Герої: від “супер” до не дуже
Сьогодні на нашому виставковому столі архетип, який найбільше звинувачують у «пластиковості» – це архетип героя!
Про письменництво і книжки
Сьогодні на нашому виставковому столі архетип, який найбільше звинувачують у «пластиковості» – це архетип героя!
Написати десять, двадцять авторських аркушів – справа нехитра. Насправді, написати ті самі десять авторських аркушів набагато простіше, ніж розповідь на двадцять тисяч символів. Проте, для багатьох авторів набагато простіше замість оповідання написати сцену.
У цій статті ми спробуємо розібратися, хто ж такий цей ваш всіма обожнюваний трикстер?
Коли зʼявилося авторське право? Чому саме тоді? Які причини його появи? Спробуємо розібратися дуже коротко.
Люди люблять поговорити. Самі з собою, з кимось, з котом, з книжками, вести діалог у голові чи на папері будь-яка комунікація між будь-ким може стати натхненням для незабутнього діалогу. Сьогодні ми з вами розглянемо поради щодо його побудови.
Повертаємося до вас із новою порцією правил!
Звичайно, всі розуміють, що креативне і художнє письмо справа не з легких, і кожен її робить по-своєму. Проте загальні правила варто знати хоча б для того, щоб подвоїти задоволення від прочитання вашим читачам та полегшити собі креативний процес!
Особистий бренд автора, піар та самопіар завжди були приводами палких дискусій у літературному полі, але зараз вічне питання "Піаритись чи не піаритись?" набрало нових обертів. Сьогодні ми розкладемо по поличках думку авторів та видавців.
Страх чистого аркуша трапляється як і з новачками, так і з досвідченими авторами. На жаль, далеко не завжди достатньо одного лише натхнення, аби його перебороти. Наша команда зібрала для вас декілька порад та лайфхаків, як перемогти цей неприємний феномен!
Усі знають, що якщо ви письменник і вашу роботу хтось вкраде, то ви зможете засудити винуватця і отримати грошову компенсацію. Якщо не в Україні, то в США — точно. Але чи так це насправді?