Як Ксенія Томашева створює літературні світи?
Як знайти свій голос серед безлічі історій, які хочеться розказати світу?
Як знайти свій голос серед безлічі історій, які хочеться розказати світу?
Яке найдивніше питання ставили Дарі Корній, яку книгу вона обрала б для екранізації, а яку подарувала незнайомій людині? Про це та інше — читай у новому бліці від медіа Bestseller.
Кому сподобається книга «Двоповня. Закони Невриди»? Чиєю творчістю надихається Катерина Самойленко та екранізацію якої книги із сучасної української літератури мріє побачити?
Що станеться, якщо об’єднати 11 авторів, фентезі різноманітних піджанрів і одну корчму, що стоїть на перетині часопросторів? Вийде «Корчма на перехресті світів» — роман, де кожне оповідання, як кіндер-сюрприз: непередбачуване, захопливе й поєднане спільним сюжетом.
Як продовжити святковий настрій в січні? Поповнити свою книжкову полицю збіркою різдвяних історій!
Що робить підліткове фентезі ідеальним жанром для ескапізму? Чому воно захоплює як юних читачів, так і дорослих?
Чому критика — це не лише оцінка, а й орієнтир у книжковому світі? Що важливіше: допомогти автору чи читачу? І чи справді фахова освіта — обов’язкова для літературного критика?
Недаремно «Вроцлавіту» вважають украй вдалим дебютом Анни Дьоміної в дорослій літературі. Ця історія дуже світла й позитивна, а головна героїня Віта творить дива.
Що робить письменника справді видимим для читачів: натхнення, час, редагування, бета-рідери чи конкурси?
Авторка майже 20 романів, популяризаторка української міфології, лавреатка премії «Коронація слова» за «Гонихмарника» й людина, яка почала писати випадково: у відповідь на виклик своєї доньки.
Роман «Анна, яку я кохала» — це не просто історія про любов, а відверта розповідь про складність людських стосунків і важливість пізнання себе. У нашому інтерв'ю Павла ділиться, що стало її натхненням, про самоприйняття як мотив книги та глибини людської природи через діалог.
Чи задумувався/-лась ти колись про те, яким є літературний ринок не тільки в масштабах нашої країни, а й цілого світу?
Ірина Грабовська — письменниця, авторка фентезі трилогії «Замок із кришталю» та стимпанк-дилогії «Леобург», членкиня об'єднання українських письменниць-фантасток «Фантастичні Talk(s)».
Де шукати надію серед хаосу війни та як література здатна дарувати відчуття нормальності навіть під обстрілами? Говори имо про це з авторками книги "Діти вогненного часу"
Як давно в тебе була книга, прочитавши яку хотілося повернутися у свій підлітковий вік і прочитати її тодіі? «Діти вогненного часу» Мії Марченко та Катерини Пекур — це підліткове урбаністичне фентезі, яке захопливо швидко читається та змушує замислитися над багатьма речами.
Сергій Скришевський, автор роману «У штормовому штиль», розповідає, як його переживання та спогади про Крим стали основою для книги, яка не лише відображає досвід квір-людей, а й підіймає важливі питання видимості та права на щастя.
Відкриваємо нову рубрику із сучасними українськими письменниками про особливості успіху наших авторів. У ній ділитимемося порадами письменників і письменниць, їхні пошуки копалин натхнення, способи боротьби з вигоранням та багато інших корисностей.
Підбірка для тих, хто шукає щось особливе в сучасній українській літературі!
«Зрозуміти український Схід»: сучасна українська література на тему Донеччини та Луганщини
Автор, письменник, поет.
Літературне медіа BestSeller