5 складових ефективного просування

Навіть за умов маленьких бюджетів ці поради допоможуть досягти успіху в просуванні та збуті продукції.

1. Бренд має значення

Підприємці дуже часто сконцентровані на якості, властивостях свого кінцевого продукту, на пошуку замовників і зовсім забувають про важливість та унікальність бренда. Саме бренд допомагає сформувати цінність продукту у сприйнятті споживача, лояльність, тобто готовність купувати продукти саме цього бренда, на відміну від інших.

2. Сформулюйте повідомлення унікальної торговельної пропозиції

УТП дає змогу виділитися серед інших товарів та послуг, виокремитися серед конкурентів. Для кого ваш продукт? Що шукає ваш споживач? Чому йому потрібен ваш продукт або послуга? Якими є потреби вашого споживача, його біль? Чому саме вашу продукцію має придбати споживач? Чим ви відрізняєтесь від конкурентів?

3. Важливість персоніфікації

Споживачі мають вас запам’ятати. Подумайте, як саме ви можете зробити упаковку або доставку продукції споживачеві персоніфікованою. Подумайте про упаковку, картки лояльності, листівки, маленькі подаруночки.

4. Соціальні медіа та інтернет

В епоху діджиталізації сайт і соцмережі відіграють колосальну роль у просуванні. Переконайтеся, що ваш сайт сучасний і працює коректно. Визначте ті соціальні медіа, якими будете користуватися для просування вашої продукції.

5. Спілкуйтеся в реальному світі

Спілкуватися наживо із споживачами дуже доцільно. Зробіть виставку своїх робіт, зустріньтесь із клієнтами, розробіть систему лояльності. Не забувайте про спілкування і в галузі, зустрічайтесь із колегами по цеху. Це може створити для вас можливості партнерства та розвитку.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

45KПрочитань
1Автори
89Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • 15 корисних ресурсів для стартапів

    Створення та розвиток стартапу — це надзвичайно складний процес, особливо в умовах сучасного українського ринку. Проте завдяки сучасним інструментам і платформам, стартапи мають можливість масштабуватися швидко та ефективно.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Як розпочати з нуля тепличний бізнес

    Тепличний бізнес перспективний за наявності технологій, які в будь-який сезон можуть забезпечити високий врожай і якість рослин. Сегмент малої тепличної справи значно зростає — ви можете легко розпочати, просто підлаштувавши приміщення під потреби рослин.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Креативний маркетинг: переваги, стратегії, приклади

    Партизанський маркетинг — це доказ того, що вплив не вимірюється розміром бюджету. Успішні кампанії народжуються з ідеї, що змушує обертатись, з посилу, який хочеться передати далі, та з моменту, що потрапляє в емоційну мішень аудиторії.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається