Коли та як я вирішив свідомо писати
Всі ми пишемо, або читаємо, або мріємо… або мріємо писати. Я пробував кинути писати, але ніт, вертався знову до цього. Я пробував відпустити це, але воно верталося знову…

Всі ми пишемо, або читаємо, або мріємо… або мріємо писати. Я пробував кинути писати, але ніт, вертався знову до цього. Я пробував відпустити це, але воно верталося знову…
Перед вами книжка для школярів середньої та старшої школи. В ній розповідається про важливий період в історії України - 20-30-х рр. XX ст.
Людство завжди відчувало себе самотньо у всесвіті. Шукає, прагне зустрічі. Куди ж приведе ця жага?
Ну що ж і я прочитала цей твір класичної літератури, який записаний у кожному списку до прочитання за життя.
Історії, які я пишу, інколи містять відьом, мавок, магію та інші речі, які явно не є реальними. Однак я все одно пишу з досвіду. Заінтригувала?))) Давайте тоді побалакаємо про це.
Холодного зимового ранку мама зібралася до погреба набрати дров, щоб розтопити піч. Вже давно настала пора зігріти стіни, чашки в сервізі та сплячу мене.
Стосунки Олекси з Шео розвиваються на диво прекрасно і у дівчини з'явиться шанс дізнатись всю історію від самого початку. Але чи вийде...?
Коли ви відкриваєте книгу і починаєте читати – ви відразу після знайомства з головними героями розумієте, чи це книга, яку ви захочете продовжити читати чи ні.
В письменницькому середовищі побутує руйнівний міф, що всі ми маємо вчитися писати якісно. Але саме поняття якісного тексту одночасно і більш-менш всім зрозуміле, і вкрай розмите.
Уявіть собі літню людину, яка все життя була веселою та оптимістичною. У старості вона здається майже карикатурою самої себе – її жарти ще більш прості, сміх голосніший, а погляди майже незмінні. Це може здатися перебільшенням, але чи не нагадує це фландеризацію?
"Коли настане весна? Коли це буде? Бо ж живу я в темряві та хаосі зимового часу. Календар мені каже:"вже 9 березня", люди кажуть: "не бреши", а я лежу під сотнею ковдр бо мерзно мені, ніби я мертвий вже сторік...
Якщо ви хочете написати книгу, від якої неможливо відірватися, зосередьтеся на написанні потужного діалогу між вашими героями. Сьогодні хочу поділитися 6 важливими порадами щодо написання діалогів, які допоможуть вам створити міцний зв’язок із вашими героями та вашою історією.
Птах. Вони літають над лісами й містами, над річками, морями, океанами. Вони - облича волі, волі будь-чого нині живого. Того що живе, існує власним плином, продовжує керуватися власним принципам і законам. Та зрештою, що таке воля?..
"Коли весь світ загине. Коли це буде, адже ми вже споглядаємо за його величним падінням. Коли світ помре, залишимось лише ми. Ти і я але Я і ти...
Я жив в хижині біля лісу. І після переїзду я почав помічати що мені холодно, завжди і всюди. Я не міг зігрітися нормально, що починало вже навіть бісити. Я закручувавсь в кілька шарів одягу і ховавсь під плед перучи з собою грілку але навіть це не допомагало....
Не всякий шлях простий. Не завжди все йде за планом. Не всі історії кінчаються добре. Але завжди може бути гірше.
Сьогодні ми поговоримо про те, хто такий дейтерагоніст у художній літературі, а також про розуміння ролі, яку він відіграє в історії.
Автор, письменник, поет.
Перетин мистецтва й психології