Побудова бренду: скільки часу потрібно і чому

Експерти стверджують, що мінімальний термін побудови бренду становить три роки. За цей час ідея закарбовується у свідомості людей, а потім знаходить своє відображення у зростанні продажу

Чому так довго і чи варте воно того? Потрібно глибоко розуміти три речі.

1. Бренд — це феномен, пов’язаний із вірою людини, — відповідно, його неможливо побудувати відразу, як за помахом чарівної палички. Як явище бренд існує тому, що кожний з нас хоче комусь довіряти, у щось вірити. І щоб досягти цього, потрібно щонайменше три-п’ять років.

2. Бренд — це обіцянка, яку потрібно виконувати. Якість такого-то рівня, такий-то продукт за такою-то ціною… І не має значання, яка криза вирує навколо. Ви мусите якомога послідовніше виконувати обіцянку, яку заклали в бренд для свого покупця. Якщо ж вона порушується, тоді продаж стрімко котиться вниз.

3. Якщо ви будуватимете бренд послідовно та правильно, то напевне матимете серйозну конкурентну перевагу. Чому Procter & Gamble купила Gala, а PepciCo — Sandora? Тому що це були надпотужні бренди на своїх ринках — яким довіряли люди, тому купували їх автоматично.

Системність і структурованість процесу та готовність потягом кількох років вкладати в справу час, енергію та кошти, — такими є базові передумови побудови бренду. І повірте, воно того варте.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

23.3KПрочитань
1Автори
62Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Як відкрити коворкінг

    Успішне відкриття та розвиток коворкінгу — це довгий, але захопливий шлях, який потребує планування, гнучкості та уваги до деталей. Відкриття коворкінгу — це не лише про простір для роботи, це про створення спільноти, що об’єднує професіоналів різних галузей.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • SWOT: що це і як правильно провести

    SWOT аналіз — метод оцінки бізнесу, проєкту, ідеї чи особистості, що базується на чотирьох елементах.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Магазин секонд-хенду: як відкрити і зробити прибутковим

    Організація та управління секонд-хенд магазином вимагає від власника уважності до деталей і знання основних бізнес-процесів. Правильний вибір постачальників, залучення клієнтів, а також забезпечення ефективної щоденної діяльності допоможуть вийти на стабільний прибуток.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається