Що ненавидять читачі?
Всі люди різні — це правда. Але ми часто можемо почути від читачів дуже схожі скарги на книги. Тому ми спробували зібрати найпопулярніші!
Всі люди різні — це правда. Але ми часто можемо почути від читачів дуже схожі скарги на книги. Тому ми спробували зібрати найпопулярніші!
Ні разу, зовсім ніхто не підіймав тезу про те, а як, власне, бути зараз початківцям? Що їм робити? Куди їм іти? Як їм вчитися? Де публікуватися?
Метод Сніжинки - це техніка створення роману, яку запропонував письменник Ренді Інгермансон. Він прославився своїми нон-фікшен посібниками для письменників, а метод Сніжинки набув культового статусу. Саме тому ми вирішили, що обовʼязково маємо перекласти цю статтю українською!
Я просто обожнюю тримати свого читача в напрузі!) обожнюю грати на нервах, викликати моторошні думки та невпевненість у собі.
Чи правильно ти задаєш собі темп, напрямок до власної мети? На скільки складною виходить обрана тобою траєкторія досягнення мети? і чи завжди у тебе виходить досягти її?
Давайте сьогодні поговоримо про те за якими принципами автор може розгортати свого персонажа в історії....
У цій, одній з базових тем, письменницької майстерності пропоную розібратися за поданою теоретичною вижимкою.
Якщо ти зловив вигорання, це не означає, що ти ніколи не доб’єшся своєї цілі — з вигоранням стикається великий відсоток людей по всій планеті, письменників у тому числі, і в першу чергу це є ознакою сильного емоційного та психічного виснаження. Нумо розбиратися!
Пам'ятаю, колись мій колега, який переходив від лірики до прози, у мене запитав: «Софіє, що робити, якщо я пишу вибірково – спочатку кінцівку, потім епізод із середини, потім – початок?» Я відповіла: «Плакати, бо з вірогідністю у 70% якась із сюжетних ліній у тебе не зійдеться».
Ви вже обрали, як почнете свою книгу? Чи буде це “Я ніколи не уявляла, що цей день пройде саме так?” або “Наталі ніколи не уявляла...”? А може взагалі “Ти”? Давайте розбиратися в тому, які у вас є варіанти!
Переклад статті від Люка Гіринга, з порадами, як краще писати пригоди для НРІ (D&D, Pathfinder та інших)
Сьогодні на нашому виставковому столі архетип, який найбільше звинувачують у «пластиковості» – це архетип героя!
Написати десять, двадцять авторських аркушів – справа нехитра. Насправді, написати ті самі десять авторських аркушів набагато простіше, ніж розповідь на двадцять тисяч символів. Проте, для багатьох авторів набагато простіше замість оповідання написати сцену.
У цій статті ми спробуємо розібратися, хто ж такий цей ваш всіма обожнюваний трикстер?
За довгі роки написання “Соборних норн” я вивела багато цікавих лайфхаків, способів та інструментів, що допомагають мені робити тексти легшими та цікавішими. І тепер я радо ділюся ними і з вами.
Що варто знати тим, хто хоче створити хороший сюжет для книги або оповідання? Допис доброго письменника.
Дієприслівники — сміття, і ось чому. Довгочит злого письменника.
Моя базова травма — Україна(с)
письменниця, порадниця
Книжкова платформа