Битва процентів: Що Говорять Прогнози про Шанси Кандидатів у США?

До президентських виборів в США залишилось менше тижня, і ставки на перемогу ростуть з кожним днем. Навколо Камали Гарріс і Дональда Трампа точиться справжня "битва процентів". Їхні шанси обговорюють у ЗМІ, аналітичних звітах і соціальних мережах, але найдинамічніше зміни у рейтингах фіксують ринки прогнозів. Саме тут люди роблять свої ставки, показуючи, за кого готові "проголосувати грошима" і наскільки впевнені у перемозі свого кандидата.

Камала Гарріс – швидкий старт

Коли Гарріс була висунута кандидатом, як на офіційних незалежних ресурсах, так і на ринках прогнозів вона швидко вирвалась уперед. Її шанси піднялися до рівня, де вона випереджала Трампа на 5%. Це посіяло впевненість, що саме вона має реальні шанси на перемогу. Ринок прогнозів миттєво відображав це, і прогнози на її перемогу росли з кожним днем.

Проте з часом проценти на ринках прогнозів на користь Камали почали потрохи знижуватися. Незважаючи на це, традиційні джерела інформації продовжували фіксувати позитивні прогнози для Гарріс. Саме ринки прогнозів першими сигналізували про зміну ситуації: вже на початку жовтня Дональд Трамп вирівнявся з Гарріс і навіть почав виходити вперед, показуючи приріст на кілька відсотків. Це стало помітно на ринку прогнозів ще до того, як тижнем пізніше аналітики офіційних агентств і статистичних центрів підтвердили, що Трамп дійсно обійшов свою конкурентку. Так чому так?

Графік прогнозів що до перемоги кандидатів в президенти США

Раніше громадськість звикла дізнаватись про шанси кандидатів на перемогу з результатів офіційних опитувань, аналітичних даних соціологічних агенцій та статистичних відомств. Проте з появою ринків прогнозів у нашому розпорядженні з’явився унікальний інструмент, який забезпечує динамічну і миттєву інформацію. На відміну від традиційних джерел, де фіксація даних потребує часу, на ринку прогнозів учасники особисто ставлять на кандидатів, тим самим показуючи свою впевненість і готовність «голосувати грошима» за свого фаворита.

Різниця у даних: хто попереду?

Наразі ринки прогнозів та статистичні джерела демонструють різні прогнози на перемогу. Наприклад:

  • Ринок прогнозів Kalshi дає Трампу 58% проти 42% для Гарріс.

  • Ринок прогнозів Polymarket оцінює шанси Трампа на перемогу ще вище: 65% проти 35%.

  • Такі джерела як ТАСС і The Economist, оцінюють шанси обох кандидатів майже порівну, на рівні 50 на 50.

  • Відповідно до виборчого прогнозу FiveThirtyEight , Трамп має перевагу на перемогу в 52 у порівнянні з 48 у Гарріс.

  • На нашому ринку прогнозів MYCOIN (посилання тут), проценти стоять на користь Гарріс 52.6% проти 47.4% для Трампа. Але потрібно мати до уваги, що перемога Камали приваблює українських користувачів, адже кандидат демократів може бути вигіднішим  для України.

    Результати прогнозу на MYCOIN

Тож, хто переможе у цій запеклій битві процентів, Дональд Трамп чи Камала Гарріс, і чиї дані виявляться точнішими: ринків прогнозів чи офіційних джерел?
Заходьте на наш сайт по цьому посиланню, або через посилання в профілі, щоб зробити свій прогноз на демо-гроші на того, хто, на вашу думку, стане майбутнім президентом США!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
MYCOIN
MYCOIN@Mycoin_pm

Ринок прогнозів

225Прочитань
0Автори
4Читачі
На Друкарні з 26 жовтня

Більше від автора

  • Аналіз знищеної ворожої техніки за період 24.12 — 30.12

    За тиждень з 24 грудня по 30 грудня українські воїни завдали значних втрат ворожій техніці. У цій аналітиці розглянемо детальну статистику знищень та зробимо висновки щодо тенденцій.Танки

    Теми цього довгочиту:

    Новини
  • АНАЛІТИКА ВТРАТ ВОРОЖОЇ ТЕХНІКИ В ПЕРІОД З 17 - 23 ГРУДНЯ

    Протягом останнього тижня, з 17 по 23 грудня, Збройні сили України досягли значних успіхів у боротьбі з ворогом. Проаналізуємо динаміку втрат ворога по кожному виду техніки.

    Теми цього довгочиту:

    Війна
  • Аналітика знищеної техніки ворога за період 10.12 – 16.12

    Згідно з наданими даними, протягом періоду з 10 по 16 грудня було знищено значну кількість ворожої техніки. У таблиці наведено втрати за трьома категоріями: танки, броньовані машини та артилерія. Розглянемо детальніше кожен вид техніки.

    Теми цього довгочиту:

    Новини

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається