5 книжок, які допоможуть стати супербосом

Пропонуємо добірку книг для керівників, які хочуть навчитися бути справжніми лідерами та досягати успіху разом зі своєю командою.

«Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер

Якщо ви хочете збудувати потужну команду, у колективі має бути створене комфортне середовище, де люди довіряють один одному і не бояться проявляти ініціативу. Авторка пропонує систему мотиваційних орієнтирів, які допоможуть створити таке середовище.

«Бути босом – легко. Бувай, неефективний менеджменте!» Брюс Тулґен

У світі відбувається епідемія неефективного менеджменту, стверджує автор книги. І у цій книжці ви знайдете поради, як не стати жертвою цієї епідемії та навчитися дієвому управлінню.

«Менеджмент у стилі «Манчестер Юнайтед». Як стати чемпіоном» Алекс Ферґюсон, Майкл Моріц

У книзі автор ділиться секретами лідерства, які він відкрив для себе, працюючи із футбольним клубом. Але книжка не лише про футбол. Вона містить засновані на колосальному досвіді універсальні уроки, як мотивують команду досягати поставленої мети.

«Як керують найкращі» Брайан Трейсі

Ця книжка – інструкція, як розвинути у собі лідерські якості. У ній Трейсі акумулює різноманітні поради для управлінців, наголошуючи на важливості командного підходу. Також автор робить великий акцент на внутрішній готовності сприймати себе як лідера.

«Супербоси. Як видатні лідери плекають таланти» Сидні Фінкелстін

За словами Фінкелстіна, відрізнити супербоса від керівника-деспота можна, поставивши кілька запитань. У цій книжці Фінкелстін намагається дослідити, у чому секрет лідерів та як перетворитися на супербоса.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

23.3KПрочитань
1Автори
62Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Як відкрити коворкінг

    Успішне відкриття та розвиток коворкінгу — це довгий, але захопливий шлях, який потребує планування, гнучкості та уваги до деталей. Відкриття коворкінгу — це не лише про простір для роботи, це про створення спільноти, що об’єднує професіоналів різних галузей.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • SWOT: що це і як правильно провести

    SWOT аналіз — метод оцінки бізнесу, проєкту, ідеї чи особистості, що базується на чотирьох елементах.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Магазин секонд-хенду: як відкрити і зробити прибутковим

    Організація та управління секонд-хенд магазином вимагає від власника уважності до деталей і знання основних бізнес-процесів. Правильний вибір постачальників, залучення клієнтів, а також забезпечення ефективної щоденної діяльності допоможуть вийти на стабільний прибуток.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається