Попрощалися
Поки він, широко розкинувшись на ліжку, охоплений приємною слабкістю, насолоджувався короткими митями душевної легкості, вона, скрутившись біля нього калачиком, нишпорила руками в складках зім'ятої в ногах шовкової ковдри.

Поки він, широко розкинувшись на ліжку, охоплений приємною слабкістю, насолоджувався короткими митями душевної легкості, вона, скрутившись біля нього калачиком, нишпорила руками в складках зім'ятої в ногах шовкової ковдри.
Історії, які я пишу, інколи містять відьом, мавок, магію та інші речі, які явно не є реальними. Однак я все одно пишу з досвіду. Заінтригувала?))) Давайте тоді побалакаємо про це.
3 розділ, в якому головний герой згадує своє мальовниче минуле і трішки філософствує, та його перериває счастливе воз'єднання сім'ї Розумовських. Серцеїд в черговий раз демонструє, за що саме його тримають в Багряному шабаші, а Христина - чому в неї титул кращого школяра.
Початок всієї саги Ш.П.Д.К., в якій читач може познайомитися з Багряним шабашем і заодно зрозуміти за які такі заслуги головний герой отримав прізвисько Тхір.
Сьогодні ми поговоримо про те, хто такий дейтерагоніст у художній літературі, а також про розуміння ролі, яку він відіграє в історії.
Якщо ідея традиційного плану здається страшною, мерщій створювати інтелектуальну мапу для написання роману. І повірте моєму досвідові це буде правильним рішенням у Вашому житті.
Презентація збірки про міфологічних істот "Химераріум. Тут оживають прадавні істоти"
Перебувати тут і зараз. Відчувати момент. Носити в собі свій власний світ і ділитись ним, ділитись. Це брехня. Фарс. Облуда. Неможливо блукати поміж бетонних джунглів і уявляти, що ти у джунглях справжніх
Годину, другу заколисую дитину. Та — ні в яку. Постійно вимагає маму. Але що я можу вдіяти? Мами немає.
Яким є український Схід? Що ми знаємо про нього справжнього поза контекстом історії чи географії? Яким його бачать місцеві жителі?
Сучасна українська література захоплює не лише художніми творами, а і якісним нон-фікшном. Ринок сучукрліту зростає: дедалі більше авторів створюють книжки про бізнес, кіно, літературу, психологію, історію та на інші теми.
Літературно-критична стаття присвячена дебютній збірці Сергія Жадана «Цитатник» (1995) , У тексті розглядаються основні художні особливості збірки , її зв'язок із постмодернізмом, вплив на подальшу творчість Жадана та українську поезію загалом.
Паскудний вечір. Вечір, вартий того щоб залити в себе отруту. Марний вечір. Нічого святого в ньому немає.У такому стані я завжди опиняюсь в улюбленому барі. Паскудному барі. Вартому Тома Вейтса. Вартому історій про кохання та зради.
Українська письменниця
Суб'єктивні огляди на книжки
Незалежна письменниця