Просування музики: міфи які шкодять знайти своїх слухачів
Можливо вам буде корисно прочитати ці прості, але не завжди очевидні думки якщо ви молодий артист/музикант/гурт.
Можливо вам буде корисно прочитати ці прості, але не завжди очевидні думки якщо ви молодий артист/музикант/гурт.
Що слухали в Європі 28 квітня – 4 травня
Альтернативний метал: хроніка бунту, експерименту і нового звучання
Підбірка топ-івентів на місяць уперед. Увага! Всі концерти благословляє особисто Ісус. І, можливо, навіть розганяє слем у першому ряду. Приєднуйся ;)
Nuclearfreezone — “Психоделічна Риба-Жаба” — твій внутрішній літній вайб, загорнутий у теплі акорди, безтурботність і психоделічну ніжність.
Code Emma - Шість треків, шість станів, шість ударів по внутрішньому світу.
Що слухали в Європі 21-27 квітня
Ще юна, але стала видатною - бандуристка Маргарита Кравчук вражає і знаннями, і красою, і талантом, і наполегливістю.
Минулого тижня за певних обставин не вийшла добірка про кращі релізи тижня. Проте це не завадило нашій редакції об’єднати дві релізні п’ятниці у одну та створити дещо більшу підбірку української музики.
7 подій за 3 дні — є де пошуміти! З 25 по 27 квітня в Україні стільки двіжу, що обрати щось одне — майже нереально. Але якщо всередині тебе живе музичний звір, він знає, куди рвати кігтями. Ось твій інструктаж 👇
Що слухали в Європі 14-20 квітня
SHUM media підготували для вас добірку найкращого з релізів в Україні з 14 по 20 квітня у новому щотижневому дайджесті
Цього тижня на просторах ютуба з’явився фолк-метал кавер на вже дещо підзабуту корейську пісеньку, що свого часу лунала з кожної праски. Кавер супроводжувався веселим і доволі абсурдним кліпом. Що і підштовхнуло мене зібрати певну підбірочку такого комедійного музичного відео.
TELEMA — Пройдисвіт — це альбом, який варто слухати від початку до кінця. Кожна пісня — продовження попередньої, кожна має свою роль у загальній історії пройдисвіта, який врешті-решт доходить до трагічного фіналу.
Що слухали в Європі 7-13 квітня
В цьому блозі я ще не чіпав найвідоміший чисто німецький напрям важкої музики. Про мастодонтів цього напряму (Rammstein) я писати не планую (їх і так всі знають), а от про декого з їх однокласників згадати цілком доцільно. І Eisbrecher мій особистий фаворит напряму.
Концертний Ісус опублікував огляд на живі виступи гурту Ortum Ortum це не просто Дез метал гурт яких дохуя і кожен по максимуму схожий на інший. Ortum - це грамотне змішання таких стилів як Death, Deathcore, Melodic Death, Symphonic Death та Groove, що і зачепило більше за все.
Нічого цікавого.