Госпіталізація


Все почалося ще влітку 2021, хоч я того не усвідомлювала тоді. Спочатку я була в глибокій депресії і не без  вигорання на роботі, і тоді не була на клопіксолі (ін’єкція яку я маю робити раз в три тижні). 

Я хапалася за буль-які підробітки, як от віртуальний асистент. Хоч сама за професією копірайтер і контент-менеджер. Далі поступово почала пити алкоголь, щоб заглушити внутрішнього чорного демона, хоча мішати ліки зі спиртним заборонено. Не зв’язувалась з психіатром, дія ліків не відбувалася. А потім я й узагалі пила один препарат з прописаних , бо дуже хотіла схуднити, оскільки інший прописаний препарат впливає на прибавлення у вазі. І так з гіпоманії я впала в ще один психоз, який призвів до госпіталізації у грудні 2021. Мої близькі занепокоїлись, бо я не виходила на зв’язок, але додзвонились, і сестра з чоловіком приїхали відвезти мене до психіатра. Так, я підписала добровільну госпіталізацію, бо інакше в інший раз приїхала б на швидкій в коматозному стані, як сказав лікар.  Відділення було закритого типу, нас не відпускали гуляти, і гостей також не можно було. З часом, коли я це пишу, розумію багато спогадів стерлися. Але пам’ятаю що грудень був сніжний, крізь грати на вікнах ми кормили голубів.

Голуби спочатку лякалися, прилітав найбільш побитий, але з часом і сама горлиця прилітала похарчуватися. Співали повстанських пісень, тоді вже назрівала війна з росією, в яку ніхто до останнього не вірив. Пам’ятаю, о як же мені соромно, що завше не вистачало сигарет, я в манії курила 3 пачки, і головою і кулаками вибивала двері у відділенні. Та все минулося, гуль не залишилось. Там ми грали в шашки, хтось малював, ділилися їжею.  В перший день коли я прийшла спробувала читати (але нічого не вийшло) Чехова “Людина у футлярі”, який дуже розсмішив мене, бо бачила себе в кожному герої.

У моєму випадку, щоб згасити та уникнути манії мені прописали 4 препарати. Навіть з 4 психотропними препаратами, та іноді міалгією, як побічною дією, мені вдається працювати, жити життя.  Міалгія - больовий синдром м’язів. Життя з ментальною хворобою стерпне, навіть, нормальне на скільки це можливо, за умови що ти приймаєш лікування. Мені вдалося знайти роботу та підробітки, виплатити кредити, які набрала в манії, і це у час воєнного стану. Я закликаю не боятися пити таблетки, робити необхідні ін’єкції, адже бути адекватним і в ситуції, значно краще ніж посміховиськом чи створювати навколо себе небезпеку.


Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Kvitka
Kvitka@vonMazer

щось пишу про біполярний

11Прочитань
2Автори
1Читачі
На Друкарні з 6 листопада

Більше від автора

  • Біполярний початок

    Ага, зараз буде вступ. Моя історія хвороби починається з підліткового віку, якщо точніше із 13 років. Вже тоді була перша спроба суїциду. І це завжди були багатоповерхівки, які б гарантували політ у саме пекло.

    Теми цього довгочиту:

    Ментальне Здоров'я
  • Не про такий БАР я мріяла

    Біполярний афективний розлад — це психічне захворювання, яке проявляється чергуванням періодів депресії та манії або гіпоманії. Причини розладу можуть бути пов’язані з генетикою, особливостями хімічних процесів у мозку та впливом стресу. Ділюсь своїм досвідом.

    Теми цього довгочиту:

    Ментальне Здоров'я

Вам також сподобається

Коментарі (2)

теж був з візитом у психіатра який виписав мені антидепресанти і після тижня сильних побочок я потроху почав приходити в себе і навчатись… життя під час лікування справді можливе і від лікування я почуваюсь краще. це був правильний крок в моєму житті

Вам також сподобається