Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.
Вибір приміщення для кімнати люті
Від вибору приміщення залежить те, які організаційні питання постануть перед вами. Краще орендувати цокольні поверхи, підвальні приміщення, лофти або ж одноповерхові будинки. Постарайтеся знайти приміщення без вікон, інакше доведеться додати цей пункт до статті витрат.
Перш ніж орендувати майданчик, потрібно обговорити з власниками, що дозволено і що заборонено. Заздалегідь варто попередити сусідів і подбати про шумоізоляцію, щоб не виникало конфліктних ситуацій.
Для кімнати гніву достатньо п'ятдесяти квадратних метрів площі. Для зони прийому клієнтів знадобиться ще близько 20 кв.м. Не зайвим буде окреме місце для команди співробітників. Ви можете вибрати приміщення просторіше й облаштувати кілька антистрес-кімнат. Можливе оформлення: робочий офіс, кухня, спортивний зал.
Як облаштувати антистрес-клуб
Насамперед, вам знадобиться команда:
1-2 адміністратори та програма онлайн-запису клієнтів їм на допомогу.
Дизайнер для оформлення кімнат.
Співробітник для прибирання після клієнтів.
Бухгалтер (на аутсорсі, щоб не додавати зайвих витрат).
Функції SMM-менеджера може взяти на себе один з адміністраторів: для залучення клієнтів потрібно постійно вести соціальні мережі або канал у Telegram.
Де взяти інвентар для оформлення
Що вам, напевно, знадобиться: старі телевізори, комп'ютери й ноутбуки, що відслужили свій термін, неробочі мікрохвильовки, стародавні меблі та дзеркала. Запасіться офісним папером, тарілками й чашками, встановіть кілька боксерських груш. Чоловікам подобається руйнувати меблі та бити в грушу, жінки віддають перевагу биттю посуду і нищенню паперу.
Усі ці речі можна знайти:
у друзів, готових позбутися старого мотлоху;
через OLX, де віддають речі безкоштовно;
на речових ринках часто старі предмети продають за безцінь;
на Facebook Marketplace, де часто віддають безкоштовні товари.
Щоб усі ці речі легко могли дістатися до вашої антистрес-кімнати, краще, якщо у вас або ваших помічників буде вантажний автомобіль.
Фінансові розрахунки при запуску кімнати гніву
Для відкриття підприємства можуть знадобитися такі витрати:
Косметичний ремонт приміщення: від 40 000 гривень;
Орендна плата за приміщення: від 15 000 гривень;
Придбання техніки та меблів для приймальні: від 60 000 гривень;
Придбання інвентарю: від 20 000 гривень;
Реклама та інші витрати: від 15 000 гривень.
Загальні витрати на відкриття бізнесу становитимуть близько 150 000 гривень.
Щодо щомісячних витрат, вони можуть включати:
Орендну плату: від 15 000 гривень;
Заробітну плату співробітникам: близько 80 000 гривень;
Витрати на матеріали та просування: від 30 000 гривень.
Отже, щомісячні витрати складатимуть приблизно 145 000 гривень.
Ціни на послуги антистрес-кімнат українських міст можуть відрізнятися, але середня вартість відвідування може бути від 1200 до 2500 гривень на годину. Якщо щодня кімнату відвідуватимуть, наприклад, 3 клієнти, то місячний обіг може становити від 135 000 до 200 000 гривень. Після врахування щомісячних витрат, чистий дохід може складати близько 45 000 гривень на місяць.
Таким чином, інвестиції можна буде окупити за близько 10 місяців роботи. Важливо також врахувати правові аспекти, зокрема реєстрацію діяльності та фінансові аспекти, такі як відкриття банківського рахунку та реєстрація касового апарату у податковій службі.
Просування антистрес-кімнати
Ось кілька ідей щодо збільшення продажів:
Ви можете пропонувати додатково послуги фото і відеозйомки. Напевно багато гостей захочуть отримати собі в колекцію фотографію того, як розбивають монітор кувалдою.
Прислухайтеся до клієнтів, щоб зробити їх постійними відвідувачами. Експериментуйте зі стилістикою кімнати, придумуйте нові квести, намагайтеся урізноманітнити інвентар. Наприклад, пропонуйте на вибір костюми з різних кіновсесвітів.
Пропонуйте тімбілдинги офісним співробітникам: нехай вихлюпують свій гнів усі разом. Цей захід допоможе згуртувати колектив і посміятися разом.
Розмістіть у зоні ресепшена стелаж із різними антистрес-товарами: ароматичні свічки, заспокійливі чаї, пластилінові фігурки. Після того, як людина виплеснула свою лють, їй буде приємно насолодитися вдома м'ятним чаєм.
Співпрацюйте з психологами: іноді можна проводити семінари або приватні сесії. Крім того, ви можете взаємно обмінюватися листівками, що дасть змогу збільшити кількість гостей.
Додайте свої послуги на Google.Maps і заведіть сторінки в соцмережах.
Щоб розкрутитися в цьому бізнесі, необхідно задіяти всі канали просування. Для більшості людей надання таких послуг буде в новинку, деяка частина ніколи не чула про такі розваги.
Щойно ви підготуєте приміщення і затвердите прайс, ви зможете надавати відвідувачам вибір: що громити, в якій кількості й за яку ціну. Клієнт залишає заявку і бронює кімнату люті в потрібну дату. Цього дня перед тим, як пустити відвідувача в кімнату гніву, необхідно підписати договір, де описано всі нюанси перебування в цій кімнаті, і провести інструктаж із правил поведінки.
Якщо у клієнта буде бажання розгромити якісь свої речі, надайте йому таку можливість. А після того, як клієнт залишив кімнату, потрібно позбутися всього зруйнованого начиння і вивезти його на звалище.
Як отримати максимум від запуску кімнати гніву
Одним подобається виснажувати себе тренуваннями в залі, інші воліють займатися танцями. Деякі йдуть до психолога та опрацьовують психологічні травми та стрес на консультаціях.
Станьте тим місцем, куди люди приходять після важкого робочого дня. Можливо, у них проблеми на роботі, не клеїться на особистому фронті, та й загалом, обстановка у світі загострилася до межі. Люди прийдуть до вас, щоб випустити пару. Якщо ви вибрали місто з населенням понад 300 тисяч і грамотно побудували рекламну кампанію, постійний потік клієнтів забезпечено.
Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.