i just wasn't paying attention…
What Peggy track makes you go like this on the street? (for me, a lot, but thot tactics lasts longer)) : r/jpegmafia

Це ж треба було, стільки разів бачити кадри з фільму, де головний герой танцює дорогою кудись, і думати, що це певно дуже драйвова стрічка, але...

"Руйнація" — яка ж вдала назва, адже це слово про буквальне та метафоричне. Руйнація навколишнього та внутрішнього.

for some reason, everything has become a metaphor…

Мені пощастило (або ні) переглянути цей фільм в влучний час з потрібним настроєм. Тоді я вирішив кинути собі виклик і дивитися без субтитрів в оригіналі за принципом — що зрозумію, той буде. В майбутньому вже дякую собі за це.

Мені вистачило клепків щоб зрозуміти основну ідею на стільки, на скільки я зрозумів її після перегляду українською наступого дня. Звичайно, я втратив кілька цікавинок, кілька великодок.

Проте, мені настільки сподобалось і я настільки був вражений від перегляду, що залюбки переглядав знову, менше ніж за добу, але вже в компанії💚

i find I'm suddenly filled with... overwhelmed by... a growing sense of curiosity…

Дисклеймер ❗️

Я не хочу і не буду коротко говорити про що фільм, мені здається, того що зверху вже вистачить.

АЛЕ: я залюбки поділюсь своїми думками нижче, де будуть одні спойлери і це варто читати, вже після перегляду.

Зазвичай, я ніколи такого не роблю. Мені достатньо просто поділитися тим, чи цікавий фільм і чи варто дивитися. Отак, навіть без розмови про що йдеться. Мінімум тексту який стосується наповнення, більше загальних вражень, так, щоб це або зацікавило — або врятувало кілька годин життя.

Проте цього разу, чомусь відчуваю, або просто хочу описати це.

Одна з особливостей фільму в тому, що ви ніколи в житті не вгадаєте, що буде далі. Ось це постійне здивування зі словами: “справді? Та ладно. Та не може бути. ЩО? Жесть. Я в шоці” вас не відпустить навіть після титрів.

Спойлери 🎭

Абсолютна байдужість та не приділення достатньої уваги. Чоловік (Девіс) ніби живе в своєму світі. Смерть дружини (Джулія) практично не впливає на нього. Він намагається викликати в себе будь які емоції, проте все марно.

Простий репорт щодо поломки автомату, який не видав смаколик, перетворується в цілу історію, де він ніби нарешті зміг виговоритися і подумати про деталі. Ймовірно таким чином Девіс хоче розібратися більше в собі, але все рівно майже нічого не відчуває.

На роботі (по кумоству) його також не особливо бентежить де, що нещодавно померла Дружина і він відправляє листа. Вдома трощить холодильник, намагаючись його спочатку поремонтувати, а потім вже з цікавості дізнатися що всередині. Під час такого цікавого заняття, йому телефонує жінка (з компанії до якої він писав репорт) майже о третій ночі (чи другій) з приводу його репорта.

Жінка (Карен) розповідає йому, що плакала читаючи його лист. А потім сумнівається, навіщо йому зателефонувала. Він в свою чергу, невдало комунікує з нею, після чого вона кладе слухавку. Проте Девіс продовжує писати їй “репорти”.

На одному з наступних потягів, він помічає жінку, яка могла б бути тією, що відповіла на його репорт. Підсідає, запитує, але нічого.. проте це його не зупинило і він залюбки розповідає їй усіляцьке. В один момент вона покинула потяг, а він забрав її журнал, на якому була вказана її адреса.

Гарно і весело виглядав момент, де вона читаючи його лист, прочитує “Більше ніяких ігор, Карен. Скоро побачимось.”. Карен кидає цигарку, тікає з ванної і ось Девіс вже на порозі. Туди-сюди розмова, він передає їй ще один лист, після цього їх історія поєднується ще більше.

Тоді вони починають більше проводити часу разом, поки її “хлопець” поїхав кудись там. Він знайомиться з її сином (Кріс) у якого важкий підлітковий період, коли він не такий як усі, намагається визначити хто він, бунтує і таке всяке.

Все це починає здаватися простою романтикою, де чоловік якому було байдуже на смерть дружини, просто знаходить жінку з причепом і перемикається на неї. Але-але, якби ж все так тупо було. Йому не потрібно більше, ніж спілкування і проведення часу разом.

Також Девіс і знаходить спільну мову з Крісом, шляхом трощення будинку, стрільби з пістолета (і по Девісу в тому числі), відвертими розмовами в магазині, вченням щодо слова “fuck”. В цей же час він не буває на роботі, вивільнює енерегію руйнучи чийсь будинок. Потім руйнуючи і свій.

Філ вирішив в честь своєї доньки, яка займались з дітьми у яких вади (типу діти сонця) зробити степендію в купа грошей, для тих, хто буде класно і круто вчитися… Це на стільки дебільна ідея, на скільки дебільний і він сам. Вона ж з дітьми займалась, чому б не направити ті гроші їм?

Тут фільм добре розкриває типічний світ, де стипендії отримують привілейовані пиздюки, за яких все вирішили батьки (здебільшого), яким власне кажучи і не потрібні ті гроші. Таким чином, за кілька хвилин до вручення стипендії, один з цих “старанних учнів” підмахує Карен, що вона смалить якесь лайно і просить помацати її груди.

Під час руйнації свого будинку, який Девіс ненавидів, він знаходить папери і фото, які свідчать про те, що дружина була вагітна. Він про це не знав. Тому після вручень стипендії і втечі Карен, він в голос сказав: “Вона сказала що була вагітна? Минулого року. Ви знали? …Чому вона не сказала мені?”

Батько не знав, а ось Мати Джулії сказала Девісу, що знала. Це була не його дитина, Джулія мала відносини з кимось, але вона змусила її зробити аборт. І після цього фільм просто перевертається з ніг на голову, чи з голови на ноги, чи просто лягає, я не знаю як це описати…

Тоді Девіс їде опизділюватися від “хлопця” Карен, в цей же час Кріс вигрібає від усіх, за те що він нефор і бісексуал. Другий отримав на стільки добре, що з його лицем були проблемки, через що він відправився в лікарню. Девіс приїздить в ту лікарню, де Карен сидить з сином і підтримує його в бажанні бути таким, який він є.

За Девісом весь час напротязі фільму їздить якась машина, переслідує його, і тікає від нього коли він намагається її наздогнати. Проте, коли після лікарні він приїхав на кладовище до дружини, туди приїзлить і та сама машина, з якої виходить чоловік з квітами. Я думав, що це той, хто запліднив Джулію.

Яким же подивом було для мене те, що це не він. Це не той, про кого я думав. Це чоловік, який тоді врізався в них. Той, хто вбив Джулію.

Судячи з того, що він вільно пересувається по місту і навіть на машині, він тоді не був винним. Але який ж тягар впав йому на плечі. Навіть не уявляю як це, і не хочу. Його можна спробувати зрозуміти, але здебільшого вийде лише поспівчувати, що Девіс і робить. Він, до речі, також подумав що це її коханець.

І ось після цього, коли він в машині знаходить записку від Джулії, він нарешті починає відчувати емоції та плакати. Тоді він їде до її Батька, каже що хоче зробити дещо в її честь, і вони запускають атракціон для дітей з вадами, який він примітив в Діда, що торгує наркотою.

Ось це вже по-справжньому схоже на те, що зробили щось для Джулії, а не для власного ега і самоствердження, що типу “щось робиться”. Це ж найпростіше просто відкупитися, коли в тебе купа грошей. Люди звикають до цього, і думають, що цим вирішується все. До того часу, поки не зіткнуться з тим, що за гроші не вирішити.

Кріс надіслав Девісу листа, де покликав прийти в зазначене місце, аби тей побачив як руйнуються будинки. Розповів, що мама розійшлась з “хлопцем” і урочисто каже Девісу fuck you”.

Музика та кліпи 🎧

З того часу як я це подивився — не перестаю слухати музику та Edit по цьому фільму.

Козел не дозволяє увімкнути тут, але перейдіть і перегляньте, це найкращий.
І цей, на жаль, також.
Ця пісня залишиться з вами на все життя.

Ресурси 🖨

🎥 IMDB

Мій телеграм канал

📚 WikiPedia

Добра, честі та миру 🇺🇦

   Україна обов’язково переможе 😉

✖️Завод✖️Контенту✖️

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Завод Контенту
Завод Контенту@ZavodKontentu

426Прочитань
0Автори
2Читачі
На Друкарні з 27 грудня

Більше від автора

  • Krampusnacht, або різдвяний Dungeon-Synth

    Відкрийте для себе Krampusnacht, Dungeon-Synth, що переосмислює традиційні мелодії. Від моторошного дебюту до останньої версії Krampusferatu, відчуйте злиття давніх мелодій та сучасних бітів. Приєднуйтесь до темної сторони Святвечора.

    Теми цього довгочиту:

    Dungeon Synth
  • 🎧 Lo-Fi і цікаві трансляції

    Lo-Fi — це, без сумніву, відмінний спосіб створити приємну атмосферу. Вона, як чарівна підкладка, може перетворити будь-яке середовище, додаючи йому неповторний шар звуку та сприяючи зняттю стресу.

    Теми цього довгочиту:

    Lo-fi
  • Про пісню “Madcon - Beggin” і не тільки

    "Beggin" — пісня, що стала справжнім хітом у 2014 році, приваблюючи увагу і залишаючи невимовну ностальгію. Запрошую вас на музичну подорож, насолоджуючись різноманіттям виконань "Beggin'".

    Теми цього довгочиту:

    Музика

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається