Друкарня від WE.UA

1 день = 1 допис

Нещодавно прочитав десь, що в нашому ритмі життя, з усім цим хаосом, зі всіма новинами (переважно не позитивними) нам просто потрібна краплина чогось доброго, світлого. І щоб людина не бачила у своєму житті майже один негатив взяти за правило одну дію: завести щоденник, нотатник чи ще щось, де зручно писати (кожному своє) і кожен день записувати одну позитивну (дійсно позитивну) річ, що трапилась сьогодні в твоєму житті. Це може бути пов’язано не тільки особисто з тобою, а взагалі. Твоє ж життя складається не тільки з тебе. Потім, скажімо через 3 місяці, півроку, рік все це перечитати. І можна побачити, яке твоє життя чудове, в ньому є місце позитиву та наповнене сенсом.

На мою думку дійсно цікава порада. Скоріш за все спробую сам таке зробити. Подивлюсь, що з цього вийде.

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
BURGUI
BURGUI@burgui

29Довгочити
224Перегляди
2Підписники
На Друкарні з 4 березня 2025

Більше від автора

  • Культура комунікації кивками

    Побачив в мережі. Кивали поки читали? Я так і в мене все сходиться. 😂

    Теми цього довгочиту:

    Гумор
  • Родинні традиції/цінності

    Сьогодні з ранку слухав відосик про родинні цінності, традиції. Типу це чудова річ, особливо в важкі часи, дозволяє відчути, що ти не один, зв'язок поколінь, єдність та таке інше.

    Теми цього довгочиту:

    Родина

Це також може зацікавити:

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Це також може зацікавити: