Юлія Кубай: від порад до власної книги в руках
Що робить письменника справді видимим для читачів: натхнення, час, редагування, бета-рідери чи конкурси?
Що робить письменника справді видимим для читачів: натхнення, час, редагування, бета-рідери чи конкурси?
Вирішила продовжити рубрику #типу_огляд. Посилання на попередній випуск буде нижче. Сьогодні у нас біснуваті творчі кицьки - DeadNeko & Polska kotka.
Що може бути гірше за трагічну смерть коханої людини? Тільки надумане звинувачення у її вбивстві та довічне ув’язнення без шансу на відплату. Що якщо шанс ще не втрачено? Що якщо зіграти з поганню у піддавки?
Роман «Анна, яку я кохала» — це не просто історія про любов, а відверта розповідь про складність людських стосунків і важливість пізнання себе. У нашому інтерв'ю Павла ділиться, що стало її натхненням, про самоприйняття як мотив книги та глибини людської природи через діалог.
На пероні скупчилось трохи постатей — чоловіків з папіросами в губах і пакетами в руках, янголів із промоклими крилами, яким цей листопад зовсім не до душі, жінок із картатими торбами, волоцюг, заклиначів тварин, ковтачів шпаг...
Зазвичай, при згадці про шпиство, образ шпигуна можна охарактеризувати як людину у довгому пальто та шапці, що закриває обличчя, поводиться непомітно. Але це не так. Це стаття розповість про життя та шпигунську діяльність українських митців під час радянського союзу.
Як давно в тебе була книга, прочитавши яку хотілося повернутися у свій підлітковий вік і прочитати її тодіі? «Діти вогненного часу» Мії Марченко та Катерини Пекур — це підліткове урбаністичне фентезі, яке захопливо швидко читається та змушує замислитися над багатьма речами.
Українська література — це не тільки шкільна програма,а й сучасні автори,які пишуть про життя тут і зараз.Їхні твори зачіпають теми,що хвилюють кожного:сім'я,пошуки себе,соціальні виклики та війна.
Сергій Скришевський, автор роману «У штормовому штиль», розповідає, як його переживання та спогади про Крим стали основою для книги, яка не лише відображає досвід квір-людей, а й підіймає важливі питання видимості та права на щастя.
Прохання про залишок, втіху з рідним плечем, імпонує та свідчить про тривогу, - катастрофою, що трапилася незадовго до " найкращих " канікулів, в проміжку озера, забутого тінню зими.
Давайте сьогодні поговоримо про роман “НепрОсті“ Т. Прохасько.
Ірина (Орися) Іванівна Стешенко — драматична актриса, перекладачка, письменниця, а також онука Михайла Старицького.
Про Михайля Семенка різного роду небилиці та містифікації ходили ще за життя. Деякі так і залишились вигадками, а от інші, як декламування у своїх віршах бажання показати власне голе тіло пам'ятника Хмельницькому, паління "Козбаря" Шевченка та багато іншого.
Боже, я нарешті пишу цей огляд. І сьогодні ми поговоримо про оповідання «Сюїта для трьох скрипок і фортепіано. Таємнича осіння фотографія». Автор – Андрій Любка. Збірник історій «Кілер». Але спочатку трохи передісторії…
Ні разу, зовсім ніхто не підіймав тезу про те, а як, власне, бути зараз початківцям? Що їм робити? Куди їм іти? Як їм вчитися? Де публікуватися?
Письменниця, арттерапевтка
Українська письменниця