NFT-сертифікати: новий підхід до захисту освітніх документів в Україні

Розвиток Web3 став значною тенденцією у світі інноваційних технологій. Незважаючи на те, що в Україну ця концепція прийшла пізніше, ніж в інші європейські країни, тут уже спостерігаються позитивні зрушення. Українські компанії інтенсивно розробляють всеможливі блокчейн-проєкти в різних сферах діяльності. За останні роки з'явилося безліч стартапів, які створюють продукти для використання не тільки всередині країни, а й за її межами. Все це демонструє, що Україна може гідно конкурувати з іншими провідними європейськими країнами. 

Web3 пропонує багато можливостей у сферах фінансів, децентралізованих додатків, освіти тощо. Крім того, наша країна має чимало потужних університетів та дослідницьких центрів, які можуть стати осередком досліджень у сфері технологій блокчейн та Web3. І найголовніше - підтримка досліджень і освіти в даній сфері може створити потужний фундамент для розвитку в цій галузі.

Тому, щоб відповідати сучасним тенденціям, компанія WhiteBIT анонсувала розробку спільно з Києво-Могилянською академією перших в Україні унікальних NFT-сертифікатів, випущених на блокчейні Whitechain. Про це повідомили WhiteBIT у своєму блозі

За допомогою інструментів Web3 вони будуть захищені від підробки та втрати документів. Таким чином буде забезпечено їх надійність та довговічність. 

Наразі завершується сертифікатна програма «Блокчейн-технології» для магістрантів факультету інформатики НаУКМА, спрямована на набуття навичок та вміння застосовувати знання в цій галузі.

Програма передбачає вивчення таких дисциплін:

  • Криптографія в блокчейн технологіях

  • Алгоритм розподіленого обміну криптовалют на основі smart-контрактів (DeFi);

  • Розробка smart-контрактів;

  • Технічні інструменти регуляції криптовалют на ринку.

Випускники університетської програми незабаром зможуть отримати токенізовані сертифікати.

Чому це важливо?

Одна з ключових переваг полягає в тому, що блокчейн унеможливлює підробку або втрату документів. Наразі значна кількість українців втратили свої дипломи чи інші документи про освіту після того, як були змушені покинути свої домівки через війну. Процес відновлення досить складний, тому використання технологій блокчейн значно полегшить цей процес.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Владислав Гринів
Владислав Гринів@hryniv_vlad

Digital-журналіст

1.1KПрочитань
3Автори
10Читачі
На Друкарні з 8 лютого

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається