Валютні інтервенції центральних банків

Часто центральні банки вважають за потрібне втручатися на валютному ринку для захисту стійкості своєї національної валюти. Вони можуть досягти цього шляхом купівлі або продажу резервів іноземної валюти або просто повідомляючи, що певна валюта переоцінена або недооцінена, що надає можливість учасникам валютного ринку вживати відповідних дій. У цій статті ми розглянемо різні види втручання центральних банків та ключові моменти, які треба мати на увазі перед торгівлею.

Основні моменти:

Валютна інтервенція - це процес, в якому центральний банк купує або продає іноземну валюту, спрямовуючи зусилля на стабілізацію обмінного курсу або коригування дисбалансів на валютному ринку. Зазвичай це супроводжується наступним втручанням центрального банку у грошовий обіг для компенсації можливих негативних наслідків для місцевої економіки.

Стерилізована інтервенція - це механізм втручання центрального банку, при якому центральний банк компенсує зміни грошової маси, викликані валютною інтервенцією, з метою уникнення негативних наслідків для місцевої економіки.

Торгівля втручанням центрального банку повинна бути обережною, оскільки вона може призвести до надзвичайно нестабільних рухів на ринку. Трейдерам важливо правильно оцінювати відношення між ризиком і можливими вигодами і використовувати раціональне управління ризиками.

Центральні банки втручаються на валютний ринок, коли поточний тренд обмінного курсу суперечить їхнім цілям. Таким чином, торгівля навколо втручання центрального банку подібна до торгівлі на зворотах ринку. Трейдерам слід бути уважними на можливі рухи проти довгострокового тренду, оскільки валютний ринок часто антиципує втручання центрального банку.

Центральні банки втручаються на валютний ринок зазвичай з метою стимулювання економіки або підтримки бажаного обмінного курсу. Вони можуть купувати іноземну валюту, якщо їхній внутрішній обмінний курс стає надто сильним, що робить місцевий експорт дорожчим для іноземних покупців. Таким чином, втручання центрального банку змінює обмінний курс на користь внутрішньої економіки.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Форекс Бокс
Форекс Бокс@forexbox

4.8KПрочитань
8Автори
12Читачі
На Друкарні з 18 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається