9 управлінських навичок, які варто розвивати кожному керівнику

Щоб стати хорошим керівником, потрібно постійно вдосконалювати ряд навичок, які необхідні для ефективного управління бізнесом.

Критичне мислення. Постійно аналізуйте та моделюйте ситуації наперед. Не піддавайтесь спокусі спиратись на чужу думку, уникайте провокації, зважайте на аргументи.

Етапне планування. Побудуйте модель поетапного розв'язання управлінських задач. Комплексно оцінюйте проблеми, не оминаючи прогнозування можливих ризиків та перспектив.

Out of the box мислення. Генеруйте якомога більше ідей, не заганяючи себе у жорсткі рамки. Керівникам необхідно тренувати й розвивати свою креативну жилку, це збільшує шанси знайти якісно нові рішення.

Лідерство. Істинний лідер веде і мотивує власним прикладом. На позиції керівника саме від вас залежить, як працюватиме команда. Нелогічно вимагати від підлеглих того, що ви не здатні круто зробити самостійно.

Розвинута риторика та емпатія. Ці навички здатні створити справжнє диво. Прокачайте вміння домовлятись та уникати гострих кутів. Skill побудови якісної комунікації — на вагу золота в бізнесі.

Стресостійкість. Намагайтесь не лише контролювати власні емоції, але й аналізувати, що керує поведінкою та реакціями ваших колег та підлеглих.

Психічна гнучкість. Важливо вміти проявляти когнітивну гнучкість, оперативно реагувати на ситуації та підлаштовуватись до непередбачуваної зміни обставин.

Бізнес-скіли. Будьте здатні чітко обґрунтувати та відстояти власну позицію. Тренуйтесь у мистецтві переконання та ведення переговорів. Важливо вміти самостійно приймати рішення та брати за них відповідальність.

Тайм-менеджмент. Визначте власну методику ведення керівних завдань, плануйте та регулюйте їх.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

2.8KПрочитань
1Автори
31Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Маркетингові дослідження: види, методи та етапи

    Сьогодні маркетингове дослідження ринку відіграє ключову роль у прийнятті стратегічних рішень та дозволяє компаніям залишатися конкурентоспроможними у світі, що швидко змінюється.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Як відкрити товарний бізнес

    Товарний бізнес — вид підприємницької діяльності, пов’язаний з покупкою, продажем або виробництвом товарів, фізичних чи цифрових.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Бізнес-модель: що це, навіщо і як розробити

    Навіть не будучи підприємцем чи бізнес-аналітиком, можна побачити купу різноманітних компаній, що працюють за різними схемами. Хтось продає товари, хтось займається перевезеннями, хтось влаштовує дитячі свята. Все це підприємства з різними бізнес-моделями.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається