Твори Євгенії Кузнєцової як «рефлексійний» феномен
Деякі тексти тримають напругу до останньої сторінки, інші своєю чергою викликають величезний спектр емоцій, однак не варто оминати теплі історії на вечір, повні рефлексій та ностальгії.
Медіа, яке єднає літературний світ. Популяризуємо сучасну українську літературу не тому, що вона українська, а тому що це ЯКІСНИЙ продукт!
Деякі тексти тримають напругу до останньої сторінки, інші своєю чергою викликають величезний спектр емоцій, однак не варто оминати теплі історії на вечір, повні рефлексій та ностальгії.
«Дім між трьох світів» і «Двері у Вирій» від Тані Гуд полюбилися багатьом читачам своєю щирістю, захопливим сюжетом, нетривіальним світоустроєм та надзвичайно яскравими персонажами. Видавництво READBERRY анонсувало вихід завершальної частини трилогії «Ключ від Потойбіччя».
Часто ми чуємо, що є книги «високої полиці» та всі інші, але що це означає? За якими критеріями вирішуємо, що твір став класикою? Чим відрізняється масова література та які ознаки має ця мітологічна «висока полиця»?
Ця підбірка — своєрідна мапа для тих, хто прагне зрозуміти укрліт, не маючи спеціальної підготовки. Слідуючи її «пунктам» ти можеш не лише послідовно та всебічно ознайомитися з літературою, а й оновити свій погляд на класику й фольклор і краще розуміти культурні контексти.
«Будь тихою», «учися готувати для майбутнього чоловіка», «схудни до літа» — це невеликий перелік фраз, які знайомі кожній дівчині.
Про це знає Ганна Булгакова — головна редакторка дитячого напряму видавництва «Ранок» і частина команди READBERRY.
Якщо для того, щоби зрозуміти світ, ми читаємо літературу, то що потрібно прочитати, щоби зрозуміти сутність самої літератури? Наукову працю, нонфікшн, статтю? А що як вистачить лише енциклопедії?
Що думає про український книжковий ринок Олександра Музичук — перекладачка, яка подарувала нам українські версії книг Алі Гейзелвуд? Які книги вразили її цьогоріч, що вона читає на Kindle і яку історію мріє колись написати сама?
Читання — це не просто розвага. Це розмова з книгою, тому важливо, щоб книга відповідала настрою читача. Коли сумно — хочеться тепла й надії. Коли надихаєшся — шукаєш щось глибоке або шалено красиве. А буває, що тривога викликає бажання втекти у вигаданий світ.
Ольга Войтенко — письменниця, сценаристка та режисерка. Вона авторка фентезійної трилогії «У світлі світляків», книги про війну для дітей «Кожна грудочка землі» та підліткової історії «Незручні. Відчайдушні. Виродки».