Збройні сили, їх склад та роль у регіональній і світовій безпеці

Конфронтація Китаю та Заходу

Заявки КНР на глобальне лідерство, Китайська агресивна експансія в тихоокеанському регіоні і хижацька торгово-економічна експансія КНР в Африці та Південній Америці - все це є ознаками того, що Китай набереться сміливості і кине відкритий виклик США і усьому розвиненому світу.

Деякі американські військові та аналітики прогнозують конфронтацію двох супер сил уже найближчими роками - 2025-2027 роках. Причиною цього може бути атака КНР на Тайвань напряму, або ж на деякі американські бази/судна/флоти в регіоні, або ж одночасно і те і інше.

На фоні цього активно формується анти-КНРівський союз Австралії, Великої Британії та США, що має назву AUKUS. Основною причиною союзу є підтримання регіональної безпеки, але і також - зв’язати Британію та США прямим військовим союзом з Австралією, яка має великі території, великі ресурси та відносно невелике населення. Але якщо взяти усіх союзників чи просто дружніх країн до членів цього Альянсу, то ми побачимо, що сюди входить чи не весь розвинений світ.

Китай і Аукус, а також їх союзники і дружні країни

Хоч ми і не зв’язані союзними договорами з НАТО та АУКУС, проте, я думаю, що Московія (якщо вона існуватиме на той момент) вв’яжеться у війну на боці Китаю, як у свій останній священний похід проти США. І ми в цей момент будемо фактичним правим флангом НАТО на Східно-Європейському ТВД. Наш плюс в тому, що ми уже матимемо боєздатні збройні сили і я думаю, що нам доведеться прийняти увесь удар Московської орди на себе, доки не підтягнуться союзні сили. До того варто сказати, що союзним силам треба буде час не лише щоб добратись, а і щоб розгорнути більш масштабні з’єднання, а для цього необхідно провести мобілізацію і навчання. Це може зайняти від 1 до 3 місяців.

Масштабна сухопутна операція із задіянням військ союзників може за швидкий час знести московську армію і тоді Московська імперія розпадеться під зовнішнім контролем. В той же час Китай спробує захопити Тайвань і після знищення інфраструктури острова і кількох невдалих десантних операцій буде шукати заморозки конфлікту і виходу із цієї ситуації, адже після цього він фактично стане знову ізольованим від західних ринків, технологій і капіталів.

Цей конфлікт не перетвориться у світову війну, а буде більше в миротворчою операцією Заходу з метою умиротворення агресорів.

В результаті цих дій та з плином часу, ми зможемо утворити конфедерацію, зібравши ті землі які ми згадували раніше, а також ми станемо крайнім східним форпостом НАТО на сході. Так буде, тому що з часом Китай все ж таки вийде зі своєї ізоляції і намагатиметься налагодити контакт із Заходом для того щоб за його рахунок піднятися знову на вершину світового Олімпу. Сила Китаю в тому, що він є однією з небагатьох держав, що існують уже тисячі років і суть його філософії полягає в тому, щоб учитись на помилках минулого і бути терплячим, тому в наступний раз він стане набагато сильнішим перед тим як кинути викликим США.

Нам же, як найсхіднішому форпосту НАТО необхідно буде вибудовувати як свою економіку так і свої збройні сили. Ми будемо відігравати роль не лише Щита Європи, а і своєрідного поліцейського регіону, попереджуючи і ліквідовуючи агресивні дії в нашому регіоні.

Склад Збройних сил

Моїм баченням збройних сил є приблизно наступне: враховуючи приблизне населення конфедерації у понад 80 млн, її збройні сили мають складати:

  • професійні війсьоковослужбовці на контракті (800-900 тис о/с, боєготові)

  • резервісти територіальної оборони (2-3 млн о/с, 1 тиждень на розгортання)

  • загальні резервісти (усе доросле чоловіче і жіноче населення, 1 місяць на розгортання)

Резервісти територіальної оборони повинні будуть проходити підготовку кожні півроку по 1 тижню, а для всіх загальних резервістів має бути обов’язок: після школи пройти піврічні курси з бойової, медичної та іншої підготовки за спеціалізацією і далі раз у два роки за бажанням мати двотижневий курс покращення навичків.

В той же час Регулярні збройні сили переважно складатимуться із сухопутних сил, так як наші морські порти зосереджені будуть у внутрішніх морях і не буде потреби у великих морських флотиліях чи авіаносних групах.

Сухопутні сили будуть мати приблизно 400-500 тисяч о/с і будуть поділені на оперативні командування.

Оперативні Командування Сухопутних Сил

Структура ОК буде наступна:

  • ОК Галичина:

    2 танкові бригади, 2 гірсько штурмові, 4 єгерські бригади,

    2 артилерійські бригади

    Разом: 60-80 тис. о/с

  • ОК Новгород:

    2 танкові бригади, 4 механізованих бригад, 4 єгерські бригади,

    2 артилерійські бригади

    Разом: 80-100 тис. о/с

  • ОК Слобода:

    2 танкові бригади, 6 механізованих бригад, 4 мотопіхотні бригади,

    2 артилерійські бригади.

    Разом: 100-120 тис. о/с

  • ОК Дон: 2 танкові бригади, 4 механізованих бригад, 2 гірсько-штурмові бригади, 2 артилерійські бригади.

    Разом 60-80 тис. о/с

  • ОК Примор’я:

    2 танкові бригади, 4 механізованих бригад, 3 мотопіхотні бригади,

    1 гірсько-штурмова бригада, 2 артилерійські бригади.

    Разом: 80-100 тис. о/с

  • Пряме підпорядкування ГШ і Президенту:

    Бригада охорони ГШ та Президентська бригада, відповідно.

    Разом 10 тис. о/с

Крім цього будуть виділені в окремі роди військ:

  • Корпус Десантно-Штурмових Військ у складі 10 бригад, загальною чисельністю до 60 тис. о/с

  • Корпус Морської Піхоти у складі 5 бригад, загальною чисельністю до 30 тис. осіб

Військово-морські сили матимуть ключові бази у наступних місцях:

  • Військово-морська база Коцюбіїв- місто Одеса

  • Військово-морська база Ольвія - місто Очаків

  • Військово-морська база Херсонес - місто Севастопіль

  • Військово-морська база Бата - місто Новоросійськ

  • Військово-морська база Нієншанц - місто Кронштадт

Діяльність ВМС не буде обмежене виключно територіальними водами конфедерації. Кораблі будуть здійснювати бойові чергування по у міжнародних одах по всьому світу, а особливо в небезпечних водах для набуття досвіду і захисту мирного морської торгівлі від піратів

Військово-морські бази на території конфедерації

Військово-повітряні сили складатимуться з:

  • штурмової авіації ( 1 ескадра, 100-120 літаків)

  • винищувальної авіації (2 ескадри, 200-240 літаків)

  • бомбардувальної авіації (1 ескадра, 80-100 літаків)

  • ППО/ПРО (10 бригад, озброєних радянськими, західними і вітчизняними зразками)

Також окремо будуть створені Космічні сили і в їх відомстві буде все що знаходиться за межами лінії Кармана (100 км від рівня моря). На початку вони оперуватимуть розвідувальними супутниками, а пізніше, з часом розвитку стануть бойовою силою на захисті наших інтересів за межами планети.

На даному етапі, основним завданням збройних сил буде захист територіальної цілісності конфедерації та її союзників, але також вони братимуть участь в миротворчих місіях по усьому світу у рамках НАТО та ООН.

Також, Збройні Сили, скоріше за все, матимуть військові сухопутні і морські бази у союзних та дружніх країнах, як частина зовнішьої політики, про яку ми детальніше розповімо згодом.

Ключові особливості збройних сил

Збройні сили конфедерації будуть щитом і брамою Європи від азійських суперників, а саме Китаю. Скоріше за все, у третій світовій основними театрами бойових дій крім тихого океану будуть: Близький Схід, Південна Азія та Північна Євразія. Ключова роль на останньому ТБД буде у збройних сил конфедерації, а до того у збройних сил України, які маючи великий бойовий досвід, бойових дух, злагодженість і креативність, зможуть стати ключовою ланкою сухопутної компоненти союзних військ.

Зрозуміло, що крім наших військ у зіткненні братимуть участь усі сухопутні армії Європи, проте саме досвід і креативність солдатів та генералів зроблять нашу армію ключовою ударною силою Альянсу.

Ключовими особливостями наших збройних сил, виходячи з досвіду російсько-української війни:

  • сильні в обороні проти переважаючих сил, а отже можуть при певних умовах воювати навіть проти армії НОАК (зрозуміло що не всієї одночасно, але лише тої що буде виділена на наш ТБД)

  • стійкі в напівоточенні/оточенні доки є припаси

  • креативні під час планування та виконання операцій, а отже ворог буде перебувати в стані шоку

  • сильна горизонтальна взаємодія між підрозділами, а отже злагодженіші дії під час операцій

  • велика кількість ‘обстріляних’ військовослужбовців, а отже вищий бойовий дух

Таким чином збройні сили конфедерації стануть ключовою сухопутною силою Альянсу і зможуть навіть самі триматись достатньо довго до підходу основних сил Союзників, а після того зможуть стати елітним з’єднанням Альянсу і брати участь у найбільш грандіозних операціях цього конфлікту.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Русинський Сіроманець
Русинський Сіроманець@Ruthenorum_lupus

1.9KПрочитань
11Автори
24Читачі
На Друкарні з 18 травня

Більше від автора

  • Реформа Української держави

    Сучасна Українська держава є правонаступницею радянської республіки не лише на словах, а і в реальності, за своєю суттю.

    Теми цього довгочиту:

    Україна
  • Співтовариство Русі

    Так як ми бачимо фінальною ціллю створення конфедерації з України та довкола існуючих регіонів, як то Білорусь, Чорнозем’я, та Козацьке Міжмор’я, а в потенціалі - Помор’я, Залісся, Середнє Поволжжя та Північна Словенія.

    Теми цього довгочиту:

    Деколонізація
  • Білорусь - вижити чи зникнути?

    Наразі Білорусь є республікою, що знаходиться на північ від України. Повну владу у ній має псевдо-комуністична мафія на чолі з Олександром Лукашенком, яка повністю покладається на протекцію з боку Московії.

    Теми цього довгочиту:

    Історія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається