Профілактика застуди в холодну пору року
Коли настають холодні дні, багато хто відчуває занепад енергії та зниження імунітету. В осінньо-зимовий період організм стає більш вразливим до інфекційних захворювань, особливо до застуди.
Коли настають холодні дні, багато хто відчуває занепад енергії та зниження імунітету. В осінньо-зимовий період організм стає більш вразливим до інфекційних захворювань, особливо до застуди.
Сьогодні поговоримо про те, без чого сучасна стоматологія просто не може існувати – про програмне забезпечення для керування клінікою. Хочемо поділитись своїм баченням ідеальної програми для стоматології, яку ми вже створюємо і розвиваємо - це Dental Clinic.
Сьогодні до вашої уваги інтерв’ю з прекрасним лікарем - анестезіологом Вінницької обласної лікарні ім. М.І.Пирогова та нашим викладачем у минулому - Бондар Юлією Валентинівною.
Випили ліки, а ефекту нема? можливо ви випили склянку грейпфрутового соку? Який це має наслідок на наш організм поговримо сьогодні
На вулиці перші дні версеня і пік спеки позаду але давайте повернемося до наших відчутів при +35. У спекотні, дні літа ви можете помітити, що ваш апетит не такий сильний, як у прохолодну погоду. Але який зв'язок між температурою та апетитом?
Артеріальна гіпертензія – стійке підвищення артеріального тиску (систолічний ≥ 130 мм рт. ст., діастолічний ≥ 80 мм рт. ст.). Лікування включає зміни в способі життя та контроль артеріального тиску. Більше інформації читати
Коли Ніхто опинився в лікарні з пневмонією, то цілими днями писав білі вірші на білій стелі. А ще – звичайні, римовані, на стінах і тумбочці; але там їх бачила хтонічна бабка-прибиральниця і затирала брудною ганчіркою...
Як стати одноосібним власником однієї з найбільших мереж діагностичних лабораторій в Україні? Виявляється, для того, щоб «віджати» успішний бізнес у партнерів, достатньо заручитись підтримкою озброєних молодиків і представників Львівського Госпсуду.
Як відомо, у СРСР жодна людина не хворіла на СНІД....
Тріаж - спосіб сортування хворих за пріоритетністю надання допомоги у будь-якій ситуації, де кількість людей, що потребують медичної допомоги, перевищує кількість людей, які можуть її надати. Раніше цим займалися найдосвідченіші медики, але завдяки новій системі може майже кожен
Сьогодні не день донора (він був 14го червня). Але донорів крові в Україні не вистачає незалежно від дня на календарі. Тож сьогодні розмова про те, чому у нас з цим все так трагічно. Про те, чому має сенс стати донором. І трошки про те, як це може допомогти вашому здоров'ю.
В цьому інтервю познайомились з неймовірною студенткою 6 курсу нашого Медичного факультету 2 НМУ ім. О.О. Богомольця - Богданою. Вона розповіла нам про війну, пошук підтримки та поради для молоді, що прагне захищати свою державу.
Іванна - студентка 4 курсу НМУ ім. О.О. Богомольця, яка проходить службу у київському військовому госпіталі. В інтерв'ю вона розповіла нам про свій день до 24 лютого та як справляється зі стресом.
Існує певний суспільний договір: ви вдаєте, що ви нам платите, ми вдаємо, що вас лікуємо. Так працює вся державна медицина, яка спонсорується за рахунок платників податків. То чи треба скасувати державне регулювання медицини?
Анастасія - стрілець-санітар та вже випускниця М2 НМУ ім. О.О. Богомольця, яка стоїть на захисті держави з перших днів повномасштабного вторгнення. В інтервю вона поділилась про свої плани до 24 лютого, найтяжчі моменти в роботі та про плани після перемоги.
Сучасна медицина користується передовими технологіями діагностики, такими як магнітно-резонансна томографія (мрт), комп'ютерна томографія (кт) і ультразвукова діагностика (узд).
Ксенія - волонтерка в університетській клініці. Ксенія розповіла про її шлях, як волонтера, про плани та мрії на майбутнє, і, найголовніше - дала поради для волонтерів-новачків та поширила трішки слів мотивації для кожного українця.
Кардіологія, геноміка, наука
OpenCart Extension Developer