Де шукати мотивацію?

Найкращий метод, щоб почати щось робити - перестати говорити і почати робити. Волт Дісней

У всіх нас буває такий період апатії і демотивації.

Швидко і коротко, що таке “демотивація”. Простими словами це коли задача яку нам потрібно зробити надто складна для нашого мозку і він знаходить причини щоб цього не робити через що нам може стати погано. Часто демотивація стається в процесі виконання якоїсь задачі, яка перевищила ваші очікування і виявилася складнішою. За посиланням нижче можна ознайомитися з темою демотивації більш детально.

https://uk.warbletoncouncil.org/desmotivacion-1788

Якби банально це не звучало але щоб віднайти мотивацію потрібно почати щось робити і вона сама прийде в процессі.

Ви зараз могли подумати: “Ой, та як це я буду щось робити, якщо не маю на це мотивації”. Та насправді так воно і працює. Мотивація приходить в процесі. Найпростіший спосіб це просто прямо зараз встати і зробити справу яка займає 5 хвилин часу. Можна застелити ліжко, потім прибрати на столі, згадати, що не надіслали домашнє завдання і зробити це. Таким чином вас затягне у процес і з’явиться та сама мотивація.


Де ще можна знайти мотивацію?

В собі. Так так, в собі. Станьте для себе головним мотиватором. Не якась тьотя з інтернету, а саме ви маєте мотивувати себе на дії. Не потрібно сподіватися на когось чи що мотивація сама до вас прийде. Так, вона може прийти сама, але як часто вона до вас приходить? Зазвичай мотивація з’являється перед сном. Це найлегший спосіб отримати дофамін. Ви уявляєте собі як вранці встанете, зробите 100500 справ і будете максимально продуктивним. Але коли прокидаєтеся, мозок цього не хоче, бо вже отримав дозу гормонів.

Тому якщо вам потрібен постійне джерело мотивації, то це ви. Важливо навчитися дивитися на свій прогрес і справедливо його оцінювати. Можливо вашою мотивацією стане життя вашої мрії. Зробіть візуалізацію цього життя і час від часу нагадуйте собі заради чого ви все це робите.

П.С. Я не лікар, все що тут написано це знання з книжок, інформація від психотерапевтів, а також особистий досвід. Всіх обіймаю, котики.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Ук
Український кітик@Ukrainian_kituk

Психологія, книги та затишок

42Прочитань
0Автори
0Читачі
На Друкарні з 21 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається