Будуємо свій текст правильно!
Скільки глав має бути в книзі? а сцен, слів? від чого це залежить? Давайте про це поговоримо)
Письменниця за покликом душі. Вирішила писати бо вже не витримую слухати на самоті свої внутрішні голоси) Працюю у жанрах українського горору з елементами фольклору і психологічного трилеру, перетворюючи кожну історію на подорож у темні закутки людської свідомості. Обожнюю тримати читача на межі божевілля, що наростає з кожною сторінкою, і закінчувати оповіді так, аби вони назавжди закарбувалися у памʼяті, вибухаючи несподіванкою. Поза творчим процесом дуже мила та світла людина 🙂
Скільки глав має бути в книзі? а сцен, слів? від чого це залежить? Давайте про це поговоримо)
Ну що, мої солоденькі!...дістаємо свою валізку з інструментами і продовжуємо досліджувати саспенс
Що ж, рухаємось далі! Вас очікують цікаві приклади використання саспенсу у різних жанрах літератури.
У письменництві є багато різновидів побудови композиції. І це просто нереально велетенське родюче поприще для кожного автора.
Вчора сиділа, шукала натхнення для поста і натрапила на такий цікавий генератор, не очікувала, що сайт зможе бути настільки корисним.
Нещодавно наштовхнулася на такий перелік)) - 10 ознак, що ви створені бути письменником.
Я просто обожнюю тримати свого читача в напрузі!) обожнюю грати на нервах, викликати моторошні думки та невпевненість у собі.
Насправді у кожного з нас вже на сьогодні! є величезний багаж з досвідом. Не важливо Вам зараз 15 років чи 60!! Кожен з нас має певні як травматичні так і життєствердні події у житті, які можуть лягти в основу наших текстів.
Чи правильно ти задаєш собі темп, напрямок до власної мети? На скільки складною виходить обрана тобою траєкторія досягнення мети? і чи завжди у тебе виходить досягти її?
Давайте сьогодні поговоримо про те за якими принципами автор може розгортати свого персонажа в історії....