7 порад для захисту бізнесу від кібератак

Цифрові технології спрощують ведення бізнесу, але вони ж роблять бізнеси вразливими до нападів.

Навчайте співробітників

Часто саме людина є слабкою ланкою. Шахраї це знають і охоче використовуватимуть ваших робітників для доступу до конфіденційних даних, наприклад, надсилаючи їм фішингові листи від імені вашої компанії. Тому інформуйте ваших співробітників про небезпеку, навчайте розпізнавати її і закликайте до пильності.

Вчасно оновлюйте програмне забезпечення

Застарілі програми відкривають вразливості, через які зловмисники можуть потрапити до системи. Важливо відстежувати наявність оновлень і одразу їх встановлювати.

Захистіть ендпойнти

Кінцеві точки, тобто підключені до мережі мобільні пристрої, планшети та ноутбуки, є потенційними шляхами входу для зловмисників. Для захисту ендпойнтів існує спеціальне програмне забезпечення.

Зробіть резервні копії

Створення бекапів допоможе відновити дані не тільки в разі успішної кібератаки, але і за інших обставин непереборної сили.

Контролюйте фізичний доступ

Ви маєте бути впевнені, що жодна особа, яка не має прав на використання ваших комп’ютерів, не зможе підійти до них із зараженою вірусом флешкою. Тому варто обмежувати фізичний доступ до приміщень з технікою і надавати його лише членам вашої команди.

Захистіть Wi-Fi

Сьогодні будь-який ґаджет оснащено цією технологією, і якщо пристрій заражений, він може приєднатися до мережі без вашої згоди.

Використовуйте окремі акаунти для кожного працівника

Будь-яка програма чи застосунок повинні відкривати доступ лише для індивідуальних облікових даних, робота кількох осіб під одним логіном становить небезпеку.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

32.7KПрочитань
1Автори
73Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Бізнес на реставрації меблів

    Заробіток на реставрації меблів є перспективним напрямом, який може принести не лише фінансовий успіх, але й задоволення від творчої роботи.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Виробництво дерев’яних іграшок

    За останні роки попит на екологічно чисті товари зростає, і це створює сприятливі умови для тих, хто хоче відкрити бізнес з виробництва дерев’яних іграшок.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Бізнес на вирощуванні грибів

    Вирощування грибів — це один із найперспективніших напрямків аграрного бізнесу, який має стабільний попит і має відносно низький поріг входу.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається