Джерела, щоб почати в нейротехнологіях | Курси, книги, хакатони та інше
Сьогодні я поділюся тим, які саме курси я слухала та які книги читала, щоб розвиватись у галузі нейротехнологій.
Вітаю на своєму друкацькому блозі!! Мене звати Софія, я програмістка, але захоплююся нейронаукою та нейротехнологіями 🧠. Я прагну, щоб ці галузі розвивалися в Україні, тому прагну вести цей блог та ділитися з вами кропітливо зібраними знаннями. Я спробую просто пояснювати складні концепції роботи мозку, нейротехнологій, інколи математики та програмування. Основний контент буде на ютубі англійською мовою з українськими субтитрами (шукайте покликання в описі). Наразі я закінчую бакалавра з компʼютерних наук у Могилянці, хоча за 4 роки більше часу приділяла самоосвіті з нейронаук. Також щосили стараюсь знайти магістратуру з нейротехнологій за кордоном. Нейротехнології, на мою думку, дивовижна та суперамбітна галузь майбутнього. Це не лише про лікування захворювань нервової системи, а й про доповнення можливостей людини. Ні, ви не будете робити те, що обіцяє Ілон Маск. Навіть тут його краще не слухати)) Приємного читання❤️
Сьогодні я поділюся тим, які саме курси я слухала та які книги читала, щоб розвиватись у галузі нейротехнологій.
Сьогодні я хочу поділитися своїм досвідом, історіями натхнення та вигорання, пошуками можливостей та особистими порадами, як продовжувати зростати в галузі нейро попри всі перешкоди.
Чи справді ці нейротехнології вже записують кожну нашу думку? Чи зробить імплантація чіпа нас людьми з майбутнього? І що врешті-решт таке нейротехнології ми і дізнаємося зараз.