То як же себе “продавати“?
Як зацікавити видавця своєю історією і все ж таки “продати“ себе як автора? Це напевно одна з найбільших проблем, з якою стикаються всі автори початківці.
Письменниця за покликом душі. Вирішила писати бо вже не витримую слухати на самоті свої внутрішні голоси) Працюю у жанрах українського горору з елементами фольклору і психологічного трилеру, перетворюючи кожну історію на подорож у темні закутки людської свідомості. Обожнюю тримати читача на межі божевілля, що наростає з кожною сторінкою, і закінчувати оповіді так, аби вони назавжди закарбувалися у памʼяті, вибухаючи несподіванкою. Поза творчим процесом дуже мила та світла людина 🙂
Як зацікавити видавця своєю історією і все ж таки “продати“ себе як автора? Це напевно одна з найбільших проблем, з якою стикаються всі автори початківці.
Вам важко знайти натхнення для наступної письмової роботи?
І на завершення цієї теми, пропоную Вам ще декілька варіантів де саме ви можете надихнутись на створення власної геніальної ідеї для майбутнього тексту.
Коли ми говоримо «розумні персонажі» в історії, що саме ми маємо на увазі? Як правило, розумний характер – це той, хто мислить критично, придумує геніальні ідеї та демонструє кмітливість навіть у складних ситуаціях.
З покоління в покоління байки Езопа читали, навчали та співали. Я впевнена, що бодай одну його байку ви точно колись читали або чули.
Найскладніше в написанні оповідання — придумати геніальну ідею, яка вразить і здивує читачів у всьому світі. І я не говорю зараз про типові історії, як «хлопець зустрічає дівчину» чи «жив-був один хлопець».
Впевнена, що кожному з авторів, в той чи інший момент письменницького шляху потрібна допомога в плануванні історії!