Огляд – «Пропала грамота». Чи варто дивитися?
Значить так… Подивилася я тут на днях кінострічку, яка займає 12-у позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно – «Пропала грамота» (1972 рік).
Мене звуть Катерина і я пишу тексти про український контент (огляди на книги, музику, фільми; різні рекомендації; ділюся вподобаннями, цікавими історіями тощо). В мене є власний телеграм канал (плюс фейсбук група і колонка на одному сайті) UKR story. Буду рада, якщо ви заглянете туди і підтримаєте мене ☺️. Давайте разом популяризувати український контент 🇺🇦 https://t.me/ukrstory
Значить так… Подивилася я тут на днях кінострічку, яка займає 12-у позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно – «Пропала грамота» (1972 рік).
Знаєте, я обожнюю народну творчість. Вона проявляється у всьому: у мемах, у піснях, у картинах... І звісно у фразах. Тепер ближче до теми допису. Напевно, ви зустрічали в Tik Tok відео по типу «як називають цей предмет у вашій області».
Сьогодні в нас музична тема. Якщо точніше поговоримо про український гурт «Rohata Zhaba». Я вже давненько хотіла розповісти про них, але якось руки не доходили до цього. Тому давайте не зволікати. Допис буде побудований таким чином:
Сьогодні в нас буде ще один різновид огляду. Чи знаєте ви таку платформу як "Друкарня"? Це український проєкт, де люди можуть писати все що завгодно і про що завгодно. І тут доволі багатенько є письменників різного плану й майстерності.
Ух Сьогодні в нас цікава тема, яку я колись зачіпляла (посилання буде нижче). Поговоримо про українську анімацію. А якщо точніше про повнометражний мультфільм, який вважається першим за часів нашої незалежності. Так, сьогодні у нас «Енеїда» від кіностудії «Укранімафільм».
Сьогодні ми поговоримо про українську легенду в світі мистецтва – Марію Примаченко. Можливо ви вперше чуєте її ім'я, але ви точно бачили її картини. Ці чудернацькі, дуже яскраві зображення тварин та українського побуту в сюрреалістичному вигляді запам'ятовуються назавжди.
Сьогодні у нас невеличкий збірник цитат з книги «Дім для Дома». Але з бонусом.
Ну що ж… Сьогодні у нас огляд на мальопис від видання Inker. Я вже якось писала про них, коли оглядала іншу їхню роботу – «Окоп для закоханих». Тому якщо цікаво, почитайте минулий текст. Формат допису буде такий:
Поговоримо про цікаву, хоча і тригерну тему сьогодення. Важливість відмови від всього російського в нашому медіапросторі. Я буду намагатися оглянути тему з усіх сторін. Тобто, чому «це треба», чому може «не виходити» і що нам «треба робити».
Сьогодні у нас огляд на вже нашумілий анімаційний серіал. «Університет Чупарського». Відразу попередження. Серіал не для малечі. Напевно, вік аудиторії від 16 і старше. Допис буде побудовано так: