Меритократія для України

          Меритократія  (в перекладі «влада гідних», від лат. meritus — гідний і дав. -гр. κράτος — влада, правління).  Це унікальна й надважлива для нас система, яка дозволяє державі та нації йти вверх, досягати більшого й бути взірцем для усіх й усюди. За меритократії керівні місця займають не ті, хто переобтяжений та запльований корупцією і жадібністю, а ті, хто справді можуть досягти більших і кращих результатів.

У світі були деякі приклади успішного застосування цієї системи, одні з них:

1. Сингапур. Через запроваджену меритократію Сингапур став однією з найбагатших країн світу, хоча раніше був майже найбіднішою країною. Державою керували й досі керують працелюбні і відповідальні люди.

2. США. У цій країні лише гідні і розумні люди можуть досягати висот, приклади – Білл Гейтс, Джо Байден, Ілон Маск(незважаючи на його сьогоднішню репутацію), Стів Джобс, Рональд Рейган. Завдяки такій умілій практиці, сьогодні США – найсильніша країна світу за економікою, армією та політичним впливом. Хоч зараз у США і є деякі проблеми, проте вони пов’язані радше з ліберальною політикою самих штатів,  але не з меритократією.

3. Німеччина. Після 2 світової війни вся країна була знищена, проте вона швидко відновилась. Відбулось «німецьке економічне диво», а все чому? Бо успішні підприємці, бізнесмени та політики зуміли швидко відновити розгромлену економіку та перетворити Німеччину (на той час лише західну її частину) у справжній рай.

Україні меритократія важлива, як кисень. Оскільки практично всю історію незалежної України, посади обіймали мерзотники і егоїсти, яким було начхати на свою державу та свій народ. Вони ніколи не хотіли для нас добра і злагоди. Сьогодні ситуація дещо покращена, проте не сильно. Замість деяких, по справжньому важливих людей, котрі мають відповідати за хорошу роботу країни – збільшується вплив нашого «сірого кардинала», я не буду уточнювати хто це такий, ви самі все прекрасно знаєте.

Україна – країна дуже талановитих й розумних людей, котрі реально можуть зробити з неї наддержаву, просто потрібно ефективно розпоряджатись нашими ресурсами й робити все на благо нашої нації. Українці достатньо натерпілись за всю свою історію, особливо за останні 10 років війни з московією.
У світі ще ніколи не було й не буде прикладів економічного, політичного та соціального успіху без меритократії, оскільки це – складова цього ж успіху.  

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Матвій Бондар
Матвій Бондар@Young_Nationalist

436Прочитань
7Автори
6Читачі
На Друкарні з 14 грудня

Більше від автора

  • Законопроект 12414 як акт ліберального нігілізму

    Вчора нашою владою був прийнятий закон,який фактично надає генеральному прокурору повноваження,через які НАБУ втрачають незалежність у своїй антикорупційній діяльності. Але що за цим стоїть і які глибинні причини цього рішення? Власна думка - у довгочиті

    Теми цього довгочиту:

    Влада
  • Державний політичний та судовий апарати

    В Україні ці 2 гілки одночасно і справедливості і паразитизму - ключові у забезпеченні функціонування держави, як  політичної та адміністративної складової для досягнення необхідних нації потреб та вирішення багатьох проблем. Власні думки щодо вирішення проблем - тут.

    Теми цього довгочиту:

    Держава
  • Політична стратегія України, власна думка

    Політична стратегія – один з найбільш потрібних чинників існування кожної держави і народу. В Україні історично так склалось, що у нас фактично ніколи не було чіткої зовнішньо-політичної стратегії, що нам лишаєтсья робити? Власна думка з цього приводу - у довгочиті

    Теми цього довгочиту:

    Україна

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається