Як відкрити коворкінг із кальяном спільно з капсульним готелем

Нам потрібно мати у власності або орендувати приміщення з побутовими комунікаціями: водою, каналізацією, електрикою та опаленням.

Мінімально необхідна площа - 100 кв. метрів. Однак, ми розглянемо варіант із 500 кв. метрами. Він дасть нам змогу створити 54 робочих місця.

Це може бути невикористовуване приміщення колишньої фабрики, заводу, верхні поверхи бізнес-центрів або навіть допоміжні приміщення, на зразок утеплених ангарів.

Вартість оренди подібного простору в місті-мільйоннику буде від 200 грн за кв. метр (100 000 гривень на місяць). При цьому в маленьких і середніх містах, бізнес важче буде довести хоча б до 80% заповнюваності, тому ми їх не розглядаємо.

З комунальною службою варто укласти угоду на вивезення відходів. Оптимально закласти на реєстраційні процедури та виправлення недоліків близько 10 000 гривень.

Приміщення потрібно хоча б мінімально облаштувати для роботи наших гостей. Виділимо 3 основні зони, які є майже в кожному коворкінгу:

  • робоча зона (комп'ютерна та оргтехніка, веб-камери, навушники);

  • переговорні та конференц-зали (магнітні дошки, проектори);

  • зона відпочинку (кавоварка, чайник, настільні ігри, кулер, мікрохвильовка);

Стандартні послуги дизайнера інтер'єрів - від 100 000 гривень. На меблі та обладнання робочих місць для 54 осіб піде близько 450 000 гривень.

Крім того, ми хочемо додати бар із можливістю замовити кальян і капсульну зону для сну.

Організація бару з урахуванням витрат на меблі, обладнання та їжу складе від 300 000 гривень. Найбільшими витратами будуть: вентиляція (від 120 000 гривень, кальяни (15 шт. - 75 000 гривень) і барна стійка з 10 стільцями (від 20 000 гривень).

Не варто забувати, що на продукцію (тютюн, суміші, вугілля) потрібні сертифікати. Міцний алкоголь продається за ліцензією і тільки, якщо у вас ТОВ. За законом тютюн не можна палити в місцях, де реалізуються їжа і напої, тому найімовірніше вам доведеться використовувати нікотинові суміші.

Капсульна зона не обов'язково має надавати місця всім 54 гостям, якщо у вас є ефективна система бронювання цієї зони. Розробка застосунку для управління коворкінгом може коштувати від 100 000 гривень, але ми не будемо її враховувати при остаточному підрахунку.

Номер-капсула - це меблевий каркас із матрацом, звукоізоляцією, освітленням, розеткою і вентиляцією. Її габарити від 2х1х1,25 м. Подібні капсули можна замовити в Китаї або у стороннього виробника. Найбюджетніші обійдуться в 30 000 гривень за штуку.

Припустимо, нам потрібні 18 капсул, вартістю від 40 000 гривень. Тоді капсульна зона потребуватиме вкладень на мінімум 720 000 гривень.

Залишаються неврахованими витрати на маркетинг. На перший час достатньо буде завести власний сайт - від 10 000 гривень і мінімально вкластися в рекламу в популярних соціальних мережах - від 20 000 гривень.

Весь проєкт коворкінгу на 54 робочих місця з кальяном і капсульною зоною обійдеться підприємцю в приблизно 1 700 000 гривень (без подвоєння орендної плати за перший місяць).

Для обслуговування проєкту знадобиться мінімум 6 осіб: 2 прибиральниці, 2 бармени і 2 адміністратори. Фонд оплати праці становитиме від 80 000 гривень.

Маркетингові витрати, включно з обслуговуванням сайту - 10 000 гривень. Комунальні платежі та інтернет - від 6 000 гривень. Амортизація техніки (на 15 років) - 25 000 гривень. Послуги пральні за договором від 30 000 гривень. Податки та інші витрати - 15 000 гривень. Разом, щомісячні витрати на утримання бізнесу складуть 186 000 гривень.

Прибуток при заповнюваності в 80% і вартості місця в 10 000 гривень за 5-ти денний робочий тиждень складе 1 500 000 гривень. Однак, очікувати того, що бізнес окупиться за кілька місяців не можна. Подібні проєкти формують лояльну аудиторію мінімум близько року.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

904.8KПрочитань
11Автори
715Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

  • Організація виїзної хімчистки як бізнес

    Виїзна хімчистка — це бізнес із величезним потенціалом, особливо в умовах зростаючої урбанізації та попиту на зручні послуги. Щоб досягти успіху в цій сфері, важливо поєднувати якість виконання, грамотний підхід до клієнтів і інноваційні стратегії розвитку.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес-ідея
  • Як заробити на крипто-конференціях у 2025 році

    У цьому матеріалі ми розглянемо ключові етапи організації невеликого заходу з мінімальними вкладеннями, поділимось порадами з підготовки, а також проаналізуємо приклади монетизації.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес-ідея
  • 10 безкоштовних веб-сайтів для швидкого заробітку $250 на день

    Сьогодні я ділюся десятьма надзвичайними веб-сайтами, які допомогли незліченній кількості людей отримувати значний щоденний дохід, що потенційно може сягати $250 і більше на день.

    Теми цього довгочиту:

    Онлайн Заробіток

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається