Бізнес із виробництва паперових пакетів

Зміст

Переваги та недоліки бізнес-ідеї виробництва паперових пакетів

Починати втілювати в життя ідею можна, маючи нульовий багаж знань у цій галузі. Під час складання плану можна розібратися з усіма тонкощами напряму. Це не єдина перевага ніші.

  1. Затребуваність. Упаковка потрібна в багатьох сферах життя, а значить, висока кількість споживачів.

  2. Низькі витрати на рекламу. Наносити логотип і контактні дані своєї компанії можна на самих пакетах.

  3. Швидка окупність. Інвестиції при грамотному підході до справи швидко повернуться в десятикратному розмірі.

  4. Оптові продажі. Маючи ділову хватку, можна налагодити регулярні поставки продукції великим організаціям.

Головний мінус бізнесу з виробництва паперових пакетів - висока конкуренція. Навіть велика кількість покупців не змінює ситуацію, часто налагодити канали збуту буває складно.

Великі початкові витрати - справа суб'єктивна. Але в будь-якому разі обладнання коштує дорого, але можна заощадити на персоналі. Сучасна техніка автоматизована.

Виробництво паперових пакетів як бізнес: покрокова інструкція

Перш ніж розвивати бізнес-ідею з виробництва паперових пакетів з нуля, слід у плані прописати безліч деталей. Відмовившись від аналізу конкурентів, потенційних клієнтів і ринку збуту загалом, високий ризик прогоріти.

Крок 1: Вивчення ринку і конкурентів

Отже, виробництво паперових пакетів як бізнес - розглянемо покрокову інструкцію детально. Починати слід з аналізу суперників і оцінки ситуації на ринку.

Затребуваність висока, упаковку закуповують підприємці, задіяні у сферах:

  • випічка хлібобулочних і кондитерських виробів;

  • громадське харчування: кафе, фастфуд, бістро;

  • продаж елітного алкоголю, сувенірів і брендового одягу;

  • реалізація сипучої продукції.

Магазини та супермаркети потребують картонної упаковки менше, більше віддають перевагу поліетиленовим пакетам. Але враховуючи, що папір - це екологічний продукт, а сучасне суспільство цінує натуральність, то є ймовірність, що найближчим часом маркети відмовляться від целофану.

Але поки цього не сталося ситуація така.

Крок 2: Пошук постачальників сировини та обладнання

Бізнес-виробництво паперових пакетів за ціною прирівнюється до вартості хорошого супермаркету, тільки влаштований простіше. Для початку потрібно придбати обладнання, вартість кожної одиниці від 100 тис. грн. Це верстати:

  • для формування пакета;

  • склеювання деталей;

  • створення та обробки швів.

На вибір повністю автоматизована і напівавтоматизована техніка. Перший варіант дає змогу заощадити на персоналі та виготовити упаковку високої якості. З однієї станції обладнання вдасться отримати 200-250 пакетів.

Для масштабної справи потрібно докупити прилади для друку логотипів, пресування готової продукції, механізм для перевертання деталей та інше. Із сировини потрібен звичайний папір, картон, крафт, люкспак, ефалін. Це основні складові, залежно від специфіки роботи та концепції набір може змінюватися.

Крок 3: Реєстрація підприємства та отримання всіх необхідних дозволів і ліцензій

Бізнес-ідея виробництва паперових пакетів не нова, тому під час реєстрації справи та вибору КВЕД проблем не виникне. Працювати можна починати в статусі ФОП або ТОВ. Другий варіант перспективніший, він дає змогу найняти персонал і розширитися в майбутньому без бюрократичної тяганини.

На старті належить отримати висновок від СанПіН і служби пожежної безпеки. Сертифікат підтвердження якості продукції підлягає щорічній пролонгації.

Крок 4: Налаштування виробництва та підготовка до запуску

Провідний орієнтир для підготовки цеху до запуску - це створення всіх необхідних умов для планомірного старту виробничого циклу. На цій стадії перевіряється коректність роботи верстатів, розподіляються обов'язки серед співробітників, відстежується наявність усієї необхідної сировини.

На момент запуску ескізи пакетів, їхні моделі та колірні відмінності мають бути затверджені. Старт можливий після випуску пробної партії товару.

Крок 5: Просування і реклама продукції. Залучення клієнтів і розширення бізнесу

Сама ідея на себе працювати не стане, виробництво паперових пакетів передбачає роботу з потенційними покупцями. З огляду на конкуренцію на ринку, активну роботу. Звертатися до всіх не варто, важливо в умовах обмеженого бюджету зуміти донести до клієнта потрібну йому інформацію.

На старті краще не нехтувати рекламою. Частку прибутку принесе будь-який метод просування: контекстна реклама, вуличні листівки, власний сайт або сторінка в соціальній мережі, оголошення в інтернеті та радіо. Рекомендується спробувати всі способи, виявити кілька найефективніших і надалі працювати саме з цими ресурсами.

Скільки часу знадобиться на відкриття бізнесу виробництво паперових пакетів?

Перший прибуток з'являється через 1,5-2 місяці після старту. Скільки часу потрібно для запуску проекту, залежить від підприємця. Величезне значення відіграє фінансова складова, якщо є гроші, то реалізувати задумане вдається за 1 місяць. Цього часу вистачає на закупівлю обладнання, пошук приміщення і доставку сировини.

Фінансовий план

Фінансові розрахунки вкрай важливі в бізнесі. Отримані дані демонструють вигідність справи.

Капітальні витрати на відкриття бізнесу виробництво паперових пакетів

Ремонт виробничого приміщення, купівля необхідного обладнання для виробництва паперових пакетів і вантажного транспорту - це основна частина витрат. Сюди також можна віднести реєстрацію бізнесу і дрібні, незаплановані витрати.

Сума залежить від планованого масштабу виробництва, особливостей техніки та місця проживання підприємця. Середній показник дорівнює 1,2 млн грн.

Щоб справа функціонувала, необхідно щомісяця витрачати гроші на оренду цеху, виплату заробітної плати співробітникам, оплату комунальних платежів, закупівлю сировини і рекламу. На місяць йде близько 400 тис. грн.

Доходи і прибуток бізнесу з виробництва паперових пакетів

Для розрахунку приблизного доходу потрібні такі дані:

  • ціна сировини;

  • кількість матеріалу, потрібного для виготовлення одного пакета;

  • собівартість однієї одиниці продукції;

  • обсяг продажів;

  • середня вартість одного пакета.

Якщо брати середні показники, то прогнозований чистий прибуток становитиме 250 тис. грн. Окупність дорівнює 1,5 років, що вважається рентабельним.

Підсумки запуску бізнесу і перспективи розвитку виробництва паперових пакетів

Результат реалізації бізнес-ідеї з виробництва паперових пакетів має бути один - успіх, регулярний прибуток і перспектива розвитку. Головне якомога швидше знайти покупця. Якщо вийде укласти договір на регулярні поставки упаковки, то можна скоротити термін окупності та вийти на новий рівень.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

953.6KПрочитань
11Автори
776Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається