“Бо я як ти, а ти як я” | Теорії Genshin Impact | Арлекіно

Що ми знаємо про драконів у Ґеншин Імпакт?

Ну, вони колись були, уособлювали елементи (не тільки ті сім, що ми зараз знаємо) і навіть володарювали над цим світом. Зараз від їх булої величі нічого не лишилося, як і їх самих. Єдиний з драконів, хто більш-менш знаходиться у вигідній позиції це Моракс. Всі відомі нам дракони по тим чи іншим причинам втрачають розум:

  • Аджаха — під вплином карозії втратив спогади та повернувся проти людей, за що був запечатаний.

  • Двалін — був отруєний кров’ю штучного дракона Дуріна, що поселило сумніви в його душі.

  • Апеп — збожеволів від абсолютної мудрості, що століттями показувала йому одні лише руйнування та апокаліпсиси, що могли статися від тих чи інших дій.

  • Дурін — піддався заздрощам, що буквально отруїла його кров (це пов’язано з його штучним походженням) і це привело до низки подій, які закінчилися його вбивством.

Моракс також поступово втрачає рівновагу разом зі спогадами, прийде день і цей дракон також підніме лапку на людей. Але, до чого тут Арлекіно?

У трейлері нам показали цей кард:

https://youtu.be/9SbgmM3mSps

Ви чітко бачите її нігті, пані @xing_xinn також це побачила, що одразу дало їй розуміння, що це не рукавиці — це її руки.

Узято з телеграм каналу “Торбинка дивного гілічурла…”

Подібний тип шкіри ви могли бачити раніше і не у будь кого, а у Моракса, дракона, що у людській подобі живе серед людей. Те що Джун Лі має затемнену, нестандартну за кольорами шкіру, довгий час було лише теорією людей до поки це не підтвердили у низці трейлерів до квестів. Як то в квесті де відкривається підземелля Аджахи:

Фактично це не створювало зв’язку з його драконячою подобою, так як це також могло бути результатом його божественного походження. Однак, Моракс в-першу чергу дракон, уособлення елементарної сили гео, в-другу божество, що має абсолютну владу над елементом та виходить за межі звичайного розуміння сили елементу. Тож, це відбиток його луски.

Арлекіно має таку саму шкіру. Вона не людина.

В цей момент ви починаєте перебирати в голові персонажів, які також мають подібну рису. І певно, як і пані @xing_xinn подумаєте про Данслейфа. Логічно, він також має затемнену шкіру. Однак, це результат прокляття, що помітно неоднорідністю чорного кольору на його тілі, який до того ж переливається синім і виглядає як шрам від обппечення.

Тож, це не прокляття, це її шкіра, яка є відбитком її іншої сутності. Однак, це дійсно все, що каже про те, що її інша подоба це дракон? Ні.

На початку, я звернула вашу увагу на те, що всі дракони, яких ми знаємо, поступово втрачають розум. Всі, хто дають характеристику Арлекіно кажуть наступне:

  • “Якби зрада могла принести їй хоча б крихту користі, вона без роздумів зрадила б Царицю. Вона - уособлення божевілля.” (с) Тарталья

  • “Вона складає враження тендітності та витонченості але єдина її ціль це — влада. Ті хто бачив її справжнє, божевільне я… за правилом їх вже не існує.” (с) Блукач

Арлекіно лише стримує себе та грає роль, ким вона є насправді і що це за її інше Я — нам ще доведеться дізнатися.

Цікаво інше. Фактично, ціль Сніжної це знищити Селестію або підкорити її собі, у будь якому випадку — вони вороги. Одна з цілей Селестії — знищити драконів, первинних елементалей, що складали основу цього світу. Арлекіно залишається на боці фатуї поки вони їй корисні в досягнені її цілі та, можливо, переховують її слід від Селестії. Якщо її ціль полягає в повернені булої величі дракона через знищення небезпеки в вигляді Селестії, то це має право на життя. Тоді і виходить, що слова Аякса про те, що вона може відвернутися від Цариці в будь який момент, залежно від КОРИСТІ яку та може їй надати, говорить про те, що поки Цариця дає Арлекіно прихисток та можливість знищити основного ворога драконів, та буде їй служити.

Насправді, є ще дещо що каже про те, що Арлекіно не людина або не звичайна людина. Її очі зокрема. Ми вже можемо відрізняти звичайних людей, кецлайнів, драконів та інші раси Тейвату за допомогою очей. Зрештою ми можемо сказати, що вони не сто відсоткові люди. Очі Арлекіно відрізняються від усіх тих, що ми знаємо. Вони не схожі ні на що з того, з чим ми зустрічалися. Фактично її очі не мають зіниць. Ми можемо припустити, що це результат “прокляття”, через яке її руки потемніли або ж особливість її іншої зовнішності. Зрештою, очі для Аджахи вирізав сам Моракс по своїй подобі, а очі Дваліна це суцільна анемо енергія без чіткої зіниці.

Окрім цього, зверніть увагу на цей скрін ще раз:

https://youtu.be/9SbgmM3mSps

У трейлері на ньому спеціально роблять акцент перш ніж Арлекіно клацне пальцями, а її очі виразно засяють щезаючи тільки після затемнення сцени. Автори спеціально роблять на ньому акцент, однак: навіщо? На що схожий цей жест її руки? На голову змії. В кунг-фу единоборствах є подібний жест перед ударом він відноситься до звіриних стилів і дуже подібний до классничного стилю змії та вигаданого в Мортлкомбат стилю дракона. Ще раз наголошу, що автори спеціально роблять на ньому акцент, однак з якою саме метою? Показати темперамент Арлекіно? Її стиль роботи чи зробити натяк на її другому я?

Тож, підсумуємо:

  • Арлекіно має шкіру на руках подібну до шкіри Моракса, що характерно для людської подоби драконів

  • Арлекіно має божевільний бік, подібно до інших драконів

  • Арлекіно переслідує виключно свою ціль, яка якось пов’язана з цілю фатуї за рахунок чого вона все ще бачить в них вигоду

  • Арлекіно має не стандартні очі, які ще жодного разу не зустрічалися на теренах Тейвату

  • Арлекіно робить пластичні але різкі рухи, схожі на випади з бойових мистецтв тваринних стилів

А зрештою, це лише теорія і вона може бути представником раси з Натлану чи ще якось проклятою особою. Загалом ми багато проклятих вже бачили окрім Данслейфа.

Тож, можливо все. Дякую за увагу!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Божевільна Маска
Божевільна Маска@CrazyMask

586Прочитань
2Автори
8Читачі
Підтримати
На Друкарні з 16 травня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається