Психіатрія
39 довгочитівПсихіатрія як інструмент репресії антикультової організації
Темний коридор, зачинені двері, холодне світло. Людина, що йде цим шляхом, не є злочинцем. Вона не порушила закон, не вчинила злочину. Її "провина" — інші погляди, інша віра, інша думка. І кара за це — психіатрична лікарня. Не для лікування. Для знищення.
Теми цього довгочиту:
Психіатрія та ще 3 темиЧи може TikTok довести до параної? Аналіз алгоритмів, дезінформації та їхнього впливу на психіку
Платформа TikTok, що стрімко завоювала світ, є не лише джерелом розваг та творчості, але й предметом занепокоєння для психологів та дослідників. Постає питання: чи може некритичне споживання контенту в TikTok сприяти розвитку тривожних станів, зокрема параноїдального мислення?

Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиАб'юз, нарцисизм - це не психіатричні діагнози, це вибір поведінки
Психологи часто розглядають аб’юз і нарцисизм як поведінкові патерни, які можна змінити через терапію. Бачать ці явища як моделі поведінки, що формуються у дитинстві чи через травми.

Теми цього довгочиту:
Психіатрія та ще 4 темиЛюди, яких ми не завжди помічаємо
Соціальна адаптація не виключає наявність психічних розладів. Людина може виглядати нормально, бути охайною і неагресивною, але мати внутрішні труднощі.

Теми цього довгочиту:
Інакші та ще 4 темиЩо варто знати про межовий розлад особистості
У 2008 році в США травень було оголошено місяцем обізнаності про межовий розлад особистості. І хоч ми й не в США, я вирішила використати цей місяць як нагоду розповісти вам трохи загальної інформації та ще трошки про свій досвід життя з цим діагнозом.

Теми цього довгочиту:
Межовий Розлад та ще 2 теми🫂 Люди не дуріють по власній волі — вони просто довго мовчали 💔
Чому ми іноді "падаємо"? І як навчитись підійматись: про психічне здоров’я просто і чесно

Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиЯк щільність заселення псує психіку
Оригінальна назва дослідження: Population density and social pathology. Calhoun, J.B, (1962)

Теми цього довгочиту:
Експеримент та ще 4 темиКаральна психіатрія СРСР
У цій праці розглянуто, як саме Радянський Союз використовував психіатрію для покарання дисидентів, які методи застосовували та які наслідки це мало в майбутньому.

Теми цього довгочиту:
Історія України та ще 4 темиАрхетипи розвитку. Фундаментальні аспекти розвитку людини
Людина? Хто це? Істота, котра народжується суто з (генетичним) матеріалом, розкриваючи його під час розвитку чи істота соціального навчання? Де знайти баланс? Наскільки безглуздим буде применшувати чи гіперболізувати один з двох архетипів розвитку? Про це ми й поговоримо
Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 2 темиКратом або боротьба за те щоб упоротись
Дисклеймер - стаття для тих хто не знає що таке кратом , та чув тіки ізза петиції/Пана Гуріна. Намагатись змінити думку упоришей я не буду.
Теми цього довгочиту:
Кратом та ще 2 темиГоспіталізація
Все почалося ще влітку 2021, хоч я того не усвідомлювала тоді. Спочатку я була в глибокій депресії і не без вигорання на роботі, і тоді не була на клопіксолі (ін’єкція яку я маю робити раз в три тижні).

Теми цього довгочиту:
Психічні Розлади та ще 2 темиБіполярний початок
Ага, зараз буде вступ. Моя історія хвороби починається з підліткового віку, якщо точніше із 13 років. Вже тоді була перша спроба суїциду. І це завжди були багатоповерхівки, які б гарантували політ у саме пекло.

Теми цього довгочиту:
Ментальне Здоров'я та ще 2 темиНе про такий БАР я мріяла
Біполярний афективний розлад — це психічне захворювання, яке проявляється чергуванням періодів депресії та манії або гіпоманії. Причини розладу можуть бути пов’язані з генетикою, особливостями хімічних процесів у мозку та впливом стресу. Ділюсь своїм досвідом.

Теми цього довгочиту:
Ментальне Здоров'я та ще 2 темиКнижкова поличка «Нікого немає в лісі»
Суб'єктивний огляд на книгу Христини Шалак «Нікого немає в лісі»

Теми цього довгочиту:
Огляд Книг та ще 4 темиДепресія; усвідомлення - початок одужання
Особистий досвід депресивного епізоду, написаний з краплею гумору та побажанням усім, хто зараз не у найкращому своєму психологічному стані, скоріше одужати:)

Теми цього довгочиту:
Депресія та ще 4 темиКниги про межовий розлад особистості
Список книг, які розкриють всі деталі про межовий розлад особистості...
Теми цього довгочиту:
Психотерапія та ще 4 темиТеми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиТи вже вдруге запізнюєшся на 15 хвилин. Як думаєш, для чого?
Опір має радше негативну конотацію в нашому уявленні. «Не опирайся мені! Я ж хочу допомогти!» Фройд певний час вважав, що опір до терапії потрібно придушувати, бо він шкодить терапевтичному процесу. Але що, якщо опір значно корисніший, значно вітально необхідніший, ніж ми думаємо

Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 темиПсихотерапія як складова життя
Моя подруга картала себе за те, що ділилася зі мною більше негативом, ніж позитивом. Я казала їй на це, що це дуже природно. І приємні, і неприємні переживання є сильною енергією, яку хочеться десь розмістити.
