Ерудиція, натхнення та уява

1 вересня, в День Знань, чи може бути щось важливіше за неперервну освіту?

Щось знайоме та близьке кожному дитячому серцю, нестримній радості підлітків, спокою й затишку сімейних пар, мудрості старших поколінь - це свобода і це любов до знань, а також можливість жити наукою, і жити повноцінно.

У часи нестабільності та стрімкого розвитку технологій людяність - це
віра в здібності дітей (саме тих, на кому ставили хрест століттями), у спалахи інновацій та те, що вони наповнять світлом усю країну, у радість буття та злагоду між різними категоріями педагогів та учнів, а також майбутнє, що сповнене досягнень.

Неодноразово українські науковці та науковиці доводили глибину та універсальність своїх знань.

Постійним прагненням  повноти пізнання світу навколо, яскравістю уяви, мудрістю й делікатністю відзначені найкращі випускники й випускниці, а також неймовірно мудрі, відкриті, доброзичливі, прогресивні, цілеспрямовані викладачі й викладачки, адміністративний персонал вишів.

Важливо, аби за будь-яких умов навчальний процес тривав та приносив видатні результати.

Важливо, аби кожен, хто здатен створювати гідні, якісні інновації, міг реалізовувати їх.

Важливо, щоб ставлення до мистецтва й науки вимірювалося саме відкритістю навчальних установ до учнів та викладачів з найрізноманітнішим життєвим досвідом.

Формалізовані знання з інших галузей не менш значущі, і ці традиції важливо шанувати. Не буває беззмістовної гри - є лише штучна стриманість там, де має бути радість.

Не існує незугарних ідей, та є час, завдяки якому відкриття, пошуки й досвіди набувають важливості та стають ще ціннішими для людства.

Побажання та запити учнівської молоді, а також вічні цінності наукового світу - це те, що вабило й вабить людей до джерел знань.

Особливий акцент на корпоративній освіті й самоосвіті ставлять міжнародні інвестори України цьогоріч - і відкривають доступ до нових технологій в кількох ключових галузях виробництва, бізнесу та НКО.

© Martinella, 2022

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Martinella
Martinella@SealedRosesUA24

Art and philosophy

341Прочитань
5Автори
7Читачі
На Друкарні з 19 січня

Більше від автора

  • Натхнення та успіх Наталії Топольницької

    Я — Наталія Топольницька, очільниця культури в Добротвірській громаді. Нещодавно побачила світ моя перша поетична збірка «Льони на вітрах». Поетичні взірці розміщені а альманасі «Сніп» від Всеукраїнської поетичної родини

    Теми цього довгочиту:

    Поезія
  • The audacity of poetry by Oleksandra Mriyna

    Oleksandra Mriyna was born on 21 July 2000 in Poltava. She started writing poetry relatively recently, in 2021. Her poems were published in the almanacs ‘Alexandria Lighthouse’ and ‘Without You’. In 2025, the publishing workshop Pantheon.

    Теми цього довгочиту:

    Поезія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається