«Зрозуміти український Схід»: сучасна українська література на тему Донеччини та Луганщини
«Зрозуміти український Схід»: сучасна українська література на тему Донеччини та Луганщини
Медіа, яке єднає літературний світ. Популяризуємо сучасну українську літературу не тому, що вона українська, а тому що це ЯКІСНИЙ продукт!
«Зрозуміти український Схід»: сучасна українська література на тему Донеччини та Луганщини
Що читає та де купує книги Світлана Тараторіна, авторка українського міського фентезі «Лазарус» і фантастичного роману «Дім солі»?
Хто є цільовою авдиторією трилогії «Клинок королеви» A. Achell? Якій обкладинці — твердій чи м’якій — надає перевагу авторка та яка її улюблена книга сучукрліту? Про це та багато іншого дізнавалася наша журналістка Анастасія Прокопенко в рамках «Книжкової країни»!
Відкриття книгарні — це виклик. А що вже казати, якщо це українська книгарня за кордоном! Наша авторка Анна Дьоміна розпитала власниць українських книгарень у Польщі, Франції, Канаді та США про виклики, читацькі смаки та поради.
«Ловці променів» — це не просто книга, це унікальна подорож у світ японської поезії, перенесеної в український контекст. Читайте рецензію літкритикині медіа «Bestseller» Ангеліни Іванченко, щоб відчути, як східна поетика може проникнути в глибини душі та залишити на серці слід.
«Сестри Річинські» – це не просто сімейна сага. Це прониклива подорож у складний світ жінок, які вчаться виживати у жорстких умовах 20–30-х років. Що робить цей роман таким особливим, що його порівнюють навіть з «Грою престолів»? Читай рецензію від Соф‘ї Єрмакової!
Збірка новел «Дим» Міли Смолярової — це як музичний альбом, де кожен твір звучить, як окрема пісня. Кожна новела — це маленький всесвіт, де персонажі переживають свої внутрішні битви в умовах, до яких життя їх не підготувало.
З настанням осені потреба в затишних місцях для читання значно зросла. І, звісно ж, ми не можемо не поділитися добіркою улюблених книгарень-кав'ярень столиці, а також цікавими фактами про кожну з них.
Коли виникає думка про придбання книги — ми біжимо до книгарні й уже через декілька митей міцно тримаємо примірник у руках. Але ми не часто роздумуємо про те, скільки роботи й часу було закладено задля того, аби ми отримали нашу бажанку.