Львів, маршрутка. Дівчина говорить по телефону:
-… у Львові страшні пробки, страшні… Я тобі кажу…
— Пані, я перепрошую, — торкається її плеча жінка в елегантному капелюшку. — Але правильно казати «затори».
Дівчина повертає голову. На обличчі в неї здивування. Вона розгублено мовчить, а рука з телефоном мимохіть сповзає вниз.
— Нічого-нічого, — запевняє її жінка. — Ми всі помиляємося.
— Я не знаю, як вам то сказати, але… — дівчина намагається підібрати слова.
— Ніяких «але»! Я тридцять років пропрацювала вчителькою української мови й точно вам кажу, що правильно — «затори». Йой, це моя зупинка, гарного дня.
За жінкою зачиняються жовті двері. Дівчина ще декілька секунд дивиться їй вслід, а потім згадує про телефон у руці:
— Алло, так, вибач. Я тобі кажу: їду зараз зі складу. У Львові залишилися страшні пробки: чорні, силіконові… Може, краще замовимо ті нові, рожеві з хвостиками? Або сталеві. Наручники ще є, а от фалоімітатори закінчуються…
Ніколи, чуєте мене, ніколи не виправляйте інших.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Гомбовці зі сливами. Історія виникнення страви та покроковий рецепт.
Гомбовці – традиційна страва Центральної та Східної Європи, популярна в українській, угорській, румунській, чеській і словацькій кухнях. Зазвичай гомбовці представляють собою м'які картопляні або сирні кульки, які варять, а потім подають з начинкою або соусом.
Теми цього довгочиту:
РецептиСмакоароматика — це не просто акценти
Сьогодні розкажу вам, як створити справжню симфонію смаків і ароматів, що не просто захопить, а залишиться в пам'яті надовго. І тут йдеться не лише про інгредієнти, а про те, як саме вони поєднуються та підсилюють одне одного.
Теми цього довгочиту:
Теорія ЇжіЗв’язок між “Книгою змін” та грою в шахи
Книга змін (також відома як "І Цзин" або "Книга Перемін") — це давньокитайський філософський і гадальний текст, який вважається одним із найстаріших творів у світі.
Теми цього довгочиту:
Шахи
Вам також сподобається
Підстриглася під нуль. Моя історія зі світлинами.
«Ось подивимося, що скажеш за декілька років, щодо цього вчинку!» Декілька років вже минуло. Сьогодні тут історія, котру я давно написала. У наступному довгочиті моя відповідь.
Теми цього довгочиту:
Щось ЦікавеФеномен "прокляття фаворита": чому сильні команди часто програють?
Бути фаворитом – це не завжди перевага. Час від часу ми стикаємося з несподіваними поразками сильних команд, які, здавалося б, мали легко перемогти. Це феномен "прокляття фаворита" і він має кілька причин, розберемо їх:
Теми цього довгочиту:
СпортТіні
Тіні. Вони завжди тут. Невидимі сторожі минулого, що ковзають між зруйнованими будинками, чіпляються за дерева та бур’ян. Тіні стоять на кожній стежці, ніби чекають когось, хто більше ніколи не прийде.
Теми цього довгочиту:
Життя