Правило 1. Бажання необхідно написати.
Але легко сказати, важче записати потрібне бажання. Як не дивно звучить, але правильно написати власне бажання - це дійсно проблема. Розібратися в цьому нам допоможуть приклади.
«Я хочу мати свій дім». Правильно написано? Виявляється принципово неправильно! Проблема в тому, що таке бажання виповнюється завжди, але от питання: коли воно здійсниться. Тобто, бажання без точних термінів безглузді. Тому наступне правило говорить:
Правило 2. Бажання повинно мати дату або період виконання.
Наприклад, «в березні 2025 року я купую великий плазмовий телевізор».
Навіть якщо написати: «Я куплю телевізор», то це теж буде помилково. Тому що написане обов'язково збудеться, але не в той період, коли потрібно. Таким чином, запам'ятовуємо чергове правило:
Правило 3. Правильне бажання завжди пишеться в теперішньому часі.
Інакше кажучи, замість: «Я поїду у відпустку на Кіпр», треба написати: «Я їду у відпустку на Кіпр».
Ось ще одна часто зустрічається помилка: «Я не хочу бути бідним». Правильно написано? Та ні ж, неправильно! І на те є вагомі причини.
Перша. Всесвіт не сприймає частинки «не», «ні» або будь-які інші негативні слова. Ви говорите: «Не хочу бути бідним», а вона, Всесвіт, ігноруючи частку «не», отримує посилання: «Хочу бути бідним!»
Друга. Найчастіше ми притягуємо до себе те, про що думаємо. Говорячи: «Не хочу бути бідним», ми автоматично думаємо про бідність, а вимовляючи: «Хочу бути багатим», - про багатство. Тому не забуваємо про наступне правило:
Правило 4. Забороняємо собі використовувати частку «не» і будь-які інші заперечення.
Ще важливе зауваження: при написанні бажання потрібно використовувати побільше подробиць того, про що мрієте. Звідси випливає наступне правило:
Правило 5. Більше подробиць і емоцій.
Якщо це поїздка в Крим, в декількох словах опишіть хоча б санаторій і пляж. Якщо це нова машина, вкажіть її основні характеристики. І обов'язково опишіть ті почуття, які оволодіють вами, коли бажання здійсниться.
Ще важливо, щоб виконання вашого бажання не завдало шкоди іншим людям. Наприклад, людина мріє мати власний будинок. Але навряд чи він буде радий стати власником будинку, якщо раптово загинуть його попередні власники - батьки. З цього формується чергове правило:
Правило 6. Будь-яке написане бажання повинно завершуватися фразою-оберегом:
«Нехай це або щось більше гармонійно увійде в моє життя, принесе радість і щастя мені, і всім, кого це бажання стосується».
Зверніть увагу на формулювання «чи щось більше». Бажаючи чогось конкретно, не потрібно обмежувати Всесвіт в її зусиллях допомогти вам. Може бути, наш Світ вважає вас гідним відпочинку не в Криму, а на Лазурному березі?
Отже, наше бажання чітко сформульовано і записано. Всі 6 правил точно дотримані. А що далі?
Далі потрібно спокійно відпустити бажання у Всесвіт і навіть майже забути про нього. Переживання і нав'язливі думки будуть тільки заважати виконанню вашого бажання. Тому є
Правило 7. Не зациклюйтеся на мрії. Відпустіть її, але дійте!
Попрацювавши над написанням бажання, не означає, що можна тепер, як в казці, лягти на піч і чекати виконання мрії. Ні! Під лежачий камінь вода не тече! Всесвіт може надати вам чудові можливості, але вони без ваших дій не зможуть втілиться в бажаний результат.