#типу_огляд: DeadNeko & Polska kotka
Вирішила продовжити рубрику #типу_огляд. Посилання на попередній випуск буде нижче. Сьогодні у нас біснуваті творчі кицьки - DeadNeko & Polska kotka.
Мене звуть Катерина і я пишу тексти про український контент (огляди на книги, музику, фільми; різні рекомендації; ділюся вподобаннями, цікавими історіями тощо). В мене є власний телеграм канал (плюс фейсбук група і колонка на одному сайті) UKR story. Буду рада, якщо ви заглянете туди і підтримаєте мене ☺️. Давайте разом популяризувати український контент 🇺🇦 https://t.me/ukrstory
Вирішила продовжити рубрику #типу_огляд. Посилання на попередній випуск буде нижче. Сьогодні у нас біснуваті творчі кицьки - DeadNeko & Polska kotka.
Де можна більш ефективно популяризувати та рекламувати українську творчість і культуру на ДУЖЕ велику аудиторію, яка охоплює не одну країну? Правильно, в грі S.T.A.L.K.E.R. Тому вашій увазі список пісень, які потрапили до офіційного плейлисту «S.T.A.L.K.E.R. 2».
Я тут вирішила пройти одну коротку українську візуальну новелу під назвою «Потяг». І мені є про що сказати. Але спочатку, що ж це за такий «Потяг» і звідки взявся.
Боже, я нарешті пишу цей огляд. І сьогодні ми поговоримо про оповідання «Сюїта для трьох скрипок і фортепіано. Таємнича осіння фотографія». Автор – Андрій Любка. Збірник історій «Кілер». Але спочатку трохи передісторії…
Я підготувала різнопланову добірку для перегляду у геловінську ніч. Тут будуть і мультфільми, і фільми, і канали летсплеїв тощо. Не будемо зволікати – поїхали!
Так, як скоро Геловін, подумала подивитися якийсь український фільм жахів. І ось, надибала один такий, який включили в збірку українських фільмів з потрібним жанром. «Сторонній» 2019 року.
Даний матеріал – це ніби підсумок марафону і тому треба витягати з усього цього по максимуму. Вашій увазі Топ пісень з марафону української музики з осіннім вайбом (станом на 9 жовтня).
Значить так… Подивилася я тут на днях кінострічку, яка займає 12-у позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно – «Пропала грамота» (1972 рік).
Знаєте, я обожнюю народну творчість. Вона проявляється у всьому: у мемах, у піснях, у картинах... І звісно у фразах. Тепер ближче до теми допису. Напевно, ви зустрічали в Tik Tok відео по типу «як називають цей предмет у вашій області».
Сьогодні в нас музична тема. Якщо точніше поговоримо про український гурт «Rohata Zhaba». Я вже давненько хотіла розповісти про них, але якось руки не доходили до цього. Тому давайте не зволікати. Допис буде побудований таким чином: