23 лютого, як символ поразки московії

В цей день у 1918 році більшовики показали усю свою слабкість та нікчемність. 18 лютого 1918 року Кайзерівська Німеччина розпочала повномасштабний наступ проти радянської росії по всьому фронту, а вже 23 лютого 1918 року вона оголосила радянській росії ультиматум, основні положення якого можна охарактеризувати так:

1)Демобілізувати всю армію та флот

2) Визнати Україну, як незалежну державу

3)Вивести війська з окупованих більшовиками територій Естляндії(Естонії), Ліфляндії (Латвії) та України

Інакше німці погрожували продовжувати наступ аж до петрограда (петербурга) і москви. лєнін і вся комуністична верхівка прийняли цей ультиматум. На той час у них не було дієздатної армії, яка могла б ефективно протистояти німцям. До речі німці так познущались з більшовиків, що ті повинні були доставити телеграму з прийняттям ультиматуму не телеграфом, а, увага, КУР’ЄРОМ! Це була велика ганьба для більшовиків, і вони її надовго запам’ятали.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Матвій Бондар
Матвій Бондар@Young_Nationalist

300Прочитань
5Автори
5Читачі
На Друкарні з 14 грудня

Більше від автора

  • Нова книга - нове Відродження

    Відколи 6 грудня 2024 моя 1 редакція книги “Україна.Істинний Шлях” побачила світ, я почав замислюватись над тим, що того, що там написано - недостатньо. І так я дійшов до 2 редакції книжки. У ній вже з’явились особисті мотиви, інші тексти, уривки з яких я тут публікую, та інше

    Теми цього довгочиту:

    Есе
  • Про Україну в 2 світовій війні

    Сьогодні 8 травня 2025 року, минає 80 років закінчення другої світової війни в Європі. Дня - коли одне зло припинило своє гниле існування в фізичному вигляді, і дня, коли цивілізовані країни почали реалізовувати в життя плани нового світопорядку, світопорядку з іншим злом.

    Теми цього довгочиту:

    Друга Світова Війна
  • Нацизм в Україні

    у цієї мерзенної ідеології досі залишаються прихильники. Напевно хтось із вас бачив підлітків, які кричать «Хайль гітлер!», з характерно піднятою правою рукою, або малюють свастику на стінах. Але чому так? Чому нацизм - зло, і наскільки важлива боротьба з ним?

    Теми цього довгочиту:

    Нацизм

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається