Німеччина: від краху до дива. Частина 2. 1945–1948: від голоду до перших реформ.
Продовжуємо розповідь про історію післявоєнної Німеччини - і від наслідків переходимо до пошуку шляху подолання катастрофи.
Продовжуємо розповідь про історію післявоєнної Німеччини - і від наслідків переходимо до пошуку шляху подолання катастрофи.
Гао Шаньвень поставив під сумнів здатність Пекіна розвивати свою економіку в умовах загрози обвалу ринку нерухомості, зростаючого боргу та інших викликів.
Гадаю, кожен із вас чув, що після війни, в Україну хлинуть інвестиції? Та чи ведали ви, що то сліпа надія на світле майбутнє? Ви ж знаєте, що нічого не відбувається саме собою і навіть найкращі наміри партнерів не перетворять Укрїну на інвестиційний рай? Про це, ця стаття:
Як часто ви задумувались, що рослина, яку багато хто асоціює лише з медичним чи рекреаційним використанням, може стати основою для сталого розвитку кр
Переклад створено для телеграм каналу Анархізм українською.
Як технології Web3 переходять із цифрового середовище в реальне життя.
Стаття, в якій розглядається анархістський метод організації економіки після подолання капіталізму
Згідно офіційної статистики, зростання цін у листопаді стало найвищим за останні 16 місяців. Але наскільки реально подорожчав споживчий кошик? — Про це йдеться в цій статті.
Людство завжди шукало відповіді на найважливіші питання: "Що буде далі?" Сьогодні ми поговоримо про те, як зароджувалися ринки прогнозів і як досягли многомільярдних пулів.
Сьогодні поговоримо про необхідність формування нового українського уряду, який не буде залежати від політичних ігор і маніпуляцій, та буде займатись розвитком України і проведенням необхідних для її розвитку реформ.
Черговий приклад тиску на успішний бізнес з боку наближених до влади функціонерів.
Автори: By Marc R. DeVore and Alexander Mertens Переклад: t.me/in_factum
У той час як російські ЗМІ розтрубили про БРІКС як про доказ того, що західні санкції, запроваджені після вторгнення Росії в Україну у 2022 році, є неефективними, російська економіка страждає, а двостороння торгівля з Китаєм набуває все більшого значення.
У вівторок головний фіскалізатор країни Данило Гетманцев виступив з доволі неочікуваною заявою: а давайте спрямуємо частину доходу українців у ОВДП, а не просто в податки. Ну і підкріпив цю пропозицію подібним ізраїльським досвідом та апеляцією до інших прикладів з історії.
Облікова ставка – один із ключових економічних інструментів НБУ, який має вплив на всі основні аспекти економічної стабільності та розвитку. Саме тому ми вирішили розповісти про облікову ставку, та як передбачити її подальші зміни.
Американські ринки прогнозів приваблють все більше уваги завдяки своїй здатності перетворювати знання і спостереження людей на цінний актив. Але чи зможемо ми побачити подібний успіх у вітчизняних реаліях?
Неодноразові відключення електроенергії змушують мешканців турбуватися про їжу, водопостачання та майбутнє Куби
Авторка: Олександра Прокопенко для Carnegie Politika
Журнал про гроші
Письменник, дослідник, лікар