7 поганих звичок нікудишніх управлінців

Іноді здається, що це дрібниці, але насправді поганих босів часто відрізняють саме ці моменти.

Уникають спілкування

Хорошого боса відрізняє відкритість до пропозицій та ідей, які мають члени команди, а також готовність реагувати на проблеми, з якими вони стикаються.

Скликають непотрібні наради

Дуже добре, коли бос хоче почути якнайбільше думок із певного питання, але якщо при цьому втрачається почуття міри — це свідчить про його нерішучість.

Вимагають від підлеглих звітуватись про використання робочого часу

Якщо бос втручається в роботу підлеглих більше, ніж потрібно, це говорить про його тяжіння до мікроменеджменту. Ведення щохвилинного хронометражу робочого дня поглинає дорогоцінний час і знижує довіру.

Виявляють неорганізованість

Якщо людина постійно пропускає наради, по кілька разів шукає одні й ті ж самі документи, вічно щось губить та плутає — це вказує на неспроможність самоорганізуватись. Як такий бос нормально управлятиме командою чи підрозділом?

Приятелюють із кимось із команди

Немає нічого поганого, якщо формуються дружні стосунки з членами команди — але створення спеціальних умов для окремих співробітників може бути ознакою інших проблем.

Безперервно намагаються випробовувати нові підходи

Постійні експерименти заважають роботі команди. Люди можуть перебувати в стані постійного стресу, бо не знають, що ще може прийти в голову їхньому керівникові.

Знають все

Якщо менеджер має готову відповідь на будь-яке запитання — це поганий знак. Подеколи управлінці цього типу можуть блефувати, удаючи, що знають, як вийти зі складної ситуації, хоча не мають жодних потрібних для цього даних. Не дивно, що часто це закінчується дуже погано.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

36.4KПрочитань
1Автори
79Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Автоматизація бізнес-процесів: як і навіщо

    Автоматизація бізнес-процесів — це використання технологій для спрощення та прискорення операційних завдань всередині компанії. Її можна впроваджувати на всіх рівнях роботи компанії.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Як збільшити продажі: ефективні методи і стратегії

    У цій статті ви дізнаєтеся про ключові показники ефективності, сучасні стратегії та конкретні поради, які допоможуть збільшити продажі у вашому бізнесі вже сьогодні.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • PDCA: що це і як допомагає будувати бізнес-процеси

    Цикл Демінга — метод поліпшення виробничих процесів, що базується на принципах безперервного їхнього вдосконалення та аналізу. Він перегукується з концепцією lean management. Є найпершим інструментом керівника, проєктного менеджера, бухгалтера і начальників цехів тощо.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (1)

Вам також сподобається