Проактивна творчість Надії Дойчевої-Бут
Зустрітися з казкою, перевернути свої уявлення про світ - це так непросто!
Зустрітися з казкою, перевернути свої уявлення про світ - це так непросто!
лувр — чи не найвеличніший музей світу — має у своїй колекції 460 000 експонатів і лише 663 з них належить жінкам. знадобилось століття, щоб там з’явилась перша мисткиня. тож хто та, що кинула виклик світу “чоловічого” мистецтва і відкрила ті двері, які для жінок були закриті?
Вітаю! Мене звуть Шпак Тетяна. Мені 63 роки. Я з міста Запоріжжя. Свій творчий шлях я почала п'ять років тому, але писати наполегливо — майже щоденно, я почала від початку війни.
“Найкращі релізи тижня” — наша нова щотижнева рубрика, у якій ми будемо знайомити вас із новими піснями, які сподобались редакції і які, на нашу думку, варті вашої уваги!
Нарешті франківські розбишаки розродилися другим лонгплеєм, майже через чотири роки після виходу дебютника.Лонгплей чи ні – вирішуйте самі.Для мене 20 трохи замало, як для повноформатника, але в тій парадигмі звучання яку обрав гурт – то цілком нормально.
Жінка, яка може надихнути молодих театралок та художниць, авангардистка, про яку мало відомо, попри значний внесок в історію українського театру. Вона навчалась у Федора Кричевського та Вадима Меллера, працювала в театрі «Березіль» та була єдиною жінкою серед сценографів.
Трохи загальної інформації про таких міфологічних істоти, як Потерчата (істоти української міфології).
Миколу Чирського називали «невтомним денді», він любив танго та фокстрот і мріяв про дванадцять синів. А ще – пережив угорські концтабори, поставив театр в окупованому нацистами місті й пів життя хворів на туберкульоз.
Презентація збірки про міфологічних істот "Химераріум. Тут оживають прадавні істоти"
Кам’яна Могила… Стоїть вона над степом, мов велетенський древній звір, що задрімав у віках, і тільки вітер, кружляючи поміж її розколотих каменів, шепоче легенди, які ніхто не сміє переповісти. Говорять старі люди, що час тут не такий, як у світі людському.
Колись, у давні часи, коли світ ще не був поділений між добром і злом, жила собі стара жінка, яку люди називали Бабою Громівницею. Вона мешкала на краю села, у хатині, що світилася дивним теплим світлом навіть у найтемнішу ніч.
До 130-річчя Василя Вишиваного, пропоную поглянути на українців очима того, хто не дивлячись на своє кровне походження, мав українську душу та жадав називати себе українцем без будь-якого сорому.
Ми не повинні жертвувати своїх письменників московитам. Ми повинні виправляти їхні помилки, дивитись на їхні тексти критично й врешті приходити до усвідомлення їхнього внеску. Я вирішила скористатись знанням бісової мови - і перекласти маловідомі твори українських класиків.
Дізнайтеся історію унікальної бойової сокири X-XI століть із тризубом, знайденої на Чернігівщині. Як артефакт потрапив до музею та яке значення має для української історії?
Саме ніч завжди несе загрозу не тільки таємничістю, а й тим що саме в цю частину дня усі злі істоти наважуються виходити зі своїх сховів та отримують свою силу. І це час не для благочестивих людей.
Я тут вирішила відродити рубрику #рандомфакти , але це буде версія НМТ 2025 з української мови та літератури. Суть рубрики – три рандомні факти про письменників та творців, що вказані у списку програми. Сподіваюся, що це буде вам корисно. І сьогодні у нас Маруся Чурай
Я людина? Що визначає мою свідомість, як показник цілісності? Я-жива істота і я-особистість? Немає мені спокою до тих пір, поки існує розум мій. І бажання мої – лише абортований плід давно покійної ретроспективи. І що таке Пекло?
Сьогодні - не довгочит, а, скоріш, невеликий фотозвіт про наш маршрут з Königstein am Taunus через Altkönig до Großer Feldberg.
Де можна більш ефективно популяризувати та рекламувати українську творчість і культуру на ДУЖЕ велику аудиторію, яка охоплює не одну країну? Правильно, в грі S.T.A.L.K.E.R. Тому вашій увазі список пісень, які потрапили до офіційного плейлисту «S.T.A.L.K.E.R. 2».
Від питомих мелодій XX століття до їх обробки та сучасних хітів — українська музика стає гучнішою. Здається, кожен хоча б раз в житті чув і мугикав «Червону руту» або «Чорнобривці», але настав час дізнатися більше про те, що ховається за знайомими мелодіями радянського укрпопу.
Націоналістичний портал