Відповіді не буде
«Абонент не може відповісти на ваш дзвінок. Залиште голосове повідомлення після звукового сигналу».
«Абонент не може відповісти на ваш дзвінок. Залиште голосове повідомлення після звукового сигналу».
Я тут вирішила відродити рубрику #рандомфакти , але це буде версія НМТ 2025 з української мови та літератури. Суть рубрики – три рандомні факти про письменників та творців, що вказані у списку програми. Сподіваюся, що це буде вам корисно. І сьогодні у нас Маруся Чурай
У вірші автор висловлює своє захоплення світом і його красою. Він вітає світло, яке приносить радість і надію, підкреслюючи важливість кожного моменту. У рядках згадуються чотирнадцять всадників, які символізують нові можливості та зміни, пов'язані з досягненням повноліття.
Перший розділ історії "Зорі… Останнє що я хотів би побачити перед смертю. Небо бачив колись давно. Колись коли не був закований у метал та навіки проклятий служити поклонникам Великого Голодного."
Що ж… Це вже стало невеличкою традицією, писати огляди на авторів, чиї твори я озвучую. Тому так… Сьогодні в нас огляд на творчість Антона Козлова.
Дізнайтеся маловідомі факти про життя Лесі Українки, її творчість, вплив родини та Михайла Драгоманова на формування світогляду поетеси.
В тексті йдеться про пошук внутрішнього спокою та гармонії в світі, що постійно змінюється. Ліричний герой розмірковує про минуле, згадуючи яскраві моменти, які залишили слід у його серці.
Кому сподобається книга «Двоповня. Закони Невриди»? Чиєю творчістю надихається Катерина Самойленко та екранізацію якої книги із сучасної української літератури мріє побачити?
Час від часу створюю аудіопоезію із живими голосами покійних українських поетів. Вирішив зібрати усе створене в одному місці й поділитися з вами. Сподіваюся колись добряче розширити авторське коло й створити цілу серію із голосами авторів різних часів.
Про зимові пригоди й розваги харківських письменників. Наприклад, про те, що Микола Хвильовий страшенно любив кататися на ковзанах. І про те, як Аркадій Генкін на Благбазі серед ялинок заблукав. А ще про те, як Сергій Борзенко читав у колі харківських літераторів вірші про любов.
Наприкінці року мені захотілося зробити добірку улюблених віршів із-поміж тих, що впродовж крайнього півріччя я публікував у своїй рубриці з поезією. І я це зробив, але мушу визнати, що вибрати було надзвичайно нелегко.
Варвара Базас носить титул першої жінки у футуризмі - як українському, та і загальному. Проте інформації про неї майже немає, а якщо і знаходиться згадка - то лише те, що вона була дружиною Гео Шкурупія.
Ну, що ж… Вже зовсім скоро Новий рік. Не знаю як у вас, а у мене, щось зовсім настрою потрібного немає… І тому вирішила щось з цим зробити. Текст буде поділений на категорії: «Що подивитися» (фільми), «Що послухати» (музика), «В що пограти» (ігри) та «Що почитати» (книги).
Раз я вже взялася робити загальні огляди на творчість українських письменників (особливо, не професійних і невідомих загалу), то чого зупинятися? Сьогодні ми подивимося на творчість Сергія Бараєва – цикл «90 Мініатюр».
Попри свій життєпис, поет, письменник та журналіст із чималими амбіціями Гео Шкурупій має у суспільстві дещо стереотипну думку, а саме – хибне твердження щодо письменницької діяльності, сильно спрощене до такого собі титулу «футурист номер два» після Михайля Семенка.
У статті розглянуто зародження літературного репортажу в Радянській Україні зразка 20-30 років, відомі твори тієї доби та того стилю, а також їхніх авторів, подальшу долю та значення цих спроб та дискусій письменників навколо намагань виокремити новий жанр – «літературу фактажу».
Книгоголізм невиліковний
поет, кажуть