Хто читав “Сто років самотності“?
Ну що ж і я прочитала цей твір класичної літератури, який записаний у кожному списку до прочитання за життя.

Письменниця за покликом душі. Вирішила писати бо вже не витримую слухати на самоті свої внутрішні голоси) Працюю у жанрах українського горору з елементами фольклору і психологічного трилеру, перетворюючи кожну історію на подорож у темні закутки людської свідомості. Обожнюю тримати читача на межі божевілля, що наростає з кожною сторінкою, і закінчувати оповіді так, аби вони назавжди закарбувалися у памʼяті, вибухаючи несподіванкою. Поза творчим процесом дуже мила та світла людина 🙂
Ну що ж і я прочитала цей твір класичної літератури, який записаний у кожному списку до прочитання за життя.
Історії, які я пишу, інколи містять відьом, мавок, магію та інші речі, які явно не є реальними. Однак я все одно пишу з досвіду. Заінтригувала?))) Давайте тоді побалакаємо про це.
Коли ви відкриваєте книгу і починаєте читати – ви відразу після знайомства з головними героями розумієте, чи це книга, яку ви захочете продовжити читати чи ні.
Якщо ви хочете написати книгу, від якої неможливо відірватися, зосередьтеся на написанні потужного діалогу між вашими героями. Сьогодні хочу поділитися 6 важливими порадами щодо написання діалогів, які допоможуть вам створити міцний зв’язок із вашими героями та вашою історією.
Сьогодні ми поговоримо про те, хто такий дейтерагоніст у художній літературі, а також про розуміння ролі, яку він відіграє в історії.
Якщо ідея традиційного плану здається страшною, мерщій створювати інтелектуальну мапу для написання роману. І повірте моєму досвідові це буде правильним рішенням у Вашому житті.
Сьогодні я хочу відповісти на запитання «Скільки часу потрібно, щоб написати книгу?» і дати вам чесну оцінку того, скільки часу потрібно для написання книги.
Я знаю багато людей, яким варто було б написати мемуари. Насправді кожна людина, яку я знаю, може поділитися цікавою історією про певний досвід свого життя в той чи інший момент.
Мистецтво суб'єктивне. Ми всі це знаємо. Ось чому є визнані книги, які, на нашу суб’єктивну думку, відверто жахливі.