100+ підписників в Threads з нуля (без смс та реєстрацій :)

Всім привіт, мене звати Олена, я починаю свій стартап єВакансії в Діджитал @yevacancy. Раніше я ділилась з вами думками як організувати та почати проєкт і зупинилась на думці, що треба продумати воронку контента для Instagram та TikTok. Але всі мої творчі пошуки перервала новина — запустили Threads. Я не могла не затестити як це буде працювати в рамках проєкту.

Тож, я пошукала чи писали вже про Threads на Друкарні і знайшла класний довгочит від @alexwak про механіку як воно працює в перші дні. Сам автор зазначає, що успіх цієї платформи має бути, адже достатньо велика кількість людей вже зайшли. Я б доповнила цю думку, що через те, що зареєструватися на платформі дуже просто, то це збільшує ймовірність довгого життя нового додатку. 

І хоча й всі почали жартувати, що бідні smm-ники/ці мають вести ще +1 соцмережу, я подумала, шо о боже яка можливість органічно набрати підписників для проєкту! Бо у моїй ніші з вакансіями 1 підписник в телеграм коштує в середньому 10 грн, а це так чимало. Тож далі розберу 3 варіанти дій, що я вже зробила і що з нього може бути корисним для вас. 

Варіант 1 - Активний, але чисто бізнес 

Хоча вже всі давним давно кажуть про те, що потрібно додавати “обличчя” бренду, бути персоніфікованим і зрозумілим підписникам, все ще багато компаній забивають на все це. Натомість у нас є просто “робоча” комунікація. 

Я почала акаунт з публікації вакансій. Вони набирають мало лайків, а охоплення, на жаль, поки не подивитися. Це, до речі, один з мінусів платформи на цей час для смм - немає як такої статистики. Я бачу по іншим, впізнаваним аккаунтам, що люди ліняться активно лайкати. Отже, було б добре орієнтуватися саме на охоплення. 

Варіант 2 - Активний, але з душею

Тут почались сипатися підписники і лайки. Я додавала пости офтопи - про дизайн картинок, трошки почала про закулісся проєкту. Люди не коментують, проте лайкають.

Також важливо, що в перший день була популярна активність - викладати котиків і тегати автора, який це почав і вже швидко набирав аудиторію. Я зрозуміла, що котики може й не підійдуть, але сама механіка - відмічати когось може принести плоди. Є великий шанс показатися підписникам того, кого відмітили. А у випадку з компаніями, це вже непогано. Також коментувати інших, вступати у переписки - це все підвищує шанси бути показаним іншим. 

В цьому навіть є якийсь особливий кайф - йти в щось нове, базуючись на своїх знаннях, швидко адаптувати та тестити. Багато тестити. 

Варіант 3 - Пасивний 

Це я на вихідних. Розуміючи, що це неправильно, я по суті нічого не публікувала і майже ніяк не взаємодіяла з аудиторією. Таким пасивним методом мені за вихідні насипалось ще +20 підписників. 

Варіант без варіанту

Взаємопіар, взаємопідписки і так далі. Все ясно, воно спрацювало найбільше. І я думаю, що спрацює для всіх у кого немає своєї власної аудиторії на інших платформах, щоб перевести її сюди. Відслідкувати в точних цифрах важко, але приблизно сотня людей на акаунт прийшли таким чином і я думаю, що саме так в пасивному режимі продовжують сипатися підписки. 

Звісно, це не, щоб хотілось і про що мріялось, але починати варто з усього, маленького. 

Найважливіше - як це відобразилось на інстаграмі та телеграмі?

В телеграм прийшло 5 органічних підписок. 

В інстаграмі 0 підписок, але й треба вказати, що там нема регулярного контенту й воронки. А це база. Тож, треба швиденько за це взятися і результат точно буде. Адже я бачу, що охоплення вирісло і були навіть люди, що перейшли з Threads та пролайкали пости. 

Результат

Зараз маю 163 підписника за 4 дні. Варто зазначити, що більшість з них це прям моя цільова. Я переглядала профілі і це smm-ники, дизайнери, маркетологи. Є магазини та маленькі бізнеси, але їх відсотків 10% від усієї кількості. Ще 10% - малозаповнені профілі та/або слабоцільові. Але 80% потенційної аудиторії - кайф.

Буду рада прочитати ще чиїсь кейси та знайти натхнення робити все правильно, а головне - отримати результат :) А ще, якщо цікаво, буду дуже вдячна за лайки тут і підписки там - Telegram та Instagram.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
єВакансії в Діджитал
єВакансії в Діджитал@yevacancy

211Прочитань
2Автори
7Читачі
На Друкарні з 11 червня

Більше від автора

  • Запустити свій проєкт з нуля? Давайте проаналізуємо ч.2

    Всім привіт, мене звати Олена, я починаю свій стартап єВакансії в Діджитал @yevacancy.  В першій частині я визначила для себе шлях аналізу та послідовність, що мені потрібно визначити для запуску стартапу. Ціль — зрозуміти куди я хочу йти і в чому унікальність проєкту.

    Теми цього довгочиту:

    Робота
  • Запустити свій проєкт з нуля? Давайте проаналізуємо ч.1

    Всім привіт, мене звати Олена, я починаю свій стартап єВакансії в Діджитал @yevacancy. Так-так, це черговий ресурс про роботу та її пошук, але чому ні? Проте важко уявити скільки справді гарних ідей провалювалося лише через одну помилку — відсутність попереднього аналізу.

    Теми цього довгочиту:

    Стартап

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається