Аніме - це стиль анімації, який робиться лише в Японії. Аудиторія аніме ну дуже різнобарвна, ти можеш знайти для себе щось в будь-якому віці.
Щоб задовольнити всі соціальні рівні, існує безліч жанрів і вікових видів самого аніме.
Шьонен — для хлопаків від 12 до 18 років.
Шьоджьо— для дівчат від 12 до 18 років.
Сейнен — дивляться чоловіки від 18 до 40 років.
Джьосей— дивляться жінки від 18 до 40 років.
А ось жанри я навіть не буду перераховувати, а все, тому що їх тисячі, стільки ж як і в фільмів та серіалів.
Фандом(fandom) аніме в Україні не так давно почав набувати популярності, оскільки раніше за те, що ти просто дивишся “японські мультики” ти міг отримати по шапці, а зараз до цього ставляться нормально, хоча все одно зустрічається люди які це гейтять(просто якщо дивитися на те як перекладати з англійської “h” то потрібно “г”, а не “х”. Можливо не про це, але треба позбавлятися кальки і та я душний).
Але ж чому воно стало таким популярним? Все просто раніше книги були тим що занурює тебе у світ фентезі, але зараз діти фактично не читають(ох у ж ці гаджети), тому на поміч прийшло аніме з манґою. Це можливість потрапити у захопливий світ уяви, де можна зануритися у фантастичні пригоди, відчути емоції та пережити неймовірні події, які існують лише у людських уявленнях про можливості світу. Тому не дивно, що діти, підлітки та навіть дорослі “підсіли” на аніме.
Давайте ще обговоримо одну проблему пов’язану з аніме. Цю проблему часто підіймають батьки школярів, саме “Моя дитина дивиться аніме. Вона отупіє?”. Ні нічого з вашою дитиною не буде, але всюди повинна бути міра тому якщо ваша дитина дивиться аніме, навчається в школі, гуляє і не поводиться дивно то нічого страшного.
Ну думаю на цьому все і так довгенька стаття вийшла, я вважаю, що я розкрив тут багато всього і це було корисно.