Ви ніколи не будете багатими ... ось чому

Зміст

Ви ніколи не станете мільйонером. Ви ніколи не досягнете цього рівня багатства. Ви ніколи не досягнете успіху просто тому, що не заслуговуєте на багатство. Тепер, перш ніж залізти під ковдру і спати взутим, ви повинні зрозуміти один важливий фактор: гроші - це засіб обміну, і цей засіб обміну обмінюється на дві речі: продукти і послуги. Якщо у вас немає продукту або послуги, ви не заслуговуєте на багатство, і гроші ніколи не будуть надходити на ваш рахунок або приходити до вас, якщо тільки ви не благодійна організація.

Обов’язково підпишітся на наш телеграм-канал щоб не пропустити важливі оновлення та завжди першими отримувати нові ідеї для швидкого та простого заробітку!

Я знаю, що для тисяч людей, з якими я розмовляю, ви не благодійники, а майбутні підприємці та мультимільйонери. Однак ви ніколи не досягнете такого рівня багатства, якщо не продаватимете товар чи послугу. Це фізично і буквально неможливо, якщо ви не народилися в заможній родині.

У цій статті я розповім вам про різницю між бізнесом, що базується на товарах, і бізнесом, що базується на послугах, і дам вам зрозуміти, чим саме варто займатися. Але є один важливий фактор, якого ми повинні торкнутися, перш ніж ми перейдемо до цього: ви ніколи не накопичите собі мільйон доларів. Ви ніколи не станете мільйонером, заощаджуючи свої гроші.

Різниця між мисленням багатих і середнього класу

Різниця між представниками середнього класу та заможними людьми полягає в тому, що представники середнього класу воліють заощаджувати свої гроші, в той час як заможні люди інвестують свої гроші. Це пояснюється тим, що гроші не мають емоційного забарвлення, це інструмент.

Існує певний рівень багатства, якого ви досягаєте, коли ваші гроші приносять вам гроші. Якщо ваші гроші не приносять вам грошей, ви не можете бути зараховані до одного відсотка світового багатства. Перший відсоток дозволяє своїм грошам створювати гроші для них. Чому? Тому що гроші не емоційні. Це дуже важливий ключовий урок, який я отримав від свого біологічного батька.

Розумієте, у вас є Національний резервний банк і Центральний резервний банк, і ці установи можуть буквально створювати гроші з повітря. Вони робили це раніше протягом певних періодів часу. Вони друкують гроші, коли вирішують, що їм потрібні ці гроші або потрібна певна сума. Вони можуть надрукувати ці гроші швидше, ніж ви зможете їх заощадити.

До того часу, як ви подумаєте про те, щоб заощадити всі свої гроші, ви ніколи не станете мільйонером. І це навіть не враховуючи такого важливого фактору, як інфляція. Банки забирають ваші гроші; деякі банки враховують лише $15,000, а деякі - $280,000. Вони страхують лише $280,000 ваших грошей.

І знаєте що? Якщо у вас на рахунку мільйон доларів, вони можуть застрахувати лише $280,000. Вони можуть раптово оголосити про банкрутство і втекти з вашими грошима.

Що робить один відсоток найбагатших людей світу - це інвестує свої гроші. На противагу цьому, люди середнього класу заощаджують свої гроші. Ви ніколи не станете мільйонером, заощаджуючи свої гроші. Чому? Тому що в основі накопичення багатства лежить принцип: гроші - це інструмент, а не емоція.

Забудьте про свою пристрасть: Замість цього створюйте багатство

Ваша пристрасть не має значення. Цьому мене навчив мій власний батько. Забудьте про свою пристрасть; ваша пристрасть не має значення. Подумайте про гроші. Як ви збираєтеся створювати гроші? Вам потрібні гроші. Ваша пристрасть не дбає про ваші почуття; вона не дискримінує; вона не расистська. Вона йде до тих, хто за нею женеться, до тих, хто хоче її заробити, до тих, хто не може заснути, якщо не доторкнеться до неї.

Ваші емоції не мають значення; ваші емоції ніколи не зроблять вас багатими. Так само ніколи не зробить вас багатим і ваша пристрасть. Забудьте про свою пристрасть, краще створіть багатство. Цим самим багатством ви зможете підживлювати свою пристрасть.

Подивіться на компанію Shell. Shell - це газова/паливна компанія з капіталом 210 мільярдів доларів. Подивіться на іншу компанію, Rollins. Rollins - це компанія по боротьбі зі шкідниками вартістю 21 мільярд доларів. Я хочу сказати, що це дуже нудні компанії, але вони заробляють мільярди. Більшість мільярдерів, яких ви зустрінете, інвестують у нудні компанії.

Я інвестував у нудні хмарні майнінги. Чому? Тому що їхній головний фокус - це не компанія, їхній головний фокус - це не їхня пристрасть. Вони зосереджені на грошах. Ви повинні вирішити між двома речами: чи будете ви емоційними, чи будете рухатися з грошима і бути логічними.

Одна популярна інфлюенсерка, Коді Санчес, глибоко розмірковує на цю тему, і все, що вона каже, є дуже правдивим. Кожен мільярдер, якого ви зустрінете, інвестує в нудні компанії. Чому? Тому що нудні компанії створюють багатство. Якщо ви подивитеся на їхній спосіб життя, то він зовсім не нудний.

Візьмемо, наприклад, Ілона Маска. Першою компанією Ілона Маска була компанія під назвою Zip2. Zip2 була компанією, яка надавала і ліцензувала газетам програмне забезпечення для онлайн-путівників містами. Уявіть, як нудно це звучить! Але якщо говорити про Ілона Маска сьогодні, то він один з найбагатших людей на Землі.

Багаті люди інвестують у нудні компанії. До того, як Ілон Маск пішов у Tesla, до того, як він пішов у SpaceX, всі ці креативні проекти, які зробили його мультимільярдером і налаштували на успіх, були його нудною компанією під назвою Zip2. Дехто з вас надто зосереджується на всіх цих креативних речах, тоді як саме нудні компанії створять ваше багатство.

Бізнес, заснований на продуктах, проти бізнесу, заснованого на послугах

Тепер давайте поговоримо про нашу основну тему: продуктові бізнеси проти сервісних.

Бізнес на основі послуг - це коли ви обмінюєте свій час на гроші. Наприклад, у вас є візажисти, персональні тренери, вигульщики собак. Вони обмінюють свій час на гроші.

З іншого боку, товарний бізнес передбачає продаж матеріальних речей.

Тепер давайте розглянемо бізнес, заснований на послугах. Бізнес, заснований на наданні послуг, може передбачати, що я буду консультантом з питань багатства або бізнес-консультантом. Я можу дати вам пораду, як заснувати свою компанію, а ви можете платити мені за конспекти лекцій. Це бізнес, що базується на послугах; я продаю свій час за гроші.

Яка бізнес-модель найкраща?

Тож, що краще - займатися бізнесом, заснованим на продуктах, чи бізнесом, заснованим на послугах? Бізнес, заснований на послугах, часто є найкращим вибором. Ось чому: бізнес, заснований на послугах, вимагає менше роботи. Ви просто обмінюєте свій час на гроші.

Наприклад, я можу вирішити стати фінансовим консультантом. Я міг би вивчити математику на високому рівні, досягти певного рівня інтелектуальної цінності в цьому секторі, і вгадайте що? Я почав навчати людей математиці, хімії та біології, тому що це те, що я вивчав у школі. Люди платять за те, щоб послухати мене.

Перевага бізнесу в сфері послуг полягає в тому, що ним можна займатися з дому. Мені не потрібно їхати до фізичної локації; мені не потрібно тримати запаси; я не плачу за багато запасів.

Будь-хто, хто займається бізнесом, знає, що це коштувало б багато грошей, щоб просто мати такий запас. Забудьте про те, щоб продати його або розіслати. Все, що пов'язано з доставкою та дизайном веб-сайту - це лише для того, щоб мати запас зі мною. Це один із недоліків бізнесу, що базується на продуктах.

Якщо ви тільки починаєте свій шлях у світі бізнесу, як і багато хто з вас, то найкраще починати з бізнесу, заснованого на послугах. Знайдіть навичку, станьте експертом і монетизуйте її. Це і є бізнес, заснований на послугах: Я обмінюю свій час на ваші гроші.

А ви самі можете створити сайт? Безумовно! Але якщо ви не знаєте, як це зробити, я експерт. Наявність цих трьох компонентів необхідна.

Моя порада тим, хто навчається у світі бізнесу, - починати з бізнесу у сфері послуг. Чи можете ви стати мільйонером? 100%! Чи станете ви мільйонером? Мільярд відсотків! Ви можете стати мільйонером, але ви повинні знати одну річ: вам потрібен продукт або послуга. Ви ніколи не станете мільйонером, якщо просто сидітимете вдома і нічого не робитимете.

Це просто факти. Незалежно від того, чи подобається вам месенджер, послання все одно залишається дуже правдивим. Я знаю, що багато хто скаже: «Ти не маєш можливості говорити, тому що ти привілейований або щасливий».

На це я відповім, що факт залишається фактом: те, що я говорю, - правда. Мене це навіть не турбує, ви самі можете прийняти таке рішення. Але для того, щоб потрапити у світ бізнесу, найкраще починати з бізнесу у сфері послуг.

Якщо ви володієте цією навичкою і можете продемонструвати її в грошовому еквіваленті, навіть якщо це займе деякий час, врешті-решт, ваша майстерність окупиться. Подивіться на людей у сфері фінансів, юристів, лікарів і всіх, хто надає послуги: ви обмінюєте свій час на гроші.

Заключні думки

Підводячи підсумок, можна сказати, що ваш час - це найважливіший ресурс, який ви маєте. Займаючись бізнесом, заснованим на послугах, ви можете заробляти гроші без необхідності зберігати запаси, а в міру зростання ви можете масштабуватися і переходити до бізнесу, заснованого на продуктах.

Якщо ви хочете щось винести з цієї статті, то це те, що вам потрібно зосередитися на продажі продуктів і послуг. Ви повинні потрапити в цей світ. Ви ніколи не станете мільйонером, просто заощаджуючи гроші або будучи пристрасним; скоріше, створіть багатство, яке підживлює вашу пристрасть.

Світ - це бізнес, а для процвітання бізнесу потрібні продукти чи послуги. Якщо ви дійсно хочете стати мільйонером, почніть продавати вже сьогодні.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

832.1KПрочитань
11Автори
631Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

  • Як відкрити пекарню

    Сьогодні пекарні залишаються популярними завдяки своїй різноманітності та якості продукції. Вони пропонують широкий вибір випічки — від традиційного хліба до вишуканих десертів. Відкриття пекарні — це комплексний процес, який вимагає уваги до багатьох аспектів.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Ефективне планування в умовах непередбачуваності

    Війна скоротила довгий горизонт планування втричі: з 2-3 років до періоду менше року. Але планувати всеодно потрібно.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Аналіз ніші: як провести ефективно

    Комплексний аналіз ніші стане в пригоді як бізнесам-новачкам, так і «акулам» ринків. Завдяки дослідженню ви можете визначити власну конкурентну перевагу, зрозуміти ринкові тенденції, надихнутись на створення унікальних продуктів та скоригувати маркетингові стратегії.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається

  • Як відкрити пекарню

    Сьогодні пекарні залишаються популярними завдяки своїй різноманітності та якості продукції. Вони пропонують широкий вибір випічки — від традиційного хліба до вишуканих десертів. Відкриття пекарні — це комплексний процес, який вимагає уваги до багатьох аспектів.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Ефективне планування в умовах непередбачуваності

    Війна скоротила довгий горизонт планування втричі: з 2-3 років до періоду менше року. Але планувати всеодно потрібно.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Аналіз ніші: як провести ефективно

    Комплексний аналіз ніші стане в пригоді як бізнесам-новачкам, так і «акулам» ринків. Завдяки дослідженню ви можете визначити власну конкурентну перевагу, зрозуміти ринкові тенденції, надихнутись на створення унікальних продуктів та скоригувати маркетингові стратегії.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес