Фінальний, найсильніший Дивізіон Східної Конференції!

Торонто Репторз

Результати минулого сезону : 9 місце, 41-41.

Зміни в ростері :

Прийшли - Денніс Шрудер, Гаррет Темпл, Грейді Дік (13 пік), Джейлен МакДеніелс.

Залишились - Малакай Флінт, Гарі Трент, Скотті Барнс, Прешис Ачіува, ОДжи Анунобі, Отто Портер, Тадеус Янг, Кріс Буше, Паскаль Сіакам, Якоб Поельтль, Крістіан Колоко.

Після того, як цього літа, команду покинув Фред ВанВліт, наразі не зовсім зрозуміло, в яку сторону рухається Торонто і який вектор розвитку клубу обрав Масаї Уджирі. Виглядає так, що вони в режимі вичікування. Обміну зірки, в стилі Кавай 2.0. Можливо не як динозавр, але скоріше як змія, скрутились, приготувалась до "атаки". Минулого літа вони оцінювали ситуацію навколо запиту Кевіна Дюрента, щодо трейду. Цьогоріч вони взагалі, вважались чи не найбільшими претендентами на Лілларда, поки його не обміняли Мілуокі.

Про бажання боротьби свідчить і той факт, що вони не дуже вже й поспішають розлучатись з Сіакамом. Тим паче, що для нього доступне продовження контракту вже з наступного літа, за яким Торонто, за зміненими правилами в Колективній Угоді, можуть запропонувати йому угоду у розмірі понад 200/4. А якщо Сіакаму вдасться потрапити в Збірну НБА, його супермаксимальне продовження контракту може зрости до 5ти річної угоди на понад 300 мільйонів! Що також, як на мене, є хорошим чинником та стимулом залишитись. Ще й після того, як Репторз обміняли його дружбана Якоба Поельтля.

Та й сам Паскаль не дуже вже й поспішає покидати Канаду. Раніше, у одному з інтерв'ю він заявив, що для нього Торонто відчувається як дім. І що якщо його котрась з команд обміняє, він не перепідписуватиме з нею контракт.

Хоча з логічної сторони, Торонто слід було б йти в перебудову. Першим по справжньому "вісником" цього "вітру змін" стало призначення головним тренером Дарко Раяковіча, колишнього асистента Мемфісу, котрого в Лізі відзначають як чудового тренера, що розвиває молодь. Саме йому приписують прогрес, якого досягнули Джарен Джексон, а особливо Дезмонд Бейн.

Хоча я вважаю, що ОДжи Анунобі стане одним з перших, хто змінить клубну прописку. Втім, він все ще молодий. Йому 26 років і він спокійно міг би залишитись у оновленому Торонто. Один з найкращих 3&D вінгів Ліги, завжди знаходиться серед лідерів НБА за кількістю перехоплень, влучає з-за дуги на рівні 38% по кар'єрі.

Хто точно залишиться в Канаді - це Грейді Дік! Дуже веселий хлопець, один з моїх улюблених новачків цього Драфту! Він не лише душа компанії, а ще й вправний баскетболіст. Зріст 6'8, розмах рук 7 футів, Грейді є одним з найкращих шутерів свого Драфт класу, в університеті влучав з-за дуги понад 40% власних кидків.

Джокер сезону : Скотті Барнс

Після невдалого сезону не слід ставити хрест на кар'єрі Скотті Барнса. Прогрес якого покращиться з відходом ВанВліта. Оскільки Фред був основним болхендлером колективу. Але прогресу якому заважатиме наявність Сіакама, який грає з Барнсом +/- на тій ж позиції і якому також треба м'яч для того, щоб бути ефективним. Він у цій ролі виступає своєрідним "бур'яном". Навпаки! Я вважаю, що саме в цьому сезоні Барнсу і вдасться гучно заявити про себе. Точніше нагадати, що він є одним з найуніверсальніших гравців в Лізі! Високий, атлетичний, добре грає в обороні, добре веде м'яч та в цілому бачить гру, скорер, плеймейкер - в двох словах вміє все!

Раяковічу доведеться плідно попраювати над тим, щоб поставити гру таким чином, щоб від Сіакама була користь і це не мало пагубного впливу на розвиток дуже перспективного Барнса. Допускаю, що Репторз можуть стати однією з команд, котра відвалиться в турнірній таблиці і впаде нижче прогнозованого місця, якщо наважиться піти у перебудову. Проте тримаю в голові і той фактор, що Торонто легко недооцінити. Як це було минулого сезону, коли від них не сильно то й чекали перемог, а вони фінішували 5 на Сході вигравши 48 матчів.

Прогноз : 11 місце Сходу.

Бруклін Нетс

Результати минулого сезону : 6 місце, 45-37.

Зміни в ростері :

Прийшли - Денніс Сміт, Лонні Вокер, Дарік Вайтхед (22 пік), Трендон Вотфорд, Ноа Клауні (21 пік).

Залишились - Кем Томас, Спенсер Дінвідді, Мікал Бріджес, Ройс О'Ніл, Доріан Фінні-Сміт, Кемерон Джонсон, Бен Сіммонс, Дейрон Шарп, Нік Клекстон.

Пропоную одразу провести певну корекцію результатів. Оскільки, останній матч, в якому зіграв хтось з пари Ірвінг-Дюрент - була 51 гра сезону, поєдинок проти Селтікс, в якому зіграв Кайрі, а Нетс поступились. Тим самим їх рахунок став 31-20 по сезону. Після чого відбулись обміни зірок і кінцівку сезону Нетс завершили з показником 14-17. Приблизно на такий результат і слід орієнтуватись уболівальникам цього клубу, що Бруклін виграє в районі 50% своїх поєдинків. Сильно сумніваюсь, що більше. А ось менше - цілком ймовірно!

Влітку до них приєдналось одразу декілька гравців. Сміт, Вокер та Вайтхед підсилили беккорт. Денніса та Лоні, які підписали мінімальні однорічні контракти я б відніс до категорії "збиті льотчики". Їх мета доволі проста - вигризти собі місце у ротації колектива, якого можна віднести до статусу посереднього, після чого, або піти на підвищення ролі, або піти на підвищення зарплати.

Дуже цікавим проспектом є Дарік Вайтхед, якого обрали під 22м піком. Атлетичний комбогард який несе за собою загрозу чужому кільцю з будь-якої відстані, любими доступними методами. Йому всього лише 19 років. Має зріст 6'6, розмах рук 6'10. Разом з атлетизмом, баченням поля, це робить його універсальним та різностороннім гравцем, що може добре оборонятись. Минулого сезону за Дюк, він влучав понад 45% спот-ап трьохочкових, мав понад 42% влучань з-за дуги загалом. Мінусом гравця є те, що він, минулого року, переніс доволі важку травму ноги, через яку він був змушений пропустити початок сезону в університеті, згодом, ближче до підготовки до Драфту, переніс ще одну операцію.

Їм складатимуть конкуренцію за позиції такі гравці як : Кем Томас, Спенсер Дінвідді. Для Дінвідді - це "друге пришестя" в Бруклін. Я гадаю гравець буде цілком задоволений, якщо воно складеться настільки ж позитивно як і його перший забіг. Для Томаса наступний сезон стане третім в Лізі. Якщо він і надалі продовжить прогресувати, у нього однозначно буде місце в НБА.

Ноа Клауні обрали під 21м піком. 19ти річний проспект, ріст якого 6'10, розмах рук 7'2. Він є дуже мобільним та атлетичним бігменом. Одним з найбільших хасслерів свого Драфт класу. Гадаю, що він зможе не просто поборотись, але й вибороти у Шарпа роль бекап центрового команди. Якщо чесно, він мені трішки нагадує свого вже одноклубника Ніка Клекстона. Який провів дуже вдало минулий сезон, закріпившись в статусі основного центрового колективу. Набирав 2,5 блоки в середньому та виграв нагороду за найкращий % влучань з поля - 70,5%. Окрім того, що у Клауні, як і у Клекстона, однакові ініціали, у них практично ідентичні проблеми з кидком з лінії штрафних.

Цікаво буде поспостерігати за розвитком Мікала Бріджеса. Чи він здатний буде зробити крок вперед, стати першою зіркою, першою опцією команди, як в атаці так і в обороні, позитивно впливаючи на результат. Чи просто перетвориться у свого роду "сміттєвого скорера" і в ідеалі для клубу, йому б пасувало повернутись в ситуацію, де він міг би бути другою чи навіть третьою опцією.

З Кемом Джонсоном влітку продовжили співпрацю 94,5/4. Як на мене хороша угода, особливо для гравця. З його досвідом, розмірами, а головне скілами, він міг би стати дуже ласим шматочком для будь-якої з команд. Але я не думаю, що Кем найближчим часом змінить клубну прописку. Хоча б по тій причині, що й самим Нетс такий гравець потрібний, але чим чорт не жартує?

Тоді як "солодкими булочками", що можуть стати першими в черзі на вихід є Ройс О'Ніл та Доріан Фінні-Сміт. ДФС, що в Мавс нажив славу "крутого 3&D гравця", в меншій мірі, оскільки йому вже 30 років, а він, окрім наступного сезону, має ще два роки по контракту, один з яких - опція гравця. Чого не скажеш про О'Ніла, який, за рахунок свого збігаючого контракту, гадаю зможе привернути до себе увагу котрогось з контендерів поближче до дедлайну обмінів.

Джокер сезону : Бен Сіммонс

З Сіммонсом я вже давно зав'язав і його "акції" мною давно продані. Тим не менше, мені все рівно буде цікаво подивитись на нього у новій-новій команді, після залікованої (я сподіваюсь) травми спини та всіх тих "тікток тренувань" де він кидав з-за дуги. Тим паче, що у передсезонних іграх він виглядав дуже свіжо та сильно! Оборонявся, пасував на рівні своїх кращих часів!

Нетс - це клуб, від якого не чекаєш нічого. Тому сподіваюсь, що з ними трапиться своєрідна "реінкарнація" тієї симпатичної команди на чолі Кенні Аткінсона разом з Расселом, Лавертом, Дінвідді, Алленом, Дадлі та іншими.

Прогноз : 10 місце Сходу.

Нью-Йорк Нікс

Результати минулого сезону : 5 місце, 47-35.

Зміни в ростері :

Прийшли - Донте Дівінченцо.

Залишились - Джейлен Брансон, Іммануель Квіклі, Квентін Граймс, Джош Харт, АрДжей Барретт, Джуліус Рендл, Джеріко Сімс, Айзея Хартенштайн, Мітчел Робінсон.

Перед початком минулого сезону я писав, що сезон 2022/23 стане вирішальним для Тома Тібодо як тренера Нікс. І вийшло так, що Тому вдруге за 3 роки вдалося заткнути роти критикам і перевершити навіть найскромніші очікування уболівальників команди. На відміну від провального плей-оф 2021 року, Нікс вдалося дещо сенсаційно пройти Клівленд в 5 матчах першого раунду та нав'язати доволі суттєву боротьбу майбутнім Фіналістам з Маямі.

У Тібодо, здається, нема секретів успіху. А вдалий виступ його колективу завжди можна пов'язати з важкою працею та ще раз важкою працею. Але, ще до прев'ю вже минулого плей-оф, мені, як і іншим, уважним спостерігачам за цим колективом, вдалось зауважити одну цікаву та в якійсь мірі просту тенденцію - чим більше Нікс підбирають в атаці, тим вищі їх шанси на перемогу. Це допомогло клубу зробити стрибок з 22 кращої атаки Ліги в сезоні 2020/21, до 4 кращої атаки Ліги в сезоні 2022/23.

Посприяли цьому Мітчел Робінсон та Айзея Хартенштайн, які на двох зібрали аж 476 підбирань в атаці, що є найкращим показником в Лізі серед дуетів за даним аспектом гри. Що дозволило Нью-Йорку опинитись на 3 місці за такими показниками як : підбирання, підбирання в атаці, очки другого шансу. Також слід згадати і за феноменальний сезон Рендла з 25+10! Доля успіху залежала і від вдалого обміну Джоша Харта, який продовжив угоду з Нікс - 81/4, якого ніби спеціально створили під стиль гри Тома Тібодо.

Донте Дівінченцо, підписав цілком гідний 50/4 контракт, є черговим прототипом гравця Тібодо. Хасслера, який вміє всього по трохи. Він чудово впишеться в ротацію Нікс та доповнить і без того непоганий беккорт колективу.

Дуже прикро, що Нікс таки відрахували українського центрового Дмитра Скапінцева. Втім він матиме змогу провести ще один сезон у G-Лізі. Тому побажаємо йому удачі!

Джокер сезону : Джейлен Брансон

Минулого сезону він з легкістю очолив атаку команди, ставши одним з найбільших відкриттів регулярної частини чемпіонату! 24 очка, 6 асистів, влучаючи 49% з поля та 41,6% при 4,7 спробах з-за дуги в середньому за гру. В плей-оф перетворився на монстра, набираючи вже 28 очок і в одне лице тягнучи на собі весь колектив, особливо в серії проти Маямі. Сміючись в лице не тільки критикам (я в тому числі) його 104/4 контракту, але й Маверікс, які не захотіли заплатити йому майже вдвічі меншу суму, а зараз платитимуть 120/3 самому Кайрі Ірвінгу!

В цілому, як ви бачите, в Нікс зібралась достатньо конкурентна банда, яка точно не має наміру зіграти гірше минулого сезону. Шкода, що від них пішов Оббі Топін. Залишилось, слідом за Роузом, спихнути контракт Фурн'є. Можливо разом з наявними активами (22 піки, 11 з яких першого раунду) почати цілитись у незадоволених суперзірок, які можуть появитись найближчим часом. А такі зірки завжди з'являються.

Прогноз : 6 місце Сходу.

Філадельфія СевентіСіксерс

Результати минулого сезону : 3 місце, 54-28.

Зміни в ростері :

Прийшли - Патрік Беверлі, Денні Грін, Келлі Убре, Мо Бамба.

Залишились - Джеймс Харден, Тайріз Максі, ДіЕнтоні Мелтон, Фуркан Коркмаз, Дануель Хаус, Тобаяс Харріс, ПіДжей Такер, Джоель Ембіід, Двейн Дедмон, Пол Рід, Монтрецл Харрелл.

У міжсезоння, в стані Філадельфії відбулись дві масштабні події.

Одна з них - це зміна головного тренера. Звільнення Дока Ріверса напрошувалось вже давно. Йому на заміну прийшов Нік Нерс - колишній головний тренер Торонто, котрий у 2019 році, виграв з канадцями перше чемпіонство в історії їх френчайзу. Один з найкращих тренерів Ліги, прихід якого, я переконаний, матиме позитивний вплив на гру Філадельфії, а особливо на гру Джоеля Ембііда. Адже Нерс, передусім, відомий тим, що вміє отримувати максимум від своїх гравців. Але у випадку з Ембіідом йому слід бути обережним, оскільки всім відома травматичність гравця.

Друга масштабна подія - це небажання Хардена продовжувати співпрацю з Філадельфією, його запит на обмін з Сіксерс та звинувачення генерального менеджера, за сумісництвом "старого друга" Деріла Морі, у "брехні". Всіх деталей даної "сварки" я не знаю, але готовий допустити, що обидві сторони конфлікту переслідували свої цілі, не змогли зійтись посередині.

Підсилились Сіксерс, як ви можете бачити, так собі. Звісно, взяти Мо Бамбу по знижці, сподіваючись, що він нарешті вистрілить - це добре. Але він вже який рік не може вистрілити, тим паче попавши в ситуацію, де беззаперечний №1 - чинний МВП Ліги Ембіід, а також ще 3 бігмени. Які, в тій чи іншій мірі, боротимуться за хвилини. Перевагою Бамби може стати те, що він, теоретично, є опцією з-за дуги і ми швидше за все будемо бачити його в парі з якимось з центрових, а можливо навіть в парі з Ембіідом. Як мінімум на папері, мати двох семифутових бігменів з розмахом рук 7'5 у Джоеля та 7'10 у Мо - це потужно.

З Рідом вийшла кумедна ситуація. По відношенню до нього, ГМ Юти Джастін Занік застосував "отруйну пігулку", змусивши Філадельфію повторити пропозицію Джаз, перепідписавши гравця на 23 млн на 3 роки. Детальніше можете прочитати про історію ось тут.

В беккорті, втрату Шейка Мілтона Морі замінив Патріком Беверлі. Хоча Мілтон, як на мене, кращий гравець і заслуговував на свій шанс (сподіваюсь такий і отримає в Міннесоті), можливо саме жорсткості та лідерських якостей Беверлі, моментами, бракувало Філадельфії. Хоча на цю роль у них є Такер. Але одна голова добре, а дві - краще. В реінкарнацію Денні Гріна я не вірю. Хоча знову ж таки, досвід, лідерські якості, а також співпраця з Нерсом в 2019 році, можливо стануть в пригоді для Філадельфії. Про Келлі Убре, коли він тільки уклав контракт з Сіксерс, я писав, що це, по суті, чи не останній шанс для гравця зачепитись за НБА і проявити себе.

Джокер сезону : Тайріз Максі

Тайріз прогресує дуже добре! Минулий сезон - 20 очок в середньому за гру, 48% влучань з поля, 43% влучань з-за дуги при більше 6 спроб за гру. Вже наступний сезон може стати проривним для гарда. Зважаючи на сварку Хардена з його можливим відходом, а також на колишній прогрес Фреда ВанВліта - маленького розігруючого під керівництвом Ніка Нерса, Максі має всі шанси на те, щоб гучно заявити про себе наступного сезону!

Втім, як би там не було, все вирішуватиме рівень гри, здоров'я та ентузіазм Джоеля Ембііда. У якому, особисто я, починаю трішки зневірятись.

Ембіід стабільно неготовий до плей-оф. Як мінімум не на всі 100%. Постійні травми, погана форма. Хоча, можливо, це не зовсім правильно очікувати від гравця, що він буде готовий на всі 100% після виснажливих 82 ігор регулярки, але декому з гравців вдається грати на порядок краще саме в плей-оф. Якщо бути точнішим - всім елітним, легендарним гравцям, це вдавалось/вдається. Саме це їх і відрізняло від "звичайних" гравців. Про Джоеля я подібного наразі сказати не можу. Побачимо, що буде в наступному сезоні. Не скажу, що я очікую чогось радикально іншого, але особисто мені цікаво буде поспостерігати за моральною складовою його гри.

Чи відобразиться на ньому виграш чемпіонства Йокічем з Денвером? Адже їх постійно порівнювали, ставили в один ряд. Але, як тільки партнери Ніколи були хоча б одного разу здорові, все стало на свої місця. І подальші порівняння цих двох, я вважаю зовсім недоречними. Та й сам Ембіід постійно наголошував на тому, що для нього дуже важливо виграти звання МВП. Особисто у мене та й у багатьох інших людей склалось враження (можливо помилкове), що саме ця нагорода є найважливішою для центрового. А отже, після здобуття призу, чи не втратить бігмен мотивацію? Чи не стане "менш голодним"?

Ну і на останок накину, що від результатів наступного сезону, а також від того, на скільки вдало вдасться Морі розрулити історію з обміном Хардена, буде залежати чи не стане Ембіід наступною, незадоволеною суперзіркою яка запросить обмін з Філадельфії?

Прогноз : 3 місце Сходу.

Бостон Селтікс

Результати минулого сезону : 2 місце, 57-25.

Зміни в ростері :

Прийшли - Далано Бентон, Джру Холідей, Святослав Михайлюк, Джордан Волш (38 пік), Крістапс Порзінгіс.

Залишились - Деррік Вайт, Пейтон Прічард, Джейлен Браун, Джейсон Тейтум, Сем Хаузер, Ел Хорфорд, Люк Корнет.

Після минулорічного «відтоку мізків», коли клуб одночасно покинули Айме Удока, Вілл Харді, Деймон Стадемаєр, а сам Джо перемістився на місток головного тренера, однією з проблем Селтікс стало те, що тренерський штаб не дотягував до рівня гравців. Особливо це далося в знаки в плей-оф. Цього літа, на допомогу Мазуллу прийшли Сем Кессел та Чарльз Лі.

Обидва асистенти володіють чималим досвідом допомоги головним тренерам. Так, Чарльз Лі останні 10 років відпрацював в тренерських штабах Буденхольцера, в Атланті, а згодом Мілуокі. Тоді як Кессел, останні 10 років пропрацював під керівництвом Дока Ріверса, в Кліпперс та СевентіСіксерс. Останній, доречі, є старим-добрим знайомим бостонської торсиди, оскільки в 2008 році допоміг «кельтам» виграти свій крайній титул.

Також вони підписали в тренерський штаб Аміля Джефферсона, колишнього одноклубника Тейтума, з яким він грав разом за університет Дюк.

Протягом міжсезоння, Селтікс нормально так перезібрали склад. Вони віддали Брогдона, Смарта, Вільямса (того, що Роберт), а також, як це правильно зазначають люди, на чому я рідко акцентував увагу, вирішили не продовжувати контракт з Вільямсом (тим, що Грент). Таким чином вони вирішили обміняти чотирьох міцних рольовиків, різної степені міцності, на двох "практично Олл Старів". Я б сказав, що це обмін чотирьох монет номіналом 25 копійок, на дві, але по 50 копійок. Сума залишилась незмінною. Зросла якість, зменшилась кількість.

НБА - це не кишеня штанів, яка від перевантаження монетами може порватись. Інколи в баскетболі і справді потрібно мати достатньо тих самих "монет". Себто ротаційного ресурсу. Але зазвичай, саме якість, а не кількість, виграє чемпіонства. Як і у випадку з Мілуокі, коли на заміну Холідею прийшов кращий Ліллард, так само і тут, на заміну Смарту приходить кращий Холідей. Знову ж таки, на мою думку, Холідей практично у всіх аспектах гри краще за Смарта. Краще як скорер, розігруючий, пасуючий, шутер. І не зважаючи на нещодавно виграну нагороду "Кращому Оборонцю" Смартом, Джру є кращим оборонцем. Маркус був серцем та душею Селтікс. Це буде важко замінити. Але Холідей має чемпіонський досвід, чого не було у Маркуса. Як і в цілому, Джру зіграв на 5 сезонів більше від свого попередника.

Можна поспорити про те, що краще, мати двох гравців типу Брогдона та Смарта, чи одного Холідея? Я гадаю лише майбутнє дасть відповідь на це. Що я знаю точно, так це те, що поруч з Холідеєм більше шансів отримає Прітчард. Селтікс у нього вірять, недавно заплативши йому 30 млн на 4 роки. Через одночасний відхід і Смарта і Брогдона, Пейтону, я переконаний, перепаде зайвих декілька хвилин, що для нормального прогресу є критично необхідними. Придбання Холідея слід ще й розглядати у контексті можливого майбутнього протистояння проти Мілуокі Бакс та Деміена Лілларда зокрема. Про котрого я писав, що він свого роду "суперзброя" серед гардів, серед контендерів Сходу, якому.. аналогавнєт (хех). І як тільки такий появився у Бакс, Селтікс блискавично відповіли, вимінявши собі контрзасіб.

Джокер сезону : Крістапс Порзінгіс

Незважаючи на те, що Порзінігс доволі травматичний гравець, ще й з характером і не факт, що він зрадіє поверненню до своєї ролі в Далласі, де йому доводилось стояти чемно в кутку і кидати по команді, втім, після найкращого сезону в кар'єрі за Вашингтон, де латвійський бігмен набирав 23+8 влучаючи майже 50% з поля та 38,5% кидків з-за дуги при 5,5 спробах в середньому за гру, йому вперше в кар'єрі випаде реальна нагода поборотись за титул, а отже, потрібно буде приборкати власну примху та віддаватись на повну як в атаці так і в обороні!

Виглядає так, що "трушні" контендери, з набранням чинності нової колективної угоди з наступного сезону, хочуть чим швидше затаритись зараз, забити собі платіжки по максимуму, виміняти собі кращих з кращих гравців, пожертвувати гнучкістю заради своєрідної гарантії у вигляді суперпотужної четвірки-п'ятірки гравців.

Без прив'язки до Селтікс, особисто мені цікаво буде спостерігати за тим, як колективи викручуватимуться пробивши другу стелю податку, тощо.

Доволі неочікувано Селтікс підписали контракт з Святославом Михайлюком. Лише на один рік, але, українцю головне зачепитись в Лізі. Правда зробити це у Бостоні буде якщо не надзвичайно важко, то практично неможливо. В силу перенасиченості на позиції вінгів. Але, побажаємо нашому козаку удачі!

Також під 38 піком був обраний Джордан Волш - перспективний вінг оборонного спрямування.

З обміном Холідея, станом на сьогодні, разом з Бакс - Селтікс припідняли себе на окремий рівень! Якщо минулого сезону, верхівка Сходу була більш подібною до "тріумвірату", разом з Філадельфією.То зараз, Бостон та Мілуокі, самі по собі!

Прогноз : 2 місце Сходу.

pics from : nba.com

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Просто Про НБА
Просто Про НБА@ProstoProNBA

Роздуми, аналіз про баскетбол!

720Прочитань
1Автори
14Читачі
На Друкарні з 19 жовтня

Більше від автора

  • Прев’ю сезону 2024/25. Лос-Анджелес Лейкерс

    Заключне, тридцяте прев'ю, в ньому мова піде про Лос-Анджелес Лейкерс! Який би не був рік на вулиці, яким би не було становище клубу, про нього завжди є що сказати! Тим паче, якщо під час міжсезоння, з "озерними" трапились глобальні зміни, історичні події! Але про все по порядку.

    Теми цього довгочиту:

    Нба
  • Прев’ю сезону 2024/25. Маямі Гіт

    Іноді Гіт настільки важка для розуміння команда, що стає нелегко просто підбирати слова, щоб описати стан речей в Маямі. Навіть зараз, мені важко підібрати слова. Але ще важчою, на мою думку, є ситуація, яка склалась всередині клубу. Спробуємо в ній розібратись.

    Теми цього довгочиту:

    Нба

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається