23 лютого, як символ поразки московії

В цей день у 1918 році більшовики показали усю свою слабкість та нікчемність. 18 лютого 1918 року Кайзерівська Німеччина розпочала повномасштабний наступ проти радянської росії по всьому фронту, а вже 23 лютого 1918 року вона оголосила радянській росії ультиматум, основні положення якого можна охарактеризувати так:

1)Демобілізувати всю армію та флот

2) Визнати Україну, як незалежну державу

3)Вивести війська з окупованих більшовиками територій Естляндії(Естонії), Ліфляндії (Латвії) та України

Інакше німці погрожували продовжувати наступ аж до петрограда (петербурга) і москви. лєнін і вся комуністична верхівка прийняли цей ультиматум. На той час у них не було дієздатної армії, яка могла б ефективно протистояти німцям. До речі німці так познущались з більшовиків, що ті повинні були доставити телеграму з прийняттям ультиматуму не телеграфом, а, увага, КУР’ЄРОМ! Це була велика ганьба для більшовиків, і вони її надовго запам’ятали.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Матвій Бондар
Матвій Бондар@Young_Nationalist

243Прочитань
3Автори
3Читачі
На Друкарні з 14 грудня

Більше від автора

  • Про Папу Римського

    Важко назвати його "Святим" для нас. Ми знаємо про його допомогу в гуманітарних цілях, але більше він запам'ятався як той, хто порівнював війну зі звичайним конфліктом між людьми, хотів щоб українська молодь не була такою русофобською і щоб ми "простили один одного"

    Теми цього довгочиту:

    Власна Думка
  • Протидія національній ідентичності

    Сьогодні в Європі загалом та в Україні зокрема протидія національній ідентичності збільшується. Але яку ж загрозу це несе нам? Відповідь - тут

    Теми цього довгочиту:

    Суспільство
  • Про бидло

    Бидло - завжди було(і залишається) раковою пухлиною нашого суспільства.Через цих недорозвинутих чортів - страждає основна частина.Українці завжди славились толерантністю до всього,але ця толерантність якраз і призвела до того,що насадження московитами бидляцького способу життя...

    Теми цього довгочиту:

    Суспільство

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається