Як розбагатіти: секрети багатих і успішних людей

Зміст

Мабуть, найпростіший спосіб розбагатіти – написати книгу про те, як можна розбагатіти. А якщо без жартів – то у кожного є шанс стати багатим, щасливим та успішним у всіх відносинах. Але більшість жителів планети воліють вести посереднє життя, ходити на нецікаву роботу і отримувати копійки, яких ледве вистачає на прожиток. Справа навіть не в тому, що їм не вистачає знань для досягнення матеріальної свободи. Вся заковика полягає в страху і способі мислення. Подивіться на людей навколо, про що вони найчастіше говорять, що їх турбує? У більшості випадків вони витрачають час на скарги, марні справи, критику уряду або один одного. На якийсь саморозвиток або просування по кар’єрних сходах у них не вистачає ні часу, ні сил, ні бажання.

Багатство починається зі зміни способу мислення і чіткого наміру: «Я хочу багато заробляти, хочу бути вільним і щасливим”! Коли є намір і відповідний настрій – можливості для досягнення матеріальної свободи з’являються самі собою. Більш того – ви будете знаходити прекрасні ідеї для бізнесу всюди, куди звернете ваш погляд.

Як стати багатим з нуля, якщо ви навіть приблизно не уявляєте, чим хочете займатися і з чого почати? Наша порада – розібратися в своїх бажаннях, навести порядок у житті, обзавестись шаленою мотивацією і скористатися корисними порадами успішних особистостей минулого та сучасності. Благо, в наше століття цифрових технологій доступ до безцінного досвіду багатих людей знаходиться на відстані кількох кліків мишкою. А для того, щоб вам не довелося шукати корисну інформацію по всьому інтернету, ми зібрали дієві поради по отриманню багатства і успіху. Одна умова – перестати бездумно ковзати очима по рядках, і взятися, нарешті, за активні дії.

Секрети багатих і успішних людей

Вчіться цінувати свій час

Як навчитися планувати свій час: методи, які працюють

У невдах завжди повно часу, який вони витрачають найдурнішим чином. Пусті розваги, даремні ігри, балачки з іншими невдахами – приблизний розпорядок дня пересічної людини. До сорока років він все так само буде боротися з нудьгою, лаяти уряд, налягати на міцні напої, страждаючи від наслідків пустотливого життя. Ваше завдання – навчитися цінувати кожну хвилину життя, використовувати кожну можливість для отримання нових знань. Поки інші сплять, гуляють і з’ясовують стосунки – треба робити реальні дії. Природно, це вимагає великої самодисципліни і ясного бачення майбутньої мети.

Займіться плануванням

Тематичне планування 2020-2021 н.р. – PVV

Щоб ефективно використовувати час, потрібно чітко бачити мету. Даремна діяльність заради самої діяльності ніколи не призведе до багатства, хіба що в один прекрасний день ви знайдете ту саму ідею і увійдете в число небагатьох щасливчиків, які заробили перший мільйон за велінням удачі і випадку. Але таких щасливчиків можна перерахувати по пальцях, і немає ніякої гарантії, що саме ви ввійдете в їх число.

Планування складається з декількох етапів. Перш за все, необхідно скласти довгостроковий план на 5,10,20 років, а потім розбити кожен з етапів на кілька дрібних частин. Наприклад, через п’ять років ви бачите себе в ролі директора великої корпорації. Добре, припустимо, поки ви звичайний бідний студент і цей план здається, м’яко кажучи, нездійсненним. Що ж, у такому разі можна або переглянути цей план, або зайнятися більш детальним плануванням. Можливо, через п’ять років наполегливої праці ви і не станете мільйонером зі своїм бізнесом, але досвід цінується набагато дорожче грошей. У будь-якому випадку, ви опинитеся в більш вигідному положенні, ніж ваші однолітки, які весь цей час витрачали життя на безглузді розваги.

До речі, правильно розплануваний час рідко виходить з першого разу. Потренуйтеся у складанні планів на рік, місяць або хоча б на один день. Головне – щоб з кожним днем ви були на крок чи півкроку ближче до мети. Збирайте необхідні знання, розвивайте корисні навички і шукайте людей, які допоможуть вам у досягненні успіху.

Наберіться сміливості і запасіться терпінням

Сергій Русов: Терпіння як запорука успіху — Блоги | OBOZREVATEL

Всі хочуть дізнатися, як стати багатим і щасливим лежачи на дивані. Але вся суть у тому, що сприятливі можливості не валяються на дорозі. До того ж, багато охочих швидко розбагатіти панічно бояться робити реальні дії. А раптом не вийде, а раптом всі старання обернуться нічим? Ці страхи властиві всім підприємцям, тільки успішні люди вміють заглушати страх і замість проблем бачити нові можливості для матеріального зростання і успіху.

Не варто очікувати швидких результатів. Підприємці в нашій країні постійно зазнають краху і зневіряються в роботі. Ще б, спочатку все здавалося таким простим і зрозумілим, а потім виявляється, що для отримання прибутку необхідно багато працювати, постійно розвиватися, планувати, багато спілкуватися і знаходити нові ідеї для заробітку. Очікування не виправдовуються і чергова фірма закривається. Наша порада – не чекати швидкого збагачення, але і не опускати руки. Досвід успішних мільярдерів минулого і сучасності говорить про те, що навіть після нищівного провалу можна швидко піднятися і досягти величезного успіху. У будь-якому випадку, отриманий досвід і знання назавжди залишаться з вами.

Вивчайте чужий досвід

Як знайти хорошу ідею для бізнесу? Подивіться навколо – ідей предостатньо! Читайте біографії успішних бізнесменів, вивчайте особливості стартапів, переглядайте поради «бувалих». Грамотне інвестування – початок майбутнього успіху. Одне вдале вкладення буде гарантувати постійний активний або пасивний дохід, а отримані кошти ви зможете вкласти в більш великі проекти.

Не нехтуйте корисними книгами

Книги які варто прочитати: цікаві та корисні для кожного - «Поличка»

Відомі бізнесмени люблять ділитися корисним досвідом зі своїми читачами. Настійно рекомендуємо прочитати книги: «Як завоювати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі (класика жанру, багато порад в книзі завжди будуть актуальними), «Створи корпорацію і стань багатим» Роберт Кійосакі (а також інші книги відомого бізнес-тренера), «Сім навичок високоефективних людей» Стівена Р. Кові. Це найактуальніші книги для початківців бізнесменів.

Працюйте з зацікавленістю і мотивацією

Пасивне бажання стати багатим призводить до бідності. В тому числі і бідності мислення. Сильні світу цього «горять» улюбленою справою, отримуючи щире задоволення від роботи. Є одне просте правило: інтерес породжує мотивацію, а мотивація – силу волі. Займайтеся лише тим, що вам щиро цікавить і тоді робота перетворитися на захоплююче заняття.

Ретельно вибирайте коло спілкування

Невдачі заразні – це факт. Варто хоч трохи поспілкуватися з вічно-ниючою на проблеми людиною, як ви самі, мимоволі починаєте концентруватися на похмурих сторонах життя. Не буває життя без проблем, зате є корисний навик зустрічати проблеми з вдячністю. Як би банально це не звучало, але кожна проблема дійсно робить людину сильнішою. Хочете дізнатися, як стати багатою людиною? Припиніть спілкуватися з скаржниками і невдахами, вибирайте друзів цілеспрямованих однодумців, які можуть допомогти ділом чи порадою. Спілкуйтеся з багатими і успішними, переймайте цінний досвід, необхідний для власного розвитку.

Не слухайте даремних порад

В таємниці, кожен мріє жити у величезному особняку і відпочивати на Канарських островах. В реальності – ніхто не хоче виконувати навіть елементарну роботу, тому що. це складно, довго і взагалі, пити пиво на лавочці набагато веселіше. Варто вам озвучити своє бажання досягти матеріального успіху – як звідусіль відразу полетять негативні коментарі: «Та хто ти такий? Що ти взагалі вмієш? В нашій країні це неможливо!». Насправді, ці слова говорять собі закоренілі невдахи, які змирилися з бідністю та залежністю від більш успішних людей. Говорите собі діаметрально-протилежні речі: «Якщо хтось інший зміг – значить, і я зможу! У мене є всі можливості для досягнення багатства!».

Розвивайте комунікабельність

Як підвищити комунікабельність: шість порад |The Point

Хто вміє спілкуватися і впливати на людей – той вже на півдорозі до заслуженого успіху. Одних знань і навичок недостатньо для багатства, а ведення будь-якого бізнесу вимагає постійного спілкування. Розвивайте комунікативні навички, тренуйтеся в спілкуванні з різними людьми, вчіться переконувати інших і заводити вірних прихильників. Харизматичним і неймовірно привабливим особистостям нічого розповідати, як стати багатими і дуже успішним – перед ними і так відкриті будь-які двері.

Примусьте гроші «працювати»

Відкривати свій бізнес тільки для того, щоб збирати нові й нові суми – нерозумно. Гроші завжди повинні «працювати», приносити активний або пасивний дохід. Основна відмінність між бідною і забезпеченою людиною в тому і полягає, що бідняк буде відкладати гроші «на чорний день», а багатий – вкладе чергову суму в нове починання, розширить фірму або освоїть нову сферу бізнесу. Вкладайте гроші якщо не нові починання – то хоча б в себе: освіта, саморозвиток, поліпшення іміджу, підвищення кваліфікації і т. д. Рано чи пізно, такі вкладення все одно окупляться, на відміну від заощаджень бідного невдахи.

Підхоплюйте нові ідеї

Ви і уявити собі не можете, скільки прекрасних ідей, що приходить вам у голову кожен день, могли б зробити вас мільйонером. Дивно, але в той час як ви відхрещуютеся від ідеї, вважаючи її дурною, хтось інший не боїться ризикувати і стає дуже багатою людиною. Скільки можна ламати голову над тим, як стати багатим в Україні, якщо від цього багатства і слави вас відділяє всього кілька кроків? Не покладайтеся на пам’ять – вона часто підводить. Носіть з собою невеликий блокнотик і ручку, записуйте всі ідеї, якими б безглуздими вони не здавалися на перший погляд. Хто знає, можливо, одна з 10 нових ідей стане вашою перепусткою у світ багатих і успішних.

Пам’ятайте, що бідність знаходиться лише в голові. Людина, що займається цікавою для нею справою, завжди знайде способи заробити. Та й відсутність мільйонів на рахунку в банку не буде для нього проблемою, адже головне – постійно розвиватися, мріяти, ставити нові цілі і відчувати, що дорогоцінні дні життя не проходять даремно.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

863KПрочитань
11Автори
670Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається