ОГЛЯД KILL TEAM GOREMONGERS

Загальний огляд команди

Команда представляє з себе 8 туш по 2 апл, 10 вундів (лідер 11), 5+ сейви з 7” мувом. Командо жорстко націлена на хтх і все що від нього залежить. Командна абілка на банки крові дає певну варіантивність, але поповнювати їх складно, бо треба вбивати ворожих оперативників, кількість вундів при цьому не є важливою.

За рахунок великої кількості спеціалістів команда має купу різних приколів (безкоштовні чаржі, ігнор дамага, переміщення оперативників ворога, генерування кп тощо) що безумовно додає цікавості. В зброї дуже багато рендінга, але майже немає гарантованого способу давати крити (лише 1 плойка)…але є немало реролів, так шо бій має бути страшним проти команди.

З особливостей команди: 1) 9” чарж, що рівняє тіму з фобосами і ельфами а дальності чаржа, і дозволяє тримати ренж загрози, де тебе не дістануть - а ти так; 2) Слабенька стрільба (за виключенням випадку з еквіпу). 3) наявність на тушку лише 2 апл, що робить тіму вразливою до стан гранат і розмінів 1 в 2.

Якщо порівнювати з іншими командами, то я би сказав що найближчий аналог - хаос культ, фельгори та мандрейки. Мандрейки ще мають стрільбу, але по більшій мірі в них теж дуже солідне хтх.

ФРАКЦІЙНІ ПРАВИЛА

Runes of Khorne

Не можна внести більше 8 вундів в оперативника за стрільбу. Просто шикарна штука що множить на 0 всілякі мельти-плазми і їм подібне. тільки дабл стрільба, ваншотати нас не вийде.

Gore Tanks

Головна фішка тіми. Коли ми вбиваємо ворога в контрол ренжі або в 2” від нашого оперативника ми збільшуємо заряд банки на +1. Тратимо ми їх на наступну абілку.

Sanguavitae

Дуже багато тексту, тому коротко. Кожна абілка має умову та ефект, не можна юзати те саме більше 1 разу за активацію або контракт і не більше 2 абілок за активацію або контракт. Не можна використовувати Mania i Fury разом.

Rejuvenate
Умова: під час активації або контракту, до або після дії.
Ефект: хілка на 2д3.

Mania
Умова: під час активації, до або після дії.
Ефект: + 1 до апл до початку наступної активації.

Fury
Умова: під час активації, до або після дії.
Ефект: можна робити 2 файти і 1 з них безкоштовний.

Rake
Умова: коли зробили чарж.
Ефект: 1д3 морталок після чаржа в 1 ціль в контрол ренжі.

Surge
Умова: коли робимо чарж або репозішн.
Ефект: +1 до мувмент стати.

Rage
Умова: коли робимо файт.
Ефект: +1 до атак характеристики.

Варіантивність божевільна, вибирай що хочеш. Дуже подобається, що можна використовувати багато абілок і майже всі з них корисні (може хіба Rake не дуже). В цілому така кількість тексту дозволяє готувати опоненту багато сюрпризів і він ніколи не знатиму що ти зробиш зараз. Зауважу, що обмеження на застосування стосується лише активації або контракту, тобто можна хоч всій команди видати 3 апл і дабл файт за 1 хід.

ОПЕРАТИВНИКИ

Blood Herald


На диво гарні стати, та ще й з стрільбою на 2+ (хоч і без АП, але те що вона є це вже файний бонус, не обов’язково лізти в хтх).

Khorne’s Favour: дозволяє заповнити банк крові з пустого на половину. Де-факто це означає що лідер завжди може прожати якийсь Sanguavitae.

Impending Apotheosis: один раз за битву дозволяє поігнорити дамаг з куба. Дуже дуже файно, по суті це дозволяє нам врятуватися від невдалого комбата, або вийти з небезпечної стрільби майже неушкодженим.

Aspirant

Рядовий даної команди. Автопістоль такий собі, може раптом внесе якісь 2-3 вунди, але не вражає.

А от хтх профіль з 4 3+ 4/5 рендінг приємно дивує, простий як двері смачний профіль.

Obsessive Bloodlust: якщо після ближнього бою ми не в контрол ренжі ворога ми можемо зробити чарж на не більше 2”. Після цього ми все ще можемо робити деш, репозішн та чарж. Дуже файно, ворог просто не матиме права ставати близько один до одного, а це означає, що треба розтасувати купу оперативників в полі.

Blood Taker

Ритуальний клинок має на 1 дамага менше з нормала, але має взамін файну абілку- Ritual.

Ritual: коли ми перший раз дамажимо ворога цією зброєю ми можемо додати +1 до банку крові цього оперативника. Це стакається з нормальними правилами збільшення (вбивство ворога).

Transfusion Ritual: перекачує кров френдлі оперативнику в 8”. Важливо - не треба візібіліті. Тобто ми просто тупо через стіну качає кров і готуємо бімбу.

Impaler (Flugegeheimen)

Так, я не перестану при кожному згадуванні цього чувака згадувати фільм Eurotrip.

Загалом, що у нас тут. Автопістоль - проїжджаємо, не вражає. Fleshkewer - ті ж 8” але значно цікавіші правила. Стан - приємний бонус, якщо кинемо крит, сівіра нажаль не завезли. А от Drag і Prey там багацько тексту.

Drag - після блоків, але перед дамагом, ми можемо порухатися ціль на Х*2”, де Х - кількість не заблокованих попадань. Завершити мув треба в локації де мініатюра може стати, рух заокруглюєтсья догори, здійснюється рух виключно по прямій лінії і якщо ціль дропається - ми ігноримо дроп.

Цікава штука, щоби витягати ворога з укриття….якщо в нього попасти хоча б чимось. + клаймб не ігнориться, то ж витягнути ворога з-за барикади лише з 1 кубом не вийде (а не забуваємо, що нам треба поцілити, щоби куби не заблокали і тільки тоді тягнемо).

Prey: після драгу (якщо ми використали правило) ми можемо скинути будь-яку кількість кубів і не наносити дамаг. Ну чисто замануха, щоби підтягнути ворога в пусте поле а потім добити в хтх і накачати банки крові.

Разом з тим Fleshkewer має і нормальних хтх профіль, не те що в інших оперативників, але вбивати бомжів може.

Skullclaimer

Біг чонкі дуд.

По-перше - файнючий хтх профіль, 4 3+ 5/6 брутал це вам не жарти. По друге - Brutish який перетворює дамаг з критів в нормали. Живуча паскуда буде.

І як вишенька на торті - Claim Skull - коли вбиваємо ворога великою сокирою - отримуємо 1 КП.

Шикарний оперативник, просто нічого додати.

Stalker

Вже звичні нам профілі пропускаємо.

Climbing Picks: будь-який клаймб нам коштує 2”. Ух який файний, жодна стрілюча зараза не сховається на третьому поверсі волкуса.

Rooftop Stalker - якщо ми файтися після дропа, або файтимося проти ворога на вантажці наша зброя отримує фул рерол. і це прям шикарно, цей чувак просто створений щоби залізти чим подалі і загризти нахрін якогось ганера.

Inciter

З однієї сторони - профілі печальні, хтх профіль - як в флюгегенхаймера хоча має пару класних правил, даекобійний профіль - не раптом когось пошкрябає (що від нього і треба) але з іншої сторони, це шикарний сапорт для команди.

Incite the Hunt: якщо ми вбиваємо ворога далі 2” від себе ми можемо збільшити банку крові одного гормонгера в 8” від цілі.

Також, коли ми наносимо дамаг ворогу, але не вбиваємо його, той ворог отримує токен кровотечі. Під час активації або контракту нашого оперативника до або після його дії, ми можемо поремувати токен кровотечі і збальшити зарядки банки крові на 1.

Dash and Spray. Старий добрий дакадеш (олди поймуть). Робимо деш і файт в будь-якому порядку, але можна лише фокусованим профілем стріляти.

Загалом, оперативник виглядає як гарна сапорт опція. Його задачі - шукати кріти і дамажити ворога через девасти, щоби вішати токена і давати кров іншим. Це дуже треба проти еліти, бо піднімати кров ми можемо ЛИШЕ за вбивство.

СТРАТЕГІЧНІ ПЛОЙКИ

ENHANCED VIOLENCE

Якщо банка крові напівповна - хтх зброя має баланс. Якщо банка повна - фул рерол. Просте як двері і ефективне.

AUGMENTED ENDURANCE

Коли ворог стріляє по нам, якщо банка крові напівповна - маємо баланс на дефенс кубах. Якщо банка повна - фул рерол. Просте як двері, хоча не таке ефективне як попередня плойка.

GORY TENACITY

Коли наш гормонгер б’ється або відбивається перший куб вносить половину дамага з заокругленням догори. Дуже гарно проти хтх тім, причому підлоги зменшення дамага нема, тому тіма може жити довше.

HUNT FOR BLOOD

Дозволяє зробити чарж на 3”. Якщо ми в консілі - переводить нас в енгейж. В принципі плойку легко контрити - не ставайте в 4” від гормонгера. Але якщо вже так сталося, що пішов заміс і ви стали - чекайте сюрпризу.

ТАКТИЧНІ ПЛОЙКИ

UNBRIDLED AGGRESSION

Після того як ми зачаржили і кинули куби на файт ми можемо дати зброї севір. Враховуючи, що багато зброї наших оперативників хоче мати крити (девастейти, рендінг) - плойка дуже потрібна.

GORETHIRST

Дозволяє змінити ордер на контракті і обмежує наші дії до “чарж, файт, стрільба”. Обмеження не горить - ми це і так те, що нам треба робити). Інше питання - як так може статися, що ми в консілі і у нас буде опція побитися, почаржити на 2” або постріляти. Хіба ворог в нас вчаржить щоби сховатися, або будемо носити гранати. Загалом дуже ситуативна плойка, але впевнений, що в деяких дуже рідкісних моментах вона зможе наробити біди.

DESTRUCTIVE DEMISE

Перед смертю наш оперативник вибухає в 1 ворога в його контрол ренж. Дамаг - по заповненості банки крові. Пуста - 1Д3, напівповна - 1Д3+1, повна - 1Д3+2.

Ну теж ситуативне, хіба нам дуже дуже треба добити якусь пакость.

LACERATE FLESH

Дозволяє тимчасово заповнити банку крові на +1 в момент активації оперативника або контракту. Банка має бути пуста, і змушує нас опустити банку на -1 в кінці активації/контракту, а якщо не можемо - отримуємо 1д3 дамага.

Ця плойка цікавіше, бо абілки з крові у нас файні, і якщо оперативник і так труп, то можна спробувати прожати йому якусь абілку, щоби він зробив хоча б щось перед смертю.

ЕКВІП

Gory Totem

Ставить на нашій половині полі, далі 2” від інших токенів (але не Bloody Cadaver) і в 3” забороняє ворогам реролити на файті, шуті і відбиванні.

Хз, бо не завжди вгадаєш куди буде бігти ворог, а переносити токена нізя.

Bloody Cadaver

Стапиться повністю на нашій території далі 2” від інших токенів (але не Gory Totem). Цей маркер можна пікапити. Дозволяє давати на реді степі +1 до заряду банку крові оперативнику, який контролює цей маркер.

Дуже цікава штука, можна пробувати грати з лідером, щоби мати ультра імбу модель з купою абілок. Або ж на Blood Taker-а, щоби роздавати кров направо і наліво. Універсальний еквіп, беремо.

Chaos Sigil

Дозволяє 1 раз за хід поігнорити пірсінг в стрільбу на 1 (пірсінг 1 ігнорується як такий). В цілому дуже файно, разом з фракційною абілокою на максимум 8 дамага в стрільбу. чи брати це постійно - хизи, залежить від опонента, якщо це умовні фобоси які взяли купу ріверів - тоді так, а якщо хаос культ - не треба.

Wrist Chains

Дозволяє 1 раз за хід “постріляти” на ренж 2” такою зброєю: chainblade, chain glaive, great chainaxe (iгноримо брутал), pickrippers. Можливо застосовувати проти команд, проти яких ти не хочеш лізти в хтх (наприклад маріни) але хочеш вбивати. 50/50 чи автопік, але виглядає цікаво.

КОМБО ТА НЕОЧЕВИДНІ МОМЕНТИ, РОСТЕР

Еквіп Bloody Cadaver має резон сетапити на в контрол ренжі 2 оперативників. 1 ми качнули бак, другий підібрав. З лідером можна носити цей еквіп, але еквіп обрізає абілку лідера, бо еквіп дає +1 до крові на реді степі, а абілка лідера - якщо банка пуста. Але якщо активувати лідера, дати Sanguavitae, потім прожати абілку і дати ще щось - це вже можливий варіант. Буде убер машина.

Не треба забувати, що Blood Taker перекачує кров просто в 8”, візібіліті не треба.

Inciter

Має вбивати ворога для перекачки крові ДАЛІ 2”. Тобто підійти в 2” барикади не вийде, треба або з вантажки стріляти або обходити. Благо, в Inciter-а де-факто 3 апл, бо можна зробити мув + абілка (деш + стрільба), а за Mania ще й тапнути точку, наприклад.

Немає обмеження як саме ми маємо нанести дамаг, тому тут є резон брати фраку на інту зе дарк і шпуляти в купу ворогів надіячись на хоча б 1 попадання.

Inciter може накачати банку крові сам собі, після того як зробить шут, і внесе хоч 1 куб дамага.

По ростеру: кількість пропонованих оперативників не перевищує кількість необхідних для гри, то ж мінімум 2 аспіранта будуть бігати. Чи є резон брати Inciter-а - проти еліти точно так. Він буде шукати кріт, вішати токена і давати кров. Гормонгерам тяжко проти еліти, а тому будь-який спосіб давати кров не вмираючи - треба. Чи брати його проти не еліти - ну дуже залежить від матчапу. Якщо у вас все лягає від 2 ударів в хтх - певно ні, якщо не лягає - певно так.

Загалом я би свапав Inciter-а та Aspirant-а в ростері, а так брав би всіх спеців + бомжів на здачу.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
News Kill Team
News Kill Team@News_Kill_Team

Новини про кіл тім, огляди

175Прочитань
1Автори
10Читачі
На Друкарні з 12 грудня

Більше від автора

  • ОГЛЯД VESPID STINGWING

    Оглянуто команду, плойки, стати, еквіп, дана оцінка команді і стилю гри.

    Теми цього довгочиту:

    Настільні Ігри
  • ОГЛЯД KILL TEAM BLOODED

    Проведено огляд оперативників, статів, плойок, еквіпу та стилю гри.

    Теми цього довгочиту:

    Kill Team
  • Огляд Kill Team Novitiates

    Огляд команди Kill Team Novitiates. Розглянуто оперативників, плойки, еквіп, приблизний стиль гри, сильні та слабкі сторони. Всьому дана оцінка та короткий коментар.

    Теми цього довгочиту:

    Настільні Ігри

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається