Чи можна використовувати просрочені засоби надання медичної допомоги?
Буде корисно тим хто на початку повномаштабки брав всього з запасом а зараз не знає що з цим робити бо терміни придатності вже спливають

Буде корисно тим хто на початку повномаштабки брав всього з запасом а зараз не знає що з цим робити бо терміни придатності вже спливають
Нажаль зараз ситуація з виданими турнікетами не краща. Та і видавати їх мають всього 2, хоча часто не видають взагалі, але варто мати при собі хоча б 4. Тому багато хто купляє їх сам, і в цій публікації я розповім які варто купувати а які ні
На жаль зазвичай всіх вчать що треба просто накласти турнікет якомога вище і більше не чіпати його до приїзду в госпіталь а там як лікар вирішить. В більшості випадків це закінчується ампутацією кінцівки яку можна було б врятувати, тому краще щоб кожен знав як уникнути цього
Моделі, які порекомендувала мені військовий медик 130 батальйону територіальної оборони з позивним «Сова».
В цьому інтервю познайомились з неймовірною студенткою 6 курсу нашого Медичного факультету 2 НМУ ім. О.О. Богомольця - Богданою. Вона розповіла нам про війну, пошук підтримки та поради для молоді, що прагне захищати свою державу.
Дар'я - випускниця Медичного факультету 2 НМУ ім. О.О. Богомольця, волонтерка у військовому госпіталі з початку повномасштабного вторгнення. Поговорили з нею про мотивацію, рішення піти у волонтерство, складнощі, які були на шляху.
Іванна - студентка 4 курсу НМУ ім. О.О. Богомольця, яка проходить службу у київському військовому госпіталі. В інтерв'ю вона розповіла нам про свій день до 24 лютого та як справляється зі стресом.
Владислав - студент 5 курсу НМУ ім. О.О. Богомольця. Як волонтер, він здійснює переобладнання авто під кейсевак, встановлює медичне обладнання та його налаштовує. Інколи доставляє автомобілі у зону бойових дій, і обслуговує там колісні транспортні засоби.
Анастасія - стрілець-санітар та вже випускниця М2 НМУ ім. О.О. Богомольця, яка стоїть на захисті держави з перших днів повномасштабного вторгнення. В інтервю вона поділилась про свої плани до 24 лютого, найтяжчі моменти в роботі та про плани після перемоги.
Ксенія - волонтерка в університетській клініці. Ксенія розповіла про її шлях, як волонтера, про плани та мрії на майбутнє, і, найголовніше - дала поради для волонтерів-новачків та поширила трішки слів мотивації для кожного українця.
Дмитро (позивний: Dok) — медик медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», який з першого дня повномасштабного вторгнення знав, що хоче і буде допомагати українському народу, чого б йому це не коштувало. У цьому інтерв'ю ми розпитали у Дмитра про його досвід та навички.
Кароліна - інструктор-волонтерка з тактичної медицини в складі Благодійного фонду «Пульс». В цьому інтерв'ю Кароліна розповість як стала волонтером, чим планує займатися після перемоги, які складнощі можуть трапитися на шляху волонтерів та чому важливо вивчати тактичну медицину.
Спекотної темної ночі у провінції Вардак, Афганістан, минулого літа(2019), рейдова група Рейнджерів здійснила висадку з гелікоптера, розпочавши те, що стане історичною ніччю.
Переклад статті Military Review про тактичну медицину 75-го полку рейнджерів, які вдосконалюють свої навички в рятуванні життів бійців шляхом переливанню крові прямо на полі бою.
Гіпотермія – патологічний стан організму, при якому температура тіла падає нижче необхідної для підтримки нормального обміну речовин.
“А чому турнікет не з червоним хвостиком? Це справжній CAT?”Це досить поширене й справедливе питання. Зберігайте цей пост, адже в ньому даємо розширену на нього відповідь.
Слідкуючи за інфопростором, часто натрапляю на статті про “цивільні нічого не роблять задля перемоги”. Ці пости мають сотні репостів, тисячі лайків… Дивуюсь, чому в багатьох людей пам'ять, як у равлика...
Увага! Це саме той пост, який потрібно зберегти собі та розіслати всім, хто має хоча б найменше відношення до збору аптечок чи закупівлі засобів такмеду.
Військовослужбовець (піхота)
Медичний факультет № 2 НМУ