Google розширює прозорість реклами, контенту та політики у зв'язку з набуттям чинності нових правил ЄС

Google надаватиме більше інформації про таргетовану рекламу, рішення щодо контенту та продуктову політику, оскільки прагне відповідати новим правилам модерації контенту в ЄС, заявив технологічний гігант.

Відомий як Закон про цифрові послуги (DSA), цей знаковий для 19 великих технологічних компаній законодавчий акт набув чинності 25 серпня. Він встановлює численні далекосяжні заходи, покликані розширити можливості та захистити користувачів в Інтернеті від дезінформації, шкідливого або незаконного контенту, а також порушення права на приватність і свободу слова.

"Ми будемо розширювати Центр прозорості реклами, глобальний блок рекламодавців на всіх наших платформах, щоб відповідати конкретним положенням DSA і надавати додаткову інформацію про таргетинг для реклами, яка показується в Європейському Союзі", - написали Лорі Річардсон, віцепрезидент Google з питань довіри та безпеки, і Дженніфер Фланнери О'Коннор, віцепрезидент YouTube з питань управління продуктами. Центр, який був запущений у березні, дозволяє користувачам дізнатися більше про рекламу, яку вони бачать.

Читайте також: Штучний інтелект може викрадати дані, прослуховуючи натискання клавіш

Google також розширює сферу своїх звітів про прозорість, включаючи інформацію про рішення щодо модерації контенту в більшій кількості своїх сервісів, таких як Google Play, Пошук і Карти.

Крім того, компанія запускає ще один Центр прозорості, де користувачі можуть отримати доступ до інформації про політику щодо продуктів, знайти інструменти для звітування та оскарження, а також отримати звіти про прозорість.

Тим часом технологічний гігант розширює доступ до даних для дослідників, які прагнуть "зрозуміти більше про те, як Google Search, YouTube, Google Maps, Google Play і Покупки працюють на практиці", а також проводить дослідження "пов'язані з розумінням системних ризиків для контенту в ЄС".

Google є однією з багатьох великих технологічних компаній, які оголосили про зміни, спрямовані на дотримання правил DSA. Facebook та Instagram запустили неперсоніфіковані (так звані хронологічні) стрічки, а Amazon відкрив новий канал для позначення нелегальних або контрафактних продуктів.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Rodion Shkurko
Rodion Shkurko@rodion.shkurko

22KПрочитань
17Автори
91Читачі
Підтримати
На Друкарні з 23 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається