Перша реакція на “Університет Чупарського”

Сьогодні у нас огляд на вже нашумілий анімаційний серіал. «Університет Чупарського». Відразу попередження. Серіал не для малечі. Напевно, вік аудиторії від 16 і старше.  Допис буде побудовано так:

➡️ Трохи інформації про проєкт.

➡️  Трохи про загальний сюжет.

➡️  Огляд першої серії. Так це не повноцінний огляд, а саме перша реакція, скажемо так.

➡️  Висновки.

Поїхали!

«Університет Чупарського» — український анімаційний веб-серіал (тобто, виходить в інтернеті і спонсорують вихід серій глядачі). Випустила його студія «Animarody» на однойменному YouTube каналі. Перша серія була опублікована 22 листопада 2022 року. На даний момент їх  8. Плюс на каналі є пілотна серія і декілька додаткових анімацій з цими персонажами.

Тепер трохи про загальний сюжет📖. Це комедійний ситком про життя студентів у вигаданому університеті імені Чупарського, де розробляються передові технології, які стають причиною різноманітних пригод. Основні герої – це Остап Чупарський (хлопчина який дійсно хотів вчитися в цьому універі) та його друг Андрій Андрієнко (чувак, який постійно шукає пригоди на свою та чужу дупу). 

Переходимо до першої серії😎. Наші студенти-друзі тільки поступили до університету і це якраз перший день навчання. Нас поступово знайомлять з викладачами, ректором і деякими іншими студентами. До речі, про масовку. Що можна записати у плюс то те, що кожен студент унікальний. Тобто, немає «ctrl+C», «ctrl+V». Так, їх небагато, але кожен персонаж промальований. І це прикольно. Ближче до сюжету. У наших героїв пара у професора Бориса Мурштейка (вибачте, я не запам’ятала його предмет). Борис Мурштейко – явно геній (це ми зрозуміємо трохи пізніше) і замість однієї руки в нього протез. Слід зазначити, що протез незвичайний і може виконувати багато функцій. Звичайно Андрію, який і так не сильно хоче вчитися, більш цікаво почути про руку та цей протез. Тому він починає настирно задовбувати викладача. Результат? Його вигнали з аудиторії. Через хвилину Андрій телефонує Остапу і каже, що знайшов щось цікаве. А тепер зацініть, наскільки він швидко знаходить проблеми. До того, як подзвонити, він встиг – познайомитися з сином професора, разом знайти ключі від лабораторії, піднятися на 4 поверх (а пара була на першому) і почати там тусуватися.  Він Флеш. У мене немає іншої теорії. Остап, хоч і не дуже волів йти до друга, але вирішив, що все ж таки треба подивитися, що там вже Андрій накоїв. Отак наші герої потрапляють до лабораторії Бориса Мурштейка. А то скарб! Там і зброя сучасна (лазери тощо) є, і дивні пристрої для збільшення зросту, і рослини з Чорнобиля… Усе це і нашим воїнам ЗСУ🤤... Казка! Якщо грубо кажучи, то по вині хлопців  почався зомбі-апокаліпсис. А далі краще дивитися самим. Тоді ви дізнаєтеся при чому тут бджола і росіянський шпигун. 

Висновки. Мені сподобалося. Серії невеличкі (приблизно 20 хвилин кожна). Дійсно є прикольні жарти, якими тобі не пихають у пику. Зрозумів? Добре. Не зрозумів – подивися ще раз і все стане ясно. Стиль оповідання – швидкий і трохи фрагментарний. Тобто, тобі не будуть пояснювати деякі моменти, які повинні склеювати сцени між собою.  В якійсь мірі це, навіть, додає динаміки подіям. Що приємно вразило – то це мова. Вона жива. Слухаєш такий, і розумієш, що так можуть дійсно спілкуватися люди. Плюс – класні голоси.  Я точно можу порекомендувати цей серіал і стверджувати, що буду продовжувати дивитися далі.

Якщо вам сподобався такий формат, то скажіть про це в коментарях. Також, якщо ви вже дивилися його, скажіть про свої враження. Мені буде цікаво почитати.

Матеріал з мого телеграм каналу “UKR story”. Мені дуже приємно, якщо ви заглянете туди. Давайте разом популяризувати український контент.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Katya Kion
Katya Kion@kion_ukrstoty

1.1KПрочитань
6Автори
13Читачі
Підтримати
На Друкарні з 28 квітня

Більше від автора

  • Візуальна новела «Потяг». Що це саме таке?

    Я тут вирішила пройти одну коротку українську візуальну новелу під назвою «Потяг». І мені є про що сказати. Але спочатку, що ж це за такий «Потяг» і звідки взявся.

    Теми цього довгочиту:

    Огляд Гри
  • Таємнича осіння фотографія. Андрій Любка, збірник «Кілер». Огляд

    Боже, я нарешті пишу цей огляд. І сьогодні ми поговоримо про оповідання «Сюїта для трьох скрипок і фортепіано. Таємнича осіння фотографія». Автор – Андрій Любка. Збірник історій «Кілер». Але спочатку трохи передісторії…

    Теми цього довгочиту:

    Оповідання
  • Що подивитися у геловінську ніч?

    Я підготувала різнопланову добірку для перегляду у геловінську ніч. Тут будуть і мультфільми, і фільми, і канали летсплеїв тощо. Не будемо зволікати – поїхали!

    Теми цього довгочиту:

    Українська Культура

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається