Ширша війна вже розпочалася в Європі - The Atlantic
Тихо не пройде: саботажна кампанія Путіна проти європейських демократій.
Тихо не пройде: саботажна кампанія Путіна проти європейських демократій.
ПВК за якою стоїть ФСБ і яку серйозно розглядали як конкурент «Вагнеру», хоча чисельність найманців цієї компанії ніколи не перевищувало декілька сотень. Можливо тому що в цьому нема особливого сенсу, бо компанія спеціалізується на іншому?
Той самий псковський десант, яким лякали Україну до початку Повномасштабного Вторгнення та лякають й досі країни НАТО. Який бойовий шлях у сумнозвісної 76-ї дивізії ВДВ, та як саме проявили себе десантники на війні в Україні читайте тут!
Коли Росія вторглася в Україну майже три роки тому, президент Джо Байден визначив три цілі для відповіді США. Перемога України ніколи не була серед них.
Адміністрація Трампа, яка розпочинає свою роботу 20 січня, ставить безпеку Ізраїлю, свого головного союзника на Близькому Сході, на перше місце.
Росія та Іран 17 січня, під час офіційного візиту до Москви іранського президента Масуда Пезешкіана, підписують новий Договір про всеосяжне стратегічне партнерство.
Вагнер 2.0, чи абсолютно нова структура? В яких країнах Африки присутні представники цього формування та що взагалі з себе представляє той самий Африканський Корпус? Про це і навіть більше у нашому матеріалі.
Поки Великобританія бореться зі зростанням прибутковості облігацій, ослабленням валюти та онлайн-атакою Маска на демократію, уряд Стармера опинився на передовій глобальної боротьби за владу.
Чи може затяжна російсько-українська війна нарешті добігти кінця? На думку академіка Го Бін'юна, є певні ознаки того, що це може статися. Серед них - посилення БРІКС, вступ у війну Північної Кореї, а також сила і непередбачуваність Дональда Трампа.
Для прихильників гуманізму заборона творів мистецтва, пов'язаних з ворожою країною, ніколи не є гарною ідеєю, зважаючи на її обмежувальний, провінціалізуючий ефект. Але у випадку України такий культурний шовінізм необхідний для того, щоб протистояти насильницьким обіймам Росії.
Розберемо цей комплекс, і подивимось наскільки ж він актуальний
У Туреччині може бути створений великий газовий центр для всієї Європи
Раннє визнання Анкарою потенціалу Африки принесло свої плоди.
Відносини між Північною Кореєю та Росією стрімко розвивалися протягом 2024 року. Вперше за два десятиліття президент Росії Володимир Путін здійснив візит до Північної Кореї, який завершився підписанням пакту про взаємну оборону.
Угода на суму 1,6 мільярда доларів між французькою компанією Orano Mining і Монголією про розробку уранового родовища викликає критичні питання. Чому Франція, з її потужною ядерною промисловістю, звертає свій пильний погляд на такий віддалений регіон?
У квітні кар'єрний американський посол визнав себе винним у шпигунстві на користь розвідувальної служби Куби. Віктор Мануель Роча служив своїй країні на посадах, які вимагали найвищого рівня допуску.
Чому коли ми розглядаємо спецпідрозділи ворога, то акцентуємо увагу лише на формуваннях ГРУ, ССО та СОБРу, а ось «тих самих крапових беретів» ніхто не бере до уваги? Невже справді їхня участь у Вторгненні мінімальна, а підрозділ не несе особливих загроз.
З високою ймовірністю можна стверджувати, що Кремль обговорює можливість проведення чергової військової операції в Казахстані. Про це свідчить заява Маргарити Симонян, керівнички російського пропагандистського каналу RT.
Москва відмовляється від тривалого супротиву Центральноазійській залізниці, яку підтримує Китай, погоджуючись на зміну маршруту трубопроводу «Сила Сибіру-2».
Президент Азербайджану заявив, що вибачень недостатньо, у конфлікті, який демонструє зменшення впливу Москви на колишні радянські республіки.
Крипто Telegram-канал
Світова політика
Один з "тих самих геймерів"