Крипто новини: “Лазерні” очі Байдена, Сатоші на Супербоул та багато іншого.

Поки весь світ спостерігав за Супербоулом на вихідних, у світі крипто індустрії відбулось декілька визначних події, які могли вплинути на ціну криптовалют. Тож поговоримо більше про “лазерні” очі президента США, суд над Ілоном Маском та інші новини. Та розглянемо чи вплинули ці події на ціни цифрових активів.

Підтримка Біткоїна чи натяк на непорядність? 

У неділю 11 лютого відбулась фінальна гра сезону (Супербоул) між командами професійного американського футболу Kansas City Chiefs та San Francisco 49ers, в результаті якої перемогла команда Канзасу. На тлі загального святкування перемоги, президент США здійняв ажіотаж серед криптовалютної спільноти фотографією свого альтер его “Темного Брендона”. У своєму X Джо Байден опублікував фото, на якому його очі були прикрашені лазером, з підписом: “Саме так, як ми й планували.”

Source:JoeBiden/X

Попри те, що мем “Темний Брендон” є репрезентацією онлайн-персони Байдена, прославленою серед його прихильників, криптоспільнота сприйняла це як натяк на Біткоїн. 

Мем з лазерними очима виник ще у 2017 році, коли користувач Twitter опублікував своє зображення зі зміненими червоними лазерними очима, оголосивши про свій намір купити Біткоїн. Відтоді цей символ набув широкого значення серед прихильників криптовалюти з метою підвищення зацікавленості до неї. 

В коментарях до публікації здійнявся чималий галас крипто користувачами. 

Засновник Gokhshtein Media, Девід Гохштейн запитав: “чи означає це, що тепер долар замінять Біткоїном?”. 

Міхаєль ван де Поппе, популярний криптотрейдер, прокоментував публікацію так: “Нарешті він оголошує стандарти Біткоїна. Ми врятовані!”.

Водночас журналістка Елеанор Терретт вважає, що він таким чином намагається отримати голоси від крипто користувачів. А анонімний користувач WhalePanda тонко звинуватив Байдена в “культурному присвоєні” криптовалюти.

Зображення Байдена з лазерним оком розпалило дебати, поділивши думки користувачів на те, чи було це навмисним зверненням до криптоспільноти, чи натяком на теорії змови щодо порядності NFL. Проте ця ситуація можливо мала якийсь вплив на Біткоїн, тому що на наступний день ціна криптовалюти перетнула позначку $50 тисяч. Випадковий збіг?

Сатоші відвідав Супербоул?

Цьогорічний Супербоул однозначно запам’ятається не тільки прихильникам футболу, але й крипто користувачам. Окрім президента США, засновник Twitter, Джек Дорсі, також вирішив привернути уваги до криптовалюти. Під час напруженої гри Дорсі був помічений у футболці з надписом “Satoshi”, який є псевдонімом творця Біткоїна. Цей момент був зафіксований і поширений у мережі X, чим привернув неабияку увагу до світу криптовалют під час однієї з найпопулярніших спортивних подій року.

Source: Scaramucci/X

Попри особливу увагу до вбрання Джека Дорсі, цьогорічний Супербоул став ще одним роком без прямої реклами криптовалюти. Після краху FTX і численних юридичних перешкод, біржі вирішили залишитись в стороні від рекламного божевілля події.

Падіння DOGE через свідчення Маска

Вже втретє Маска зобов’язують дати свідчення в розслідуванні Комісії з цінних паперів та бірж щодо його придбання мережі Twitter, який тепер називається X. Суд вирішив, що зібраних доказів достатньо для проведення розслідування комісії. У мільярдера і регулятора є тиждень на те, щоб узгодити місце і час для надання свідчень.

У жовтні минулого року Комісія з цінних паперів подала до суду на Маска, щоб домогтися від нього свідчень у рамках розслідування купівлі Twitter. За даними комісії, у вересні Маск відмовився давати свідчення у справі. Проте сам бізнесмен заявляє, що вже двічі давав свідчення, і звинуватив комісію в переслідуванні.

Ця подія чимало вплинула на Dogecoin. Інвестори вкрай незадоволенні тим, що Маску приходиться знову давати свідчення. Через новини ціна DOGE  зазнала падіння з $0,083 до $0,079. 

Основне занепокоєння інвесторів полягає в потенційних правових наслідках заяви Маска. Якщо Dogecoin класифікується як цінний папір під час транзакцій, він може зіткнутися з жорсткими правилами, які можуть перешкоджати роботі ринку та настроям інвесторів. Однак, якщо Dogecoin вдасться зберегти свою позицію вище 200-денної EMA($0,074) і відвернути негативні настрої, що виникають через юридичну ситуацію Маска, він потенційно може побачити відскок.

Source: WhiteBIT DOGE Chart

Роберт Кійосакі прогнозує “кінець Американської Імперії”

Автор книги “Багатий тато, бідний тато” застерігає про неминучий крах Американської імперії, проводячи паралелі до занепаду Римської імперії. 

У своєму Х автор застерігає щодо економіки США: “КІНЕЦЬ АМЕРИКАНСЬКОЇ ІМПЕРІЇ? Цього тижня американці поставлять на гру 68 мільярдів доларів. Водночас борг Америки є найвищим у світовій історії, борг, який Америка ніколи не зможе повернути. Римська імперія закінчилася так само, коли величезні гладіатори розважали пухких римлян, а їхні банкіри применшували свою валюту, щоб платити солдатам і рахунками. ІСТОРІЯ ПОВТОРЮЄТЬСЯ, бо ПОВТОРЮЄТЬСЯ ДУРІСТЬ. Не будьте дурними. Натомість ставте на золото, срібло, Біткоїни.”

Відомий автор досить довгий час уже висловлює підтримку Біткоїна та рекомендує інвестувати саме в нього, а також в золото та срібло. Нещодавно він пояснив свої причини володіння криптовалютою, аргументуючи тим, що “Біткоїн є захистом від крадіжки нашого багатства через наші гроші. Голова ФРС Пауелл, міністр фінансів Єллін і банкіри з Волл-стріт крадуть наші багатства за допомогою наших грошей, зокрема через інфляцію, оподаткування та маніпуляції курсами акцій.”

Він також вважає, що криптовалюта незабаром може досягнути $150 тисяч, а також радить звернути увагу на майбутній халвінг Біткоїна.  

Інтерес до Біткоїна знизився?

Дані Google Trends показують, що пошуковий інтерес до Біткоїна знизився за період від початку 2023 року по сьогодні з 21 до 18.  Попри нещодавнє зростання ціни та запуск спотового Біткоїну-ETF, кількість пошукових запитів продовжує зменшуватись.

Source: Google Trends


Інвестор Фред Кругер коментуючи ці дані, зауважив, що інтерес до Біткоїна досяг піка 11 січня, в день запуску спотового Біткоїну-ETF, але через 3 дні обсяги знову впали. Він висловив чіткий висновок, що “ETF провалився”. 

В наступному дописі він написав, що “Ми помічаємо Біткоїн або фондовий ринок, коли він зростає на 300%. Потім ми втрачаємо інтерес і повертаємося до нового набору випадкових вхідних даних.”. А також додав, що більшість зацікавленні в інвестуванні тільки тоді, коли думають, що зможуть швидко заробити багато грошей. 

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Владислав Гринів
Владислав Гринів@hryniv_vlad

Digital-журналіст

1.1KПрочитань
3Автори
10Читачі
На Друкарні з 8 лютого

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається