Друкарня від WE.UA

просто так

Антихрист явився мені коли я того сам не очікував, це відбулося червневого дня, року 2025-го, я стояв на початку поля і курив цигарку, він спустився на мене літньою спекою і сказав мені що відтепер він передає мені свої повноваження і далі я буду управляти від його імені, він віддав мені свою булаву і меч, і я сів на трон, поклавши булаву на праве плече а меч на ліве плече і я став правити над людьми, але я був звичайною людиною і від того мого правління не було ніякого пуття, і я почав розказувати свою історію, вона складається з історій інших людей, які були свічками загубленими в цьому світі, і я серед них, я теж загубився, але я почну розповідь про дівчину, її звали Олена і вона й гадки не мала в що перетвориться її життя після того як вона переїхала жити в велике місто з села, тай Бог з нею, вона грабувала деяких людей, і я додав її до свого списку, той список, який мені заповідав вести Антихрист, потойбічний світ мені здавався моїм реальним світом, я любив людей і я не любив їх, але я любив себе, і цигарки, і горівку, я хотів вбитися об каміння, і мої мізки розлетілися б в сторони, але я ж повинен розказати про чаклунів…. чаклуни зазвичай приходили до мене на річці, перший чаклун являвся з туману, який надходив з півночі, і він був передвісником тривоги, потім другий став моїм другом, але той був заздрісний, я вибачив його але чемно заніс в зошит Антихриста, там була ще сотня інших, перед ним, які зневажали мене, потім розберемося за що саме, насправді ніякого Антихриста не існує, це просто мій захисник, якого моя уява намалювала, але чаклуни існують і в цих місцях де я живу їхня сила справжня, і вони мають вплив на людей хоча люди інколи й самі того не усвідомлюють, я човен, який тихо просувається по течії річки, поряд кущі, до яких можна дістати рукою, я купався в темній річці, а в інших містах було сумно, сумні були люди, вони кували своє щастя, я чув шепіт ангелів, та це не ангели Бога, в третій моїй кімнаті жив ще хтось, я ще поки не придумав йому імʼя, нехай лиш не мучить мене, ікони в цій хаті не допоможуть адже воно в мені, і я не спасусь, ніхто не спасе мене, я лиш розійдусь над землею чистотою світлого дня, спогадами з попередніх днів, де я споглядав красу цього світу, і бруд вокзалів, сіл, столових, зашмарканих волоцюг, пияків, бандитів, і я хочу щоб всі вони очистились і промовили до мене - ,,ти був правий,,

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
K
Kai_Winters@Kai_Winters

1Довгочити
На Друкарні з 23 червня

Це також може зацікавити:

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Це також може зацікавити: