Незалежно від того, який тип B2B-контенту ви створюєте, на кожному етапі ви завжди повинні запитувати: "Чи захоче читач читати (або дивитися/слухати) далі?".
Це стосується і вступу, і заклику до дії. Але, мабуть, ніде таке мислення не є більш важливим, ніж у вашому заголовку або назві. Не має значення, наскільки блискучим є ваш контент, якщо заголовок не викликає інтерес у читача, він не буде взаємодіяти з ним.
Використовуйте числа
Введіть будь-яке питання в пошукову систему, і, швидше за все, ви побачите, що відповіді часто надаються у вигляді списку. Використання чисел, а точніше цифр (на противагу написанню слів), є перевіреним методом, який довів свою ефективність. Цифри легко читаються, і вони дають зрозуміти читачеві, що інформація, яка міститься в них, легко засвоюється.
Тут немає жорстких правил, але непарні числа мають тенденцію привертати увагу читачів найкраще, оскільки виглядають менш зручно упакованими і більш достовірними, ніж цілі числа. Але ви ніколи не помилитеся і зі старим добрим списком топ-10. Проте не варто нав'язувати цифри в заголовку, якщо вони не відображають зміст.
Чітко визначте свою головну перевагу
Аудиторія може не інвестувати гроші, коли читатиме ваш текст, але вона інвестує щось не менш цінне: час. Тому варто зосередитися на ключовій причині, чому вони повинні інвестувати в читання вашої статті.
У вашому контенті, ймовірно, обговорюється багато речей і надається різна цінна інформація для читача. Але, на жаль, ви не можете вмістити все це у вашій статті, тому сконцентруйтеся на тому, що ви хочете донести до читача.
Такий фокус має додаткову перевагу — це фокусування вашої SEO-стратегії. Це дає змогу Google чітко зрозуміти, про що йдеться у вашому тексті, що є безцінним для того, аби його побачили в пошуковій видачі.
Використовуйте SEO-оптимізацію
У світі B2B-створення контенту варто враховувати вашу пошукову присутність, і написання заголовка не є винятком. Насправді, це найважливіше місце, де варто враховувати ключові слова для SEO.
Важливо враховувати, що пошукові системи, такі як Google, рідко розміщують два однакових заголовки на першій сторінці. Тому вивчіть конкурентів і переконайтеся, що ваш заголовок унікальний.
Ця конкуренція охоплює й інші публікації в блозі на вашому власному сайті. Якщо ви опублікуєте кілька текстів зі схожими заголовками, Google не знатиме, який з них найважливіший, і в результаті це зашкодить рейтингу кожного з цих постів.
Використовуйте емоційні прикметники
Викликати емоції так само важливо для В2В-контенту, як і для В2С-контенту. Тому заголовки, які викликають емоційну реакцію, як правило, більш ефективні. Ви також можете додати до заголовка унікальні слова-обґрунтування, такі як "причини" або "принципи". Вони допоможуть читачеві зрозуміти, що саме він отримає від статті.